ІТ-консалтинг солодке місце

Солодке пляма ІТ-консалтинг бізнес вимагає більше навичок, ніж необхідно для мікро-бізнес ІТ-консалтингу. Солодкий компаній пляма десь від 10-50 комп’ютерів. Цей рівень бізнесу, де ви повинні зосередитися більшість ваших зусиль ІТ-консалтингу.

Ці солодкі бізнесу місці зазвичай використовують Microsoft Windows систем. Вони десь від 10-100 співробітників. З точки зору річного доходу, в доларах США, як правило, прирівнюється до річний дохід у розмірі 1 млн. до 10 млн. чоловік. Велика річ, яка ставить їх в солодке пляма в тому, що вони закінчили рівний-рівному і вони потребують один або два реальних виділених серверів.

апаратні навички, необхідні для найкращого сприйняття

Ви повинні знати всі ІТ-консалтинг навичок мікро малий бізнес буде наймати вас за плюс близько 8 або 10 інших речей. Ви повинні бути знайомі з серверного обладнання, такі як робота з декількома серверами процесором, повинні бути знайомі з тим, як працює RAID, Zero One Five, ви повинні бути знайомі з тим, як Багатопортовий комунікаційних додатків адаптери роботи з налаштування серверів віддаленого доступу та спільного послідовного порту.

Ви повинні мати знайомство з прикріпленими системи зберігання, мережеві пристрої зберігання даних, складніші резервні копії рішень, таких як цифрова звукова стрічка Digital Linear Tape, і гібриди, і т.д.

інші навички для найкращого сприйняття ІТ-консалтинг

Ви повинні бути дійсно зручно за допомогою сучасних назад батарею рішень, маршрутизатори, CSU / DSU, щоб з’єднати Вас до телекомунікаційних ліній. І ви повинні почати, щоб отримати деяке знайомство з деякими з більш просунутих Y-5 апаратні засоби, речі, які не зовсім рівні товарів, де ви починаєте бути в змозі увійти в Бродять успішно між точками доступу і бути в змозі зробити деякі управління та SMP завдань.

створення мереж для ІТ-консалтинг

З точки зору мережевого програмного забезпечення, що вам потрібно знати всі основні настільного програмного забезпечення і мати можливість робити всі мережеві навички, які необхідні для мікро-малого бізнесу. Для найкращого сприйняття, ви повинні також бути знайомі з деякими з популярних серверних операційних систем там.

Вони включають в себе Microsoft Windows Server, Microsoft Small Business Server,, Novell NetWare, Novell Small Business Suite, і Linux, вихідний, щоб забрати деякі тяги серед малих підприємств.

Copyright MMI-MMVI, Computer Consulting 101. Всі країни права захищені. {Увага видавців: Live гіперпосилання в полі Автор ресурсів, необхідних для дотримання авторських}