Інтернет Мережевий маркетинг-нічого, не маючи права менталітету

Це або буде жорсткий урок, або elightening урок, але це правда, вам потрібно почути.

Якщо ви не лідер, тобто, якщо у вас немає значення запропонувати комусь … вони не збираються приєднатися до вас у ваш основний бізнес.

Ми повинні отримати цю Striaght з самого початку. Люди вступають люди в інтернет-маркетингу мережі. Вони не приєднатися до вашої компанії, ваш продукт, ваші технології, або ваш компенсаційний план … вони по суті приєднатися до вас.

Якщо у вас не стоїть приєднання, то ви не будете мати занадто багато людей приєднатися до вас. Навіть якщо людей приєднатися до вас, він, ймовірно, будуть люди, які ще менше віри в себе, то ви робите.

Я не скупі, тільки чесно … його, як ця гра працює. Люди відчувають вашу віру рівня, коли вони говорять з вами. Вони відчувають чи не ви scred, небезпечні, нужденним, або будь-який з тих речей. Якщо вони відчувають, що ви ці речі … ви думаєте, вони будуть притягнуті до вас? Масивний protion того, що я кажу тут, про притягнення маркетингу.

Маркетинг привабливості становить близько, хто Вам телефонує і хоче приєднатися до вас.

Є дві причини, чому хтось буде приєднатися до вас у ваш інтернет-бізнес мережевого маркетингу.

1. Вони бачать вас як лідера. Вони бачать вас як людину, яка може допомогти їм потрапити туди, куди вони хочуть йти. Вони хочуть деякі якості у вас є, і вони бачать, що ви могли б навчити його їх, або дати їм це в деякому роді.

2. Вони хочуть, щоб ваші маркетингові системи.

Це єдині два reaons люди збираються, щоб приєднатися до вас з тисячі інших бізнес, який в даний час розбили на них кожен день.
Ви або є, що запропонувати їм шляху вашого керівництва. Або у вас є система маркетингу, які вони бачать допоможе їм побудувати тир бізнесу.

Так що ж це означає, що ви абсолютно повинні працювати на себе більше, ніж ви працюєте на своєму бізнесі. Ви повинні зробити, як лідер, і розвиток якостей і характеристик лідера ваш перший занепокоєння.