Інтуїція зв’язку

“Щоб побачити життя з точки зору інтуїції, щоб мати зір. Дивитися на життя з точки зору інтуїції, щоб побачити життя з точки зору цілісності. Це розуміти, що життя в основному один і що ми є частиною життя. У той час як інтелект може лише бачити деталі, інтуїція бачить весь. Дивитися на життя з точки зору інтуїції, як дивитися на життя з вершини гори, в той час як бачити життя лише з точки зору інтелекту, як дивитися на життя від підніжжя гори. Через навчання слухати нашу інтуїцію, ми вчимося бути в контакті з цілим. “~ Свамі Дхіан Giten

Інтуїція є те, що тихий, потужний внутрішнє знання вашої істини. Підключення відносини до більшого цілого. За визначенням, вони однакові. Тобто, ваша інтуїція внутрішнього зв’язку в більшій істини і з’єднання ваше інтуїтивне ставлення до більш широкої картини.

І навпаки, коли ви не відчуваєте себе особливо пов’язано, ймовірно, ви можете бути легко відволікаються, займаються ООН і навіть нудно з тим, що події, розмова, або людина, якій ви пов’язані з в даний момент. Коли ви не доступу до вашої інтуїції, ви, ймовірно, зазнають не тільки відволікає і нудьги, а й плутанину, почуття придушити і певна монотонність вашого власного життя день у день рівні. Якщо ви знайшли себе в цьому досвіді, і ви хочете, щоб бути різними, прийшов час, щоб подивитися в ваші внутрішні і зовнішні з’єднання.

Універсальні закони показують нам, що зовнішні з’єднання дійсно лише симптом нашого внутрішнього сполучення. Тобто, наш світ є відображенням того, що відбувається всередині нас. Наша задоволеність наших відносин, можливості, фінанси, будинок і т.д. мають пряме відношення до як ми себе почуваємо про них, приділяючи особливу увагу їх і працюючи з нашою інтуїції у їх створенні.

Таким чином, найбільш важливою внутрішнього зв’язку ми можемо мати це той, з самим собою через нашу інтуїцію. Пам’ятайте, що інтуїція це тихий внутрішній голос – він не буде кричати, щоб бути почутим, судити ваш вибір або зупинити вільну волю, діючі у фізичному світі. Інтуїція, що чекає і завжди доступні, щоб допомогти вам впоратися ваш світ.

Отже, як ми знаємо, що сполуки з нашою інтуїцією? Подивіться навколо себе прямо зараз. Подивіться, що відбувається у вашому світі – це може зайняти мужності – але реально дивитися на те, що ви створили у вашому тілі, істотний іншим, друзів, вдома і за його межами. Якщо вам подобається, що ви бачите, ви працюєте з вашої інтуїції. А якщо ні, прийшов час заявити про себе, і з’єднатися з, ваше внутрішнє керівництво.