Іспанець Latino ринку в нас

Як їх купівельну спроможність наближається до 1 трлн доларів, 46 мільйонів вихідців з Латинської Америки зараз живе в США володіють потужним засобом впливу на американську економіку споживача. Між 1995 і 2007, витрати на іспаномовних одиниць споживчої виросла більш ніж в два рази швидше, видатки за іспаномовні споживачів.

Вплив латиноамериканців на американське суспільство ще більш зміцниться в найближчі десятиліття. 133000000 вихідців з Латинської Америки буде жити в США в 2050 році буде припадати 30% всіх американців. Тільки латиноамериканського населення буде більше, ніж все населення США було в 1940 році.

Це абсолютно новий упакований доповіді факти підкреслює ставлення та поведінку Іспанських дорослих різних вікових груп і поколінь від Gen-Y і X-Gen латиноамериканців через молодші і старші бумерів. Один з найбільш вражаючих висновків доповіді є те, що є майже однорідної відмінності між іспанською і не іспаномовні споживачі у всіх вікових групах. Тобто, більша частина споживчого ставлення та поведінки Gen-Y і X-Gen латиноамериканці відрізняються від своїх а не іспаномовні колеги, а латино-бумери думати і діяти по-іншому, чому не іспаномовні бумерів. Це говорить про те, що сильні культурні зв’язки продовжують диференціюватися латиноамериканців від Не-латиноамериканців, незалежно від віку і ступеня акультурації.

У першому розділі доповіді висвітлює тенденції та можливості формування латиноамериканського ринку і оцінює купівельну спроможність іспаномовних споживачів. У наступному розділі містяться розділи, присвячені демографічним характеристикам іспаномовного населення та економічне становище вихідців з Латинської Америки сьогодні. Інші глави надають поглиблений аналіз імміграції та акультурації тенденцій, а також профілі з семи найбільших іспаномовних національних сегментів. У наступному розділі аналізуються основні цінності вихідців з Латинської Америки. У наступному розділі доповіді наводиться поглиблений аналіз ставлення та поведінки іспаномовних споживачів по всій лінії поколінь. Одна з глав оцінює, наскільки латиноамериканці різних віків керувати і витрачати гроші. Ще одна глава підкреслює ставлення та поведінку споживачів Latino в ключових областях, включаючи моду і товари особистої гігієни, є будинки та здоров’я і благополуччя. Прикінцеві глави доповіді пропонують детальний аналіз дозвілля та розваг моделі та тенденції використання мультимедіа.

Методологія дослідження

Іспанець (Latino) ринку в США: Пекельний вигляд, 7-е видання, заснований на інформації, зібраної безпосередньо від фірм, що діють в латиноамериканського ринку, а також комплексний аналіз відповідної галузі та галузеві видання. Основні джерела дослідження, використовувані в доповіді, включають ринку Сіммонс дослідне бюро Літо 2008 Національне обстеження споживачів і опитування 1000 дорослих іспаномовних проведеного Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, Нова Розміри американської (NAD) у січні-лютому 2008 року. Бюро перепису джерела включають в себе останні доступні демографічних оцінок і прогнозів, а також дані з опитування 2007 американських Спільнота по березень 2008 Поточне обстеження населення. Інші уряди США джерела включають обстеження споживчих витрат Бюро статистики праці та Управлінням статистики імміграції.

Про автора

Доктор Роберт Браун і пані Рут Washton написали понад 30 упакованих звіти Факти аналізу демографічних тенденцій і маркетингових стратегій в ключових споживчих сегментів. Теми варіювалися від дітей до зрілих споживачів мультикультурного груп, таких як латиноамериканці і афроамериканці. Доктор Браун і пані Washton були співавтором кількох Фінансові Business Times звіти зі стратегічних питань бізнесу і надали дослідження ринку і конкурентів розвідки для клієнтів у різних галузях промисловості. Доктор Браун має Б.С. у Джорджтаунському університеті та ступінь доктора наук ступінь в Університеті Джорджа Вашингтона. Пані Washton має ступінь бакалавра в коледжі Skidmore і ступінь магістра в Університеті штату Нью-Йорк.