Арабські інвестори палива альтернативні варіанти кредитування.

Ви, напевно, чули фразу: “Коли одні двері закривається, відкривається інша.” Або “Коли руки життя вам лимони, зроби з нього лимонад”.

У важкі часи, як і нинішня економічна криза, досягло масштабів епідемії в усьому світі, підприємства повинні визнати, що можливості для росту і успіху існують. Ви просто повинні бути більш творчим і зосереджено на розкритті їх.

З американські банки покласти мораторій на кредитування і деякі фінансові повноваження перед закриттям, підприємств, які покладалися на них відчувають Stranglehold. Фінансування зростання вашої компанії важко. Пошук фінансування для залишатися на плаву, поки економічні зрушення припливу практично неможливо.

Принаймні, серед американських кредиторів. Можливо, вам слід розширити свої уявлення і шукати, що фінансова підтримка за межами Сполучених Штатів. Арабські інвестори, наприклад, як і раніше серйозні інвестори з великим багатством, щоб підтримати їх інтереси. Нафтовидобувні країни, як Кувейт, Катар, Саудівська Аравія та Об’єднані Арабські Емірати, багаті з інвесторами. Крім того, ці країни створили суттєві державні інвестиційні фонди (SWF)-схоже на контрольований державою національного ощадного рахунку-диверсифікувати потоки доходів від їх надлишків олії. У тяжкому становищі американської економіки, такі можливості стають все більш і більш поширеним явищем.

Шляхом виявлення високою віддачею інвестицій, SWF менеджерів накопичують приголомшує багатство для своїх коштів. СФБ в багатій нафтою країни Перської затоки оцінюється в $ 2 трлн. У 2007 році, SWF Об’єднаних Арабських Еміратів був коштувати більше, ніж 875 000 000 000 доларів. SWF і фонди прямих інвестицій буде погляд у майбутнє з фінансових асигнувань. Близький Схід має великі запаси грошей у цих фондах і ви повинні чекати, щоб увійти в ринок, коли ринкова капіталізація деяких фірм падає нижче балансової вартості. У той час як інвестиції в США арабські інвестори, безумовно, сповільнилося в посилюється економічної кризи в останні кілька років, азіатські фонди демонструють ознаки підвищеного інтересу тут, особливо у фінансовому та реальному області нерухомості.

Ваш паспорт на Аравійський фінанси

Арабські інвестори, особливо з СФБ, буде як і раніше серйозні інвестори з великим багатством, яке буде і далі зміцнюватися нафтовими доходами, де ціни на нафту все ще вище, ніж там, де це було на початку 2007 року. Але як ви знаходите цих фізичних і юридичних осіб? І як тільки ви їх знайдете, що вам потрібно знати для того, щоб порушити їх інтерес у вашому підприємстві?

Ви спочатку повинні визнати, що культурні відмінності у фінансовій практиці. Наприклад, ісламські банки будуть фінансувати тільки матеріальні активи, такі як інфраструктура і нерухомість. Крім того, відповідно до ісламським законом, банки не можуть нараховувати відсотки і штрафи. Хоча це звучить привабливо на перший погляд, у вас є інший тип ціною. В обмін на ті кошти, які вони забезпечують сумлінне, інвестор стає більш фінансового партнера. Згідно Vaseehar Хасан Абдул Razack, голова Unicorn International Islamic Bank, ісламські банки “прямуватиме через те, що ви хочете зробити, і бути вашим партнером тримаючи руки з першого дня, поки проект не завершений, а потім переконатися, що він правильно завершена і що потоки грошових коштів, отриманих у відповідності з тим, що вони проектуються, а потім вони поділяють справедливій частці прибутку. ”

На відміну від американських кредитних установ, арабські інвестори і ісламські банки не просто схвалити кредит і відпустіть засобів. Звітність є ключовим в угоді, і саме тому їх поганий рівень боргу є вкрай низьким. Так що, будьте готові взяти на себе активним учасником, а не тільки джерело фінансування.

Далі, будьте готові з наукових досліджень і документації, яка підтримує вашу потребу у фінансуванні і здатність домагатися результатів і прибуток!

“Я завжди дивлюся на людину, яка може зрозуміти дослідження, що його фірма зобов’язалася,” довіряє багатий інвестор йорданської пояснюючи, що він очікує, що одна, що звертається з проханням, щоб бути добре поінформованим. “Як правило, людина є менеджером відносини. Я очікую, що він реле методи дослідження, що його фірма використовувала, і пояснити, як він переводить на інвестиційні можливості “.

У моїх відносинах з інвесторами і фінансових установ по всьому Близькому Сходу, я дізнався, що доведений послужний список рівносильно набирає інтерес арабських інвесторів, підприємців з відмінною ідеєю, але не очевидну історію впаде з радаром. Впевненість, яка приходить з портфелем результати можуть перевести в смарт-інвестиційні можливості, в поєднанні з всебічним дослідженням, факти і цифри.

Нарешті, необхідно визнати, ділової кмітливості в арабських інвесторів. Як правило, вони добре розбираються в західних підприємств і їхній спосіб мислення. Недооцінки, що реальність може видалити вас з розгляду. Як один інвестор зазначив, що “продавець зміїне масло призведе до негайного відключення інвестора”.

Істотні багатство існує на Близькому Сході, але не слід думати, що накопичив використання грошей щедро. Якщо ви серйозно ставитеся до доглядав знахідки з цих провидців, будьте готові дійти до своїх стандартів, якщо ви хочете досягти в їхні кишені!

я. Латіф, Saher, “Ісламська фінансування: Фінансування реальний сектор економіки”, INSEAD, knowledge.insead.edu.