Боротьба зі зміною в організації міжнародного дослідження бізнес-кейс

Управління змінами в організації дуже величезний завдання, яка включає в себе зміну організаційної культури. Міжнародне дослідження бізнесу на випадок факторів, які обмежують організаційні зміни і як керувати ним показує, що компанії зростає і розширюється в нове конкурентний простір, розширення сфери ринку і досягнення складного поєднання знань і матеріальних цінностей іноді не в змозі змінити і зробити найкраще з нові можливості, тому що вони до цих пір намагаються отримати найкраще з старих.

Міжнародний бізнес тематичне дослідження або організаційних змін, звітів для перетворення організації потребує співпраці, ініціативу і готовність співробітників і керівників в організації йти на жертви. Розробка бачення та стратегії змін, спілкуючись зміни далекоглядність, уміння співробітників для широкої основі дій, і встановлення того, в терміновому порядку лише деякі з факторів, які можуть включати зміни компанії обіймів. Міжнародне дослідження бізнесу випадку також показали, що менеджери покладаються на рульові механізми з непередбаченими обставинами тобто ігнорують будь-яку інформацію, яка не вписується в існуючий механізм.

Створення в терміновому порядку, згадані у випадку міжнародного дослідження бізнесу як один із способів внесення змін простіше для співробітників включає в себе ризиковані і сміливі дії, які можуть включати в себе складання балансу відображає втрати точно або іншими жорсткими діями, таких як продаж розкішної штаб-квартира якої Фірма більше не може собі дозволити. Щоб створити відчуття терміновості означає ліквідацію організаційних потреб, які розмножуються самозаспокоєння.

Програм, спрямованих часто міняти отримати підтримку тільки кілька людей і ресурсів в організації. Початкові стадії зміни цілком може зробити з цим, але просувається до досягнення успішних змін зажадає підтримки додаткових ресурсів і людей дуже важливі. Як правило, коаліція сформована для керівництва зміни в організації, і складається з генерального директора і його команда топ-менеджерів, інших менеджерів і співробітників.

Коаліція повинна бути досить потужною з точки зору репутації і відносин, знань, назви, та інформації, щоб успішно керувати змін в організації. Якщо можливо, коаліція повинні спробувати включити профспілкових лідерів, членів правління, і навіть ключові клієнти для збільшення підтримки для необхідного зміни повинні бути зроблені.

Керівні коаліції повинні мати чітке уявлення про майбутнє, яке буде забезпечувати направлення, в якому організація повинна рухатися в напрямку, часто називають зміну бачення. Це бачення має бути легко зрозуміти, а також спілкуватися, він повинен бути привабливим для співробітників, акціонерів і клієнтів. Нечіткість зору може порушити перетворення компанії і часто може привести ні до чого більше плутанини. Детальний обговорення бачення партнери по коаліції сприяє більш ясного розуміння його і навіть результати добре сформульована стратегія реалізації концепції змін.