Бізнес передпускових перевірок

Почавши свій бізнес напружений час в житті будь-якого підприємця. Життєво важливі кроки можна було б легко непоміченими, поки ви не успіхів у цьому напрямку. Щоб допомогти підприємцям в отриманні свого бізнесу створена ефективно і законно, ось список кроків, що всі підприємства повинні включати.

1. Розробка бізнес-плану
Бізнес-план допоможе вам зосередитися і організувати свої думки про те, що ресурси вашого нового бізнесу необхідно, як він буде продавати свої товари та послуги (і на яких ринках), і коли ви можете передбачити бізнесу перетворити вигідно. Численні підприємства зазнають невдачі, так як люди починають їх з абсурдними очікувань і лише смутні думки про те, як їх вирішувати. Найуспішніші підприємці дисципліновані люди, які уважно подивитися на сильні і слабкі сторони і цифри до присвятити свій час і капітал для нового бізнесу.

2. Вирішіть на ефективне назва
Ви повинні будете вибрати ім’я для бізнесу. Якщо ви збираєтеся працювати в якості індивідуального підприємця, то це може бути так простий, як своє ім’я, або деякі зміни на ньому. Якщо ви хотіли б використовувати фірмове найменування, ви будете зобов’язані переконайтеся, що ім’я ще не зайняте.

3. Виберіть відповідну правову структуру
Характеру вашого бізнесу і ваших середньо-та довгострокові плани він буде відігравати велику роль у правовій структурі виборі. Якщо ви працюєте у відносно низьким ризиком сектора і планують поставити всі послуги особисто, то ви можете створити бізнес в якості індивідуального підприємця. У той час як, якщо ви плануєте плавати на біржі всередині шести місяців, ви можете встановити, як PLC з самого початку. Більшість підприємств прийде десь між ними і використовувати або командитного структури компанії.

4. призначити радників
Більшість компаній вимагають деякої міри зовнішнім радам. Для деяких основних бухгалтерське обслуговування може бути достатньо, у той час як інші люди зажадають широкого кола адвокатів, бухгалтерів і додаткових радників. Це варто інвестувати деякий час в дослідженні та виборі команди радників, що ви будете зручні працюємо, і які, ймовірно, щоб бути в змозі задовольнити потреби бізнесу, як при пуску і в більш довгостроковій перспективі.

5. отримати фінансування
Численні підприємства зазнають невдачі через відсутність капіталу. Ви повинні бути реалістичними про те, що рівень інвестиційного бізнесу буде потрібно, і мати деяке уявлення про те, як він буде отримувати його. Багато компаній вважають, що оборотний капітал кредитної лінії є надзвичайно корисним, оскільки це іноді важко збігається з термінами необхідних витрат на грошові потоки – але майте на увазі, що кредитори часто вимагають особистих гарантій для нових підприємств, навіть якщо вони знаходяться в бути встановлений як з обмеженою відповідальністю.

6. Дослідження нормативним вимогам
Знання закону, відноситься до вашої галузі. Якщо ви починаєте транспортного бізнесу, наприклад, необхідно глибоке розуміння правила, які вплинуть на бізнес і – що важливо – скільки це буде коштувати, щоб їх дотримуватися. У деяких районах, режим регулювання обтяжливою і вимагає багато часу і уваги під час початкового етапу (хоча втіху свою може бути, що таке регулювання також діє як бар’єр для доступу, які можуть обмежити конкуренцію).

7. Знайти бізнес-приміщень
Для багатьох підприємств, приміщення являють собою як основний рахунок, і значна частина ідентичності бізнесу (у випадку, наприклад, з роздрібного магазину). Вам потрібно обстежити на відповідному ринку власність ретельно в плануванні вашого бізнесу і підготуватися до несподіванок. Якщо ідеальне місце має вирішальне значення для вашого бізнес-пропозицію, ви можете зберегти комерційну нерухомість Консультант щоб допомогти вам у забезпеченні права приміщень.

8. Огляд здоров’я та забезпечення техніки безпеки
Практично всі підприємства, повинен відповідати певним ступінь регулювання здоров’я та безпеки. Якщо ви шукаєте для ведення бізнесу в секторі, де здоров’я і безпеку відповідності відіграє значну роль, то вам необхідно дізнатися про це заздалегідь, і, можливо, отримати професійну допомогу. Якщо Ваш бізнес трудомістких однієї, то ви повинні очікувати, питання здоров’я та безпеки, щоб бути істотною проблемної області.

9. Визначити постачальників
Більшість підприємств покладаються на своїх постачальників, будь то з точки зору якості, надійності та / або продуктивності, а також – можливо, найважливіше – умови кредитування. Деякі постачальники, по суті, фінансування бізнесу шляхом надання сировини на умовах, які дозволять бізнес перетворити їх на готову продукцію продав, перш ніж вони мають сплатити постачальнику. Інші захочуть бути виплачені авансом. Це може залежати від таких факторів, як галузева практика і кредитоспроможності покупця. При плануванні, щоб почати бізнес, ви повинні знати, чого очікувати, і якщо ваш бізнес буде спиратися на деякі ключові постачальники ви можете дізнатися заздалегідь, про те, як ці відносини будуть працювати.

10. набирати співробітників
Коли ваш бізнес бере на себе працівник, жодного випадкового неповний робочий день, він робить значні зобов’язання. Зобов’язання не тільки для працівника, але і різних інших сторін, таких як HM Revenue & Customs (HMRC), які мають інтерес у трудових відносинах. Як тільки Ви приймаєте на роботу співробітника, ви зобов’язані виконувати широкий спектр трудового законодавства та інших законів, а також необхідно враховувати в HMRC відрахувань PAYE. Переконайтеся, що ви заздалегідь впевнені в тому, як ви збираєтеся виконувати, і, зокрема, як ви збираєтеся проводити механіки платіжна відомість і т.д.

11. Купувати страхування
Якщо у вас є одна або кілька співробітників, ви повинні придбати страхування відповідальності роботодавця охоплення. Крім того, існує цілий ряд інших страховки вам може знадобитися або ви хочете, залежно від характеру вашого бізнесу і вашої галузі. Доброю комерційної страховий брокер може допомогти вам у цьому.