Бізнес раку

Здається, сон мій природному стані зараз. Як тільки я пробудження, я хочу скоріше повернутися додому. Ні для кого не сумнівів депресія, депресія в результаті раку, які ненавмисно почав знищувати мене в самий момент плани були зроблені для оптимістичне майбутнє. Але мені потрібна одна останньому бою, титанічних зусиль більше, ніж всі інші необхідні цьому починанні, або мої шанси на виживання дорівнюють нулю. Хоча я дійсно зробив мого ліжка, я повинен відмовитися, щоб закласти в ньому.

Хвороба я кажу про увійшла в моє життя під час розмови про моє десятиліть проектування ігор. Він знайшов багатьох з них вражають і задавався питанням, чому я ніколи не приймали ніяких межі стадії прототипу. Будучи інтровертом, що не талант продажів і ніколи не будучи в змозі прийняти фінансову авантюру, жодна з моїх ідей не було, ймовірно, досягне ринку.

Хіба я не бачив, що міст між моїми ідеями і ринок був прямо переді мною. Він схвильовано пророкував майбутнє неймовірним успіхом. Його пункти, здавалося, не все, що надумана. Ми не могли пройти квартал в центрі Чикаго, не 2 або 3 людини зупиняючись, щоб вітати і згадувати про деякі аспекти свого минулого. Там не було ніяких причин він не міг продати кілька тисяч ігор до своїх друзів в поодинці.

Фінансування бізнесу буде як і раніше проблеми. Ми нещодавно знайшли себе поза роботою від продажу роботи, де ми зустрілися. Моє звільнення мало сенс, так як у мене не було таланту до продажів. Він був миттєвий зірка, чиї досягнення були добре відомі по всьому офісу. Але дуже мало вдалося з цією компанією, яка продала електроенергію для підприємств на більш високий поточний курс з обіцянками потенційних майбутніх заощаджень. Я був здивований, що він тривав до тих пір, як він.

Наші часті розмови протягом найближчих декількох тижнів зосереджені на створенні ігрової компанії і в кінцевому підсумку це здавалося нерозумно не робити цього. Я ніколи не любив приймати або віддавати накази, які змусили мене поганий, придатного для організацій. І я був у тому віці, коли отримати роботу важко навіть у найкращі часи. Економічний клімат зробили ризиків більш привабливим.

З ростом привабливості бізнесу наших власних, я вирішив фінансувати зусилля з кредитними картами. Моя кредитна історія була чудовою, на відміну від мого друга, який втратив свої карти років тому.

Так це почалося, свій вільний час споживається з постійно вдосконалює мої найперспективніші ідеї. Ми будемо регулярно зустрічатися, щоб грати на результат після моїх зусиль, протягом яких я б виконати додаткові налаштування. Через кілька місяців з’ясувалося, що концепція була застосовна до будь-якого предмету. Я був вражений готової продукції, яка раніше географії своїм предметом.

Всі любили його, в тому числі кілька людей в галузі, ми змогли зустрітися з, у тому числі професорів ігрового дизайну в місцевому університеті. Був запит від представника компанії про можливість продажу цієї ідеї, але у нас не було жодного наміру відмовитися від моїх перлини за копійки на долар.

Мій друг почав говорити про приватних літаків і розкішних канікули з упевненістю я знав, було передчасним. Ще багато роботи і шанси як і раніше проти нас. Але історія робить події на національній сцені запропонував потенціал до шанси в нашу сторону.

Сенатор Обама щойно переміг на виборах. Люди купували продукти, пов’язані з ним, що творці поклали мало думки або зусилля к. Об’єднуючи інноваційні концепції з цієї маркетингової Bonanza здавалося безпомилковий формула успіху.

Ми виявили, виробник, посередник дійсно, хто може доставити 2500 одиниць за один тиждень до інавгурації. Мій друг думав, що був консервативним, він виступає близько 10 000 одиниць. Я стояв на своєму, кажучи, що ми починаємо з 2500 і подивитися, що трапилося.

Ігри, які ми повинні були отримати в середині січня прибули в середині березня. Ми не були щасливі, але принаймні у нас були вони. І ми повинні були визнати Виробник зробив чудову роботу. Я піднімав сайт і Shiftingfortunes.com народився.

Хоча я створений і розроблений ігри, фінансував бізнес і виконати всі допоміжні обов’язки, ми збиралися розділити прибуток 50/50. Здавалося, розумно, враховуючи всі ці друзі його, який скоро буде клієнтів.

Але ті з його друзів, яка любила гру в своїй стадії прототипу не робиться покупок. Принаймні, покупки, які встигли зробити в моїй кишені. Іноді він робить коментарі про друзів приблизно з 3 гри у їх володінні. Коли я тиснути на нього, на гроші я не бачив, він відповість, що ці друзі демонстрували їх іншим. Був завжди велика сторона, склад, який візьме на себе основну частину інвентарю від наших рук.

Гра досить вражаючим, що вона знайшла свій шлях у ряді магазинів, навіть загальнонаціональних мереж. Але ціна повинна бути дуже високою, щоб розмістити 50% мого друга прибутку і очікуваний відсоток магазину. Він завжди говорив, проти зниження цін. назвавши його вогонь продажу ми жалкувати пізніше.

Переважна більшість ігор були зі мною, і мій друг буде періодично просити більше, щоб відправляти потенційним покупцям заміських покупців. Я все більш стурбовані тим, що у мене не було ніяких доходів, тільки гарантії, що щось велике була на межі розриву.

Як я вже говорив, гра прибула у березні. Під час розмови з одним з його друзів в кінці квітня, я дізнався, що мій менеджер з продажу працював повний робочий день на роботу, забезпечених інший з його друзів. Все це відразу ж сенс. Він був рідко можна отримати за телефоном протягом дня. Його дзвінки були для мене завжди в той же час, перерва рази.

Коли я протистояв йому, він сказав, що він потребував грошей, і це був лише тимчасовий будь-якому випадку. Це дійсно виявитися тимчасовим. Пізніше я дізнався, що він втратив роботу. Але рішення було прийнято, його бос, а не він. Оптиміст в мені душу від реальності.

Я постійно шукав маркетингу ідей, які я хотів би поділитися з ним. Зв’язування нашої компанії з благодійними організаціями, здавалося, обіцяють отримання наших ім’я там. Я була розсилка прес-релізів, змінюючи наш сайт майже щодня, і завжди робити дослідження.

Мої друзі запитує, якщо я був сліпим. Чому я на себе цю підприємства. Чому я вибрала партнера я зробив? Я ніколи не любив людей і суб’єктивні уникнув таким чином себе. Може бути, мені пощастило, що похвально імпульс занадто далеко. Вони також задавався питанням, чому він не рухався, за його власної волі.

Я знав відповідь на це питання. Як тільки я приступив до створення ігор, я не міг зупинитися. Може бути, це була втеча від болю реальності. Під час гарячкового періоду створення, я придумав “Cheatie Мак-Кракена”, який був заснований на тій же концепції, як гра президента Обами. Перше виконання здавалося прекрасним і всім дуже сподобалася вона. У ще більш гарячкове переоцінка “Cheatie,” ігри з’ясувалося, що люди могли грати в 3 або 4 години, і все ж хочеться більшого. Мій друг призначені на отримання частини цього.

Я намагався використовувати це як важіль. Як тільки ми позбавимося від поточної грі, ми будемо мати “Cheatie” виготовлені. Це коротко справив більше зусиль з його боку. Але фонових шумів під час телефонних дзвінків вказано більшу частину свого часу витрачалося в барах. Проблема з самого початку я тільки відзначити, зараз в перший раз.

Бесіди, які ми мали з його друзями дали зрозуміти, що вони були під враженням, ми б створили всі ігри разом. Я можу жити з цим, якби він просто виконує свою частину нашої усної домовленості і продати продукт. Але він як і раніше живе на великій відстані від необхідності важкої роботи. Він був задоволений, щоб хвалитися про тих аспектах відсутності бізнес, який не має нічого спільного з ним. Його законну вимогу було на невдачу себе.

Нарешті, з фінансового краху, але все дано, я почав зніматися нехарактерно підлим. За останні кілька тижнів я невблаганно напали на нього за його роль в тому, що чекає. Кожен раз, коли я отримую обіцянку 120% зусиль з цього моменту, поки він недоступні по телефону на наступний день. Він зв’язується зі мною з самого незначного зусилля, як правило, повідомлення, залишені на автовідповідачі потенційних співробітників.

Незабаром моя кредитна НЕ буде краще, ніж його. Але чи знає він це чи ні, він пішов. Я більше не на його дзвінки. Його голос enervates мене в той час, мені потрібно всі сили, я можу зібрати. Моє остаточне прощання з ним знаходиться на веб-сайті. Якщо відбувається диво якраз перед опівночі, я хотів би почути його спробі підключитися до бізнес. Але більш імовірно, я повинен стали себе за покарання, яке було моєю через з моменту наше майбутнє переплітаються. Як не дивно, я зробив усе, що обіцяв і багато іншого. Він не зміг виконати жодної зі своїх обіцянок. Тим не менш, відмова має набагато більш неприємні наслідки в магазині для мене. Його друзі, які повинні були забезпечити нашій компанії був миттєвий успіх, буде переконатися, що він приземляється на ноги.

Але все надія ще не втрачена. Хвороба була скорочена з бізнесу. Зараз, можливо, в перший раз він буде відчувати міцним здоров’ям.

Томас Ширін
shiftingfortunes.com