Біль, звичайно, прямо зараз, але досягнення успіху буде вічно

вірю, що можна

Ці почуття спортсмена світового класу конкурують на вищому рівні. Це особливо вірно для гонок на витривалість, таких як Тур де Франс, коли певний поріг болю кожного учасника буде перевірений кожен день протягом 23 днів.

Кожен день велосипедисти зібратися з силами і знову почати болючий шлях ще раз протягом дня. Їх акцент буде зроблений на той факт, що хворобливість, безумовно, буде коротким, але Жив тріумфу, коли вони виграють, безумовно, буде назавжди.

Ці точні поняття буде точно те, що тримає інші чоловіки і жінки збираються. Нельсон Мандела сидів всередині жахлива в’язницю на острові протягом 27 років. Проте він у кінцевому підсумку виявляється, президент свого народу, а також велика честь державного діяча світового масштабу. Біль у в’язниці було після цього, тим не менш, його зусилля у в’язниці і відразу після посередником у мирних перемикання принесли йому світ ідентифікації, яка, безумовно, буде опублікована в історії видання.

Численні дослідники працюють тривалі години на довгі роки, щоб домогтися визнання у своїй конкретній темі. Але як тільки, що визнання приходить вони будуть володіти нею вічно. За винятком, якщо, звичайно, їх конкретні результати були неправі після цього він майже всі зникають в одну мить ще раз. Тобто ризик, що вони взяти на себе.

вірю, що можна

У багатьох життів фактичного біль насправді не такою істотною, і жертви, не обов’язково, що величезні як, наприклад, протягом 27 років трохи тюремній камері на острові біля Кейптауна. Але будь-які досягнення, які ви хотіли б бути в змозі досягти може принести деякі незначна кількість болю з ним.

Ви могли б просто мати зокрема біль у вечірній школі кілька років, щоб поліпшити свою можливості кар’єри. Після того як ви працювали через цей біль необхідності присвятити стільки годин вечорами ходити до школи, а також навчання ви можете виявити, що ваші нагороди щодо вашої кар’єри протягом незліченних років.

В якості ще одного Наприклад, ви можете також хотів би висловити власного проживання і повинні бути в змозі здійснювати фактичні функції самостійно, тому що вам не вистачає грошей, щоб отримати зовнішнім підрядником. У вас є багато місяців, навіть років фактичної страждання і труднощі, щоб мати можливість завершити будівництво. Як тільки вона прийшла до висновку, хоча у вас є ця цінна повністю нове місце проживання протягом тривалого періоду часу.

Яких ситуаціях ви володіли дискомфорт у вашій власній життя, який привів до щось прекрасне, щоб зберегти? Може бути, ви були дитиною, і фактичне народження було дуже болючим, можливо ви ще дарувавши розуміти і виявив проблеми ваших експериментів, щоб бути жорсткою, але вельми задовільним при укладенні?

Неважливо, що ви працювали на що і принесло на вас сильні болі, ви виявите, що фактичні вигоди в кінці дня були б з вами для хорошого набагато більше часу, порівняно з пам’яттю агонії.

Іноді випадки фізичного дискомфорту. Це було б для спортсменів, які наполегливо тренуватися і доводиться миритися з випадкових травм і напружені інтервали навчання. Це може бути агонії наполегливо займався і протягом багатьох років, щоб придбати кваліфікацію.

Там буде багато методів, які ви можете виявити ваше життя поставляти вас хворобливі ситуації в обмін на успіх, який збагатить ваше життя протягом багатьох років після цього. Короткострокові труднощі і дискомфорт може призвести до досягнень оцінили в довгостроковій перспективі. Це буде дійсно варто того.

вірю, що можна