Велике значення ведення бізнесу з етикою

Для більшості людей, гроші змушують світ крутитися і бізнес несе ці гроші. Бізнесмени, можливо, зробити що завгодно, лише для досягнення кінцевої мети, що мають свій бізнес, і що є отримання доходу. Чистий прибуток або дохід фінансово означає надлишок продажів або доходів за вирахуванням витрат і витрат. Чи є ви брати участь у професії, роду занять, роботи або торгівлі, ви знаходитесь в бізнесі, і ви говорите доходу. Коли ви отримувати дохід ви страждаєте податків, найстрашніший кошмар для будь-якого доходами. Податок на прибуток вашої покарання досягає успіху в бізнесі. Це звучить смішно, але це реальність, ви платите, коли ви заробляєте. Тому що податок законодавчої, недотримання цієї проблеми могло б результати злочинів. Це те, що називається податок на прибуток вже заробив мільярди брехунів по всьому світу. Деякі уряди ввели податки, які вже занадто багато, щоб тягар потоку бізнес. Інші роблять податкового законодавства, які вже перебувають за межами можливості платників податків. Однак ці факти не повинні призводити до існування величезної кількості нечесних людей у ​​світі.

Етика в бізнесі рідко існує в даний час. Можливо, це відбувається тому, що для більшості людей, прибуток прийде без необхідності ділової етики. Це, я не згоден. Слово етика походить від грецького етос слово, яке означає “характер”, і від латинського вдач слово, яке означає “звичаїв”. Згідно енциклопедії етика розділ філософії, який визначає, що добре для людини і для суспільства і встановлює характер зобов’язань або обов’язків, що люди повинні себе і один одного. Може бути, етика не потрібно, щоб заробити прибуток при визначенні прибутку або доходу в якості грошей. Але глибоко кажучи, бізнес не тільки заради грошей. Так, це, безумовно, для отримання прибутку, але прибуток не тільки фінансовий прибуток. Нам потрібна прибуток, яка буде не тільки підтримувати нашу кишені або в наш шлунок. Важливо відзначити, що ми також повинні прибутку, яка буде годувати наші серця і душі. Враховуючи, що ми з ним великі бізнесмени, ми повинні розширити наші уми до цим принципом. Потрібні бізнес-етики, щоб заробити ці дорожить прибутку. Ми повинні бути зацікавлені в силу нашого характеру і загального блага.

Ваш бізнес не тільки для виживання вашого життя на Землі, але вона також може бути ваш шлях до виживання вашої душі. Якщо ви знаходитесь в бізнесі і була компанія, ви можете допомогти вашим співробітникам, надаючи їм досить Зарплата та інші виплати, які зроблять їх життя кращим. Ви можете бути чесними і платити ваші точні податку за уряду, які в кінцевому підсумку використовувати його для розвитку вашої країни. (Передбачається, що уряд прямо і не корумповані), але не заперечував проти них, чесно кажучи, навіть інші ні. Ми говоримо тут ваша душа виживання і не їх. Ви також можете обслуговувати клієнтів, надаючи їм свої потреби і даючи їм зручність. Служба підтримки клієнта так важливо для ваших клієнтів, а також важливі для вашого бізнесу, щоб заробити довіру і лояльність. Якщо ви будуєте інфраструктуру для вашої компанії ви сприяєте розвитку вашого місце за обсягом будівель та інфраструктури. Коли ви отримали етики в бізнесі ви дотримуєтеся чесної конкуренції бізнесу. Чесна конкуренція бізнесу є складним завданням для будь-якого бізнесу для поліпшення якості своєї продукції і послуг, а кінець вигоди для споживачів.

Ведення бізнесу з чистою совістю робить бізнес з гарною вночі спить. Крім того, ведення бізнесу з радістю вашого серця і душі. Подяка прийде до вас, і ви станете стресу бізнесмена, якщо ви маєте справу з етикою. Ці та інші духовні прибуток буде прямо прийти до вас і добре, на це Ви не обкладаються податком на цьому виді прибутку. В якості надзвичайного бізнесмен, ви не тільки встановити довгострокові цілі протягом 10 років або на все життя. Ви повинні також розглянути питання про вічність і поставлених цілей для досягнення прибутку, які принесуть користь вашій душі. Вам потрібно прибутку, яка триває вічно, прибуток, яка дасть нам вічне життя і щастя, і прибуток, яка принесе нам ключ до небес. Ці прибутки, вигоди нам в короткостроковій перспективі, середньостроковій перспективі, довгостроковій перспективі і вічної перспективі, так як Бог великий з самого початку і до нескінченною.

Робіть бізнес і вірить в Бога. Будівництво нашого бізнесу на місце Бога, як будувати його в породи, які користуються великим фонди. Давайте будемо добрі і вдячні нашим співробітникам, як вони наші кращі активи. Давайте дамо їм хліб, і вони дадуть нам бутерброд з шинкою. Давайте величезна допомога нашим клієнтам, як вони наші кращі генератори доходів. Давайте дамо їм хорошу ціну, високу якість продукції і кращі послуги, і вони дадуть нам свою повагу і лояльність. Будемо справедливі до наших конкурентів, оскільки вони є нашим великим мотиватори. Давайте дати їм чесну гру, і вони дадуть нам справжнє значення на перемогу. Будемо вдячні нашим Отця Всемогутнього Бога, як Він це наш найбільший бізнес-партнера. Давайте служити Йому, і Він дасть нам радість і душевний спокій.