Ви дійсно вважаєте, що можете бути успішним

На мій погляд, переконання є одним з найбільш важливих і визначальних чинників нашого успіху. Переконання є чимось, що я був дуже зацікавлений і заінтригований протягом багатьох років. Я думаю, що наші переконання утримувати клавішу або чарівний інгредієнт для створення того, що ми хочемо в нашому житті.

Наші переконання, що ми проводимо, щоб бути правдою. Вони є нашими керівними принципами. Те, що ми впевнені, є дуже потужним. У більшості випадків ми вживаємо заходів залежно від того чи ні, ми вважаємо, що ми буде успішним. Переконання нематеріальні. Ми не можемо протягнути руку і доторкнутися до них. Тим не менш, у нас є докази з них. Погляньте на ваше життя. Це саме так, як ви хотіли б його? Ви в даний час досягнення бажаного результату? Ваші поточні результати дзеркало у що ви вірите.

Пам’ятайте, що ваші переконання знаходяться у вашому несвідомому усвідомлення. Дослідження говорить, що більшість ваших основних переконань були сформовані до того часу тобі було сім років. Ваша поточна система переконань була сформована ваші батьки, бабусі і дідусі, вчителі, релігійні діячі та інші авторитетні фігури, які були у вашому житті, коли ви були просто маленькою дитиною. Ви можете думати, ви знаєте, що ви вірите, однак переконання, які є причиною ваших дій і, отже, ваші результати, ймовірно, не в вашому свідомості.

Ось чому, якщо ми хочемо змінити наше життя і створювати різні результати ми повинні змінити нашу систему переконань. Ми повинні дізнатися, як стати усвідомлюємо наші обмежують переконання і змінити їх. Це не найпростіше завдання, і може знадобитися допомога. Для тих з вас, хто вже є членами Вирішити вашому житті, ви знаєте, що визнання обмежують переконань і заміна їх більш винахідливим з них є те, що ми часто робимо в наших групових викликів коучинг.

Я хотів би дати вам, як членів і не членів, невелику вправу, щоб допомогти принести деякі з ваших обмежуючих переконань у ваші свідомості. Для усвідомлення є першим кроком змінити.

У цій вправі ми будемо використовувати власного бізнесу в якості прикладу. Звичайно, ви завжди можете замінити інший області вашого життя, якщо хочете.

Крок 1 – Подумайте про свій бізнес (або іншій області вашого життя) в його нинішньому стані і рівень результатів.

Крок 2 – Тепер, думаю, вашого бізнесу (або іншій області вашого життя), як якщо б ви досягли рівня результатів ви хочете.

Крок 3 – Скажіть вашої власної особистості, “Я в даний час результати і досягнення я хочу в моєму бізнесі.” (Або інший області вашого життя)

Крок 4 – Запишіть думки, які входять у ваш розум. Запишіть почуття або емоції ви відчуваєте, як ви кажете: “Я в даний час результати, які я хочу в своєму бізнесі».

Якщо ви отримуєте думок, таких як: “Ну, ми сподіваємося, коли-небудь я” або “Повільно, але вірно” …. “Коли я насправді є час, щоб зосередитися на моєму бізнесі я”, або Ви отримуєте почуття страху сумніви, неспокій або, може бути , більш ніж імовірно, існує думка, десь у вашому несвідомому усвідомлення того, що вас стримує. Ключ виявляють, що віра і кожного разу він спливає, зупинити і замінити думки з тим, який є більш потужним і діяти, як ніби ця віра, то вірно! Коли відчуєте, що ви побачите його!