Ви кандидат для патріота Експрес-кредит

Новий Patriot Експрес кредит, пропоновані мережею SBA по беруть участь кредитори по всій країні і має наш швидкий поворот часу для кредиту погоджень. Кредити надаються у розмірі до $ 500 000 і претендувати на максимальну гарантії SBA у розмірі до 85 відсотків по кредитах у розмірі $ 150 000 або менше, і до 75 відсотків на кредити понад $ 150000 до $ 500000. Для кредитів вище $ 350 000, кредитори зобов’язані прийняти всі наявність заставного забезпечення.

Кредит Патріот Експрес може бути використаний для більшості бізнес-цілей, включаючи запуск, розширення, закупівлю обладнання, оборотних засобів, інвентарю або бізнес-окупованій нерухомості покупок.

Патріот Експрес-кредити SBA мають найнижчий ставок для бізнес-кредитів, в цілому 2,25 відсотка до 4,75 відсотка з простими залежно від розміру та терміну погашення кредиту. Ваше місцеве районне відділення SBA буде мати список кредиторів Patriot Експрес у вашому районі.

Малого бізнесу США оголосила Patriot SBA-Експрес Пілот позики ініціативи для ветеранів та членів військової спільноти бажаючих для створення або розширення малого бізнесу.

Прийнятні військовослужбовців спільноти включають в себе:

ветеранів
сервіс-інвалідам
Дійсній службі військовослужбовців, які мають право на перехід програми допомоги військових
резервістів і членів Національної гвардії
Поточний подружжю будь-якого з вищевказаних
Овдовіла дружина військовослужбовця або ветерана, який помер під час служби або служби підключених інвалідності
SBA та її партнери ресурсу направивши додаткові зусилля на консультування та навчання, щоб збільшити цей кредит ініціативу.

ресурси, щоб допомогти вам почати, рости і досягати успіху

SBA має офіцерів ветеранів розвитку бізнесу в районні відділення в кожному штаті і території в змозі забезпечити військову членів спільноти повний доступ до діапазону SBA по програм і послуг. Більше того, існує п’ять ветеранів Центр допомоги центрів, розташованих в: Олбані, Нью-Йорк; Піттсбург; Lynn Haven, штат Флорида; Единбург, штат Техас, і Сакраменто, штат Каліфорнія Ви можете знайти конкретну інформацію, контакти і перелік послуг за адресою:
www.sba.gov / aboutsba / sbaprograms / ovbd / ovbd_vbop.html.

Крім регіональних офісів, ресурс SBA партнерів рахунок, консультантів малого бізнесу Америки; Центри розвитку малого бізнесу, а також жіночі центри Бізнес забезпечити місцеві та онлайн-допомога:

Складання бізнес-плану
Варіанти фінансування, щоб розпочати або розвинути свій бізнес
Управління бізнес
Розширення бізнесу
Продажу товарів і послуг в уряд