Ви можете бути щасливі Entreprenuer

Говорячи про себе, бути підприємцем є тільки шлях, коли справа доходить до задоволеності роботою. Навіть працюючи в два рази більше за половину плати звучить добре для мене, якщо я біжу цілий притон. Не зрозумійте мене неправильно. Я не хочу бути великою шишкою своїми мортири компанію навколо команди керівників, які в свою чергу, бос навколо купа інших людей. Це не для мене взагалі. На руці, ще гірше те, що є одним з фаворитів пеона в такій компанії (не в образу), навіть якщо я робив ‘великі гроші’ від великої кількості соковитих комісій.

Мені подобається спілкуватися з людьми. Мені не подобається намагаються переконати людей, хоча, вона носить мене. Що мені подобається найбільше спілкується з продавцями і покупцями в зарубіжних країнах. Тоді це дійсно цікаво зробити гігантський покупки або двох і більш менш бути з продуктом, як це бути зануреним. Це єдина перешкода з роботою: якщо продукт надходить так чи інакше виправдовують очікувань. Тоді робота може бути облом. Але зазвичай цього не відбувається.

Єдина інша проблема в купівлі і продажу речей для отримання прибутку, для себе, то, якщо ви не знаєте цін. Ви завжди повинні знати, найнижча ціна, висока ціна, і розумну ціну товарів, перш ніж купити їх. Бачите, у деяких країнах це просто звичай торгуватися. Обидві сторони насправді знаємо розумною ціною, хоча, так що це просто як би розширена вітання формальність. Про найнижчою ціною, хоча при купівлі-висока може зробити вас присоски це хороший бізнес, щоб йти високо зрідка. Жорсткий учасників переговорів, які завжди вимагають низькою ціною може отримати його, але вони не будуть заслужити повагу, не доведеться до душі, і вони не будуть легко знайти і для ведення бізнесу.

Всі зворотний застосовується до продажу. Пам’ятайте, що ціль не зробити вбивство. Мета полягає в тому, щоб весело, прибутковий бізнес і завести нових друзів і знайомих з усього світу.

Мені тільки шкода, у мене була ця робота!