Ви повинні заплатити за дропшіппінг каталог

Ті, хто вже в бізнесі або човника, хто новачок в грі, ймовірно, зіткнулися з пропозицією платних дропшіппінг каталог. Це правда, що вільний дропшіппінг список слід уникати, тому що це, ймовірно, містить стару інформацію або контактну інформацію посередників. Але, ви повинні також уникати списку, який надається на платній основі? Справляння плати за списку не створити видимість, що інформація є більш достовірною. Але, це не означає, що ви повинні бути менш старанними у перевірці зі списку, перш ніж віддати свої гроші.

Що ви платимо?

Це не важко знайти дропшіппінг каталог, який пропонує дуже низьку плати за доступ. Для людей, які не знають, що це таке насправді створити список, як це, низька ціна може виглядати дуже привабливо. Але, важливо бути в курсі того, скільки часу і зусиль він може зробити, щоб створити хороший список. Постачальники повинні мати оновлену контактну інформацію, а також доброю репутацією. Ви повинні бути в змозі продати виду продукції, яку вони пропонують. Вони повинні мати задовільний політики щодо відшкодування, компенсації, і поставок. Зайве говорити, створюючи список, як це вимагає багато грошей і зусиль. Насправді, вони часто становлять основу успішної оптової торгівлі. Так, якщо оптові каталогу, був запропонований до вас для дуже дешевою ціною, там, напевно, одна заковика.

Як і вільних списків, каталогів дешеві дропшіппінг, ймовірно, запропонує вам дуже мало значення. Якщо вам пощастить, ви можете виявити, що один контакт можна було стежити, але це не гарантія того, що ви будете робити хороші ділові відносини з ними. Що ще гірше, ви втратили гроші в процесі. Є цілий ряд платних списків, доступних сьогодні, багато з яких заряд членського внеску або абонентської плати. Хоча деякі з них є підробленими, існує цілий ряд, які є законним і може бути корисним для вашого бізнесу.

зробити дослідження

Само собою зрозуміло, що ви повинні досліджувати будь дропшіппінг каталог ретельно, перш ніж здійснювати. Наприклад, стежте за все, що схоже на аферу. Це може бути тільки постачальники, які поставляють стільникового телефону або адресу електронної пошти ідентифікатори для отримання контактної інформації. Якщо в списку є з такого роду інформацією, ймовірно, це не дуже хороший список. Просто тому, що в списку є ціна, то це не означає, що він буде вільний від посередників. Це ще одна річ, яку ви повинні бути обережні. Важливо також, щоб запитати навколо у форумах, щоб побачити, якщо інші люди скористалися послугою.

Хоча це абсолютно нормально платити гроші, щоб отримати доступ до каталогу дропшіппінг, важливо, що ви знаєте те, що ви платите. На відміну від вільного списку, ви стоїте втратити як ваш час і гроші, якщо каталог виявляється обманом.