Ви піддавайте ваші партнерські посилання

Питання, яке мені часто задають повинні ви піддаєте ваші партнерські посилання? Я вважаю, що всі партнерські посилання повинні бути приховані, але це тільки моя думка. Це не займе багато часу, щоб приховати партнерську посилання, і це те, що я робив протягом досить тривалого часу.

Якщо Ви працюєте на ринках від інтернет-маркетингу і заробити гроші в Інтернеті ніші, то це не така велика проблема, але, якщо ви берете участь в цих нішах Я завжди рекомендував би його.

Типовий приклад того, чому ви не повинні піддавати вашої партнерської посилання в цій ніші можна знайти при просуванні ClickBank продукти. Натовп, що не інтернет-маркетингу який ви рекламуєте, щоб, ймовірно, не мають жодного уявлення про партнерську посилання і hoplinks але натовп інтернет-маркетингу роблять, і вони знають, що це просто випадок зміни ваше посилання, і вони будуть зараховані з будь-яким продажам .
У той час як лише дуже невелика меншість, яке буде брати участь в цьому слід пам’ятати, що це відбудеться, і я, наприклад, не хочу нікого такого характеру користуються всіма моя важка робота.

Слід також враховувати, що партнерські посилання в повному обсязі часто може включати багато букв і цифр, і це не було б незвично для деяких людей лякаються від натиснувши на посилання, тому що це виглядає трохи підозрюваного сказати, принаймні.

Посилання буде набагато більш привабливим, якщо воно було зроблено в гіперпосилання з назвою продукту або просто “натисніть тут”, яка може виявитися досить ефективним. Ви будете іноді знайти виникають ситуації, що хтось не хоче, щоб натиснути на посилання, тому що їм не подобається думка про заробляння грошей будь-який з них Це досить справедливо, але це просто ще одна причина, чому я не хотів би піддавати мою партнерські посилання, я вважаю за краще, щоб звузити шанси на мою користь, так що є всі шанси, що мої посилання будуть натиснув на і я буду продовжувати робити гроші.

Якщо ви не хочете, щоб зробити необхідні кроки, щоб приховати ваші партнерські посилання я б просто спробувати і відстежувати результати протягом короткого періоду часу, піддаючи свої партнерські посилання і потім покрити їх за той же проміжок часу. В кінці цього періоду просто порівняти продажу, які були зроблені, а потім прийняти рішення. Зрештою, гроші вирішують все, і якщо вам заробити більше грошей в одну сторону, ніж інші, ніж це шлях ви повинні піти вниз.

Деякі люди кажуть, що, покриваючи вас партнерські посилання Ви дієте в підлий спосіб, але на мій погляд нічого не може бути далі від істини. Ви повинні дбати про ваші доходи в будь-якому бізнесі ви берете участь в і це все, що той, хто не хочуть піддавати свої партнерські посилання робить.

Саманта Мілнер є мати, Інтернет-маркетингу і співвласник власного бізнесу Інтернет-маркетингу називається DSM Publishing. Саманта пішов повний робочий день як інтернет-маркетингу в 2005 році і любить ділитися своїми успіху і досвідом з іншими.