Ви саботувати ваші маркетингового успіху

Що?? Саботувати ваші власні успіхи? Хто міг це зробити? Ну, ви будете здивовані, як багато власників малого бізнесу думають, що вони ефективно маркетингу свого бізнесу, коли насправді вони скорочують своє горло.

Так, вони можуть бути запущені оголошення, які тягнуть у відведеннях або клієнтів. І так, вони можуть писати регулярну колонку для їх місцевої газети, щоб вони сприймають як експерта у своїй галузі. І так, вони можуть бути навіть робить дуже хорошу роботу з маркетингу на регулярній основі, щоб їх перспектива списку.

Так що, якщо вони роблять всі ці речі “право”, як вони саботували їх успіху? Ну Є багато способів.
Нижче наводяться лише деякі зі способів, власники малого бізнесу неусвідомлено саботувати власний успіх.

(1) Вони не поспішали, щоб розробити маркетинговий план.

План фокусує ваші зусилля і дозволяє вам зробити більшу частину вашого маркетингового бюджету. На жаль, ви можете продати без плану. Так, ви не помилилися. Ви можете зробити це, і люди роблять ринок без маркетингових планів щодня.

Але це не означає, що ви повинні. Для того, щоб більшість ваших маркетингових зусиль і бюджет, переконайтеся, що ви знайшли час, кожен рік, щоб створити план.

(2) Вони не написали цілі

Розумні власники бізнесу написали цілей і завдань за те, що вони хочуть досягти з їх бізнесом і для кожного з їхньої маркетингової діяльності. Я знаю, це звучить б-о-р-і-н-г, але це факт.

Існує доказ того, що люди, які ставлять свої цілі в письмовому мають більш високий показник успіху, ніж ті, які цього не роблять. Плюс, як ви можете розробити план, якщо у вас немає конкретних цілей? Вам необхідно чітке бачення і мета, щоб прагнути. Ти не можеш визначити, які маркетингові та скільки маркетингу вам потрібно, якщо ви не знаєте, що ви прагнете.

(3) У них є короткострокові відносини.

Вони реактивний характер, і в той час як на поверхні здається, що вони роблять багато маркетингу, вони нічого не роблять послідовно і досить довго, щоб вплинути. Запуск оголошення або посилати поза ваш бюлетень кілька разів, і відмовитися, коли ви не отримаєте негайних результатів гірше, ніж нічого не робити взагалі.

Як так? Оскільки принаймні, коли ви нічого не робите це не буде коштувати вам грошей. Закручування гайок занадто скоро буде коштувати вам грошей. І статистика показує, це займає десь від трьох до 10 експозицій на повідомлення для середнього споживача, щоб помітити це і вжити заходів. Так що цілком можливо, ваша аудиторія просто починають звертати увагу на права щодо раз, коли ви викинули рушник!

(4) Вони не знають своїх USP.

Ймовірно, найгірший спосіб власники бізнесу саботувати їх маркетингових зусиль, навіть не усвідомлюючи цього, є не мають чіткої унікальна торгова пропозиція (USP).

Найбільший маркетинговий план у світі не буде ефективним, якщо ви чітко не визначені, чому хтось повинен купити ваш продукт або послугу, а не всі інші продукти або послуги доступні для них.

Якщо ви ще не зрозуміли, що є унікальним і краще про ваш продукт або послугу, і знайшов переконливі спосіб спілкування це все, що ви робите, ви можете продати, а поки корови приходять додому, і ви будете витрачати ваш час і ваші гроші

10 порад, щоб вигнати маркетингу саботаж

(1) Розробка маркетингового плану. Переконайтеся, що ви робите це ваш пріоритет номер один для розробки маркетингового плану з кожним роком.

(2) Написати цілей. Написати принаймні однієї мети, що держави, яких результатів ви хотіли б досягти з вашим бізнесом протягом наступного року. І, написати принаймні однієї мети для кожної маркетингової діяльності Ви зобов’язуєтесь, що йдеться, яких результатів ви хотіли б домогтися від цієї діяльності протягом наступного року.

(3) дотримуватися цього курсу. Заїзд на прогрес у досягненні ваших цілей кожні три-шість місяців, але дати вашим планом хороший дев’яти до 12 місяців на роботу.

(4) Визначте ваше унікальна торгова пропозиція і переконайтеся, що вона представлена ​​ясно і переконливим чином у всьому, що ви робите.

(5) Не намагайтеся бути “всім для всіх”. Сконцентруйтеся на кількох конкретних переваг і конкретної аудиторії.

(6) відстежувати всі ваші маркетингові заходи, щоб точно знати, що працює і що не працює.

(7) Не покладайтеся на одну маркетингову діяльність. Застосовувати суміш декількох маркетингових заходів, щоб залучити більше людей більше разів.

(8) створити систему, яка допоможе вам залишитися на трасі з вашої маркетингової діяльності кожен місяць, і, щоб допомогти вам заздалегідь планувати майбутню діяльність.

(9) Створення реалістичного бюджету засновані на відсоток від прогнозованих доходів, або у вас є долари для маркетингу і дотримуватися його. Маркетинг є інвестицією у ваш бізнес. Ви повинні витратити достатньо, щоб домогтися прогресу, але не більше, ніж ваш бізнес може надавати фінансову підтримку.

(10) про вашому середовищі. Економіка, конкуренція, сила вашої конкретної галузі, ситуацію ваших потенційних клієнтів. Ви повинні зрозуміти їх все, щоб ви могли створити ефективний план або долати перешкоди або скористатися можливостями.

Дотримуйтесь цих інструкцій, і ваш бізнес коштує набагато більше шансів на успіх. Всі ці заходи є частиною хороший маркетинговий план. І ніякої бізнес, який хоче домогтися успіху, повинен бути без одного.

(C) Copyright 2005 Деббі lachusa, 10stepmarketing