Влітку розсудливість порад для роботи на дому мами

Тут ми знаходимося в середині літа, і бувають моменти, коли я дійсно насолоджуюся себе та інших, коли я дійсно підкреслив. Якщо ви схожі на мене, я гойдатися назад і вперед між ними. Є моменти, з моїми дітьми, де я хочу літо ніколи не скінчиться, і є ті часи, коли школа не може початися досить скоро!

Кожна мама може оцінити додаткове навантаження літніх канікул, але для роботи на дому мами це може бути ще більш складним. Більшість з нас не може дозволити собі поставити наш бізнес в очікуванні протягом трьох місяців. Отже, що може допомогти нам керувати нашим бізнесом в той час як ми все ще насолоджуємося влітку з нашими дітьми?

Ось деякі поради літніх канікул, які я знайшов корисним:

Вигнати провини – не витрачайте ваші літні почуття провини. Ви не можете робити все це (будь то робота кожен проект і кожен вид діяльності зі своїми дітьми) так і для вашого власного розсудливості зупинці очікували собі. Замість цього зосередитися на бути вдячним. Пов’язано з вдячністю визнаючи ваша можливість працювати з дому і вести бізнес, який приносить радість, і ваш дохід, проводячи час (навіть якщо це не кількість тонн) зі своїми дітьми.

Зосередьтеся на своїх пріоритетів – Так як ви не можете робити все це дуже важливо, щоб мати реальну ясність, які проекти ви збираєтеся зосередитися на, так що ваша робота впорядкована. Особисто я використовую влітку, щоб зосередити увагу на двох ключових проектів – мій новий Get It Done програми коучингу і мій Telesummit системи Blueprint. Зі своїми дітьми у себе вдома набагато більше, ніж під час навчального року, мою увагу спрямоване або на них або одного з цих проектів. Літо не найкращий час, щоб взяти на інші види діяльності, не мають значення. Зачекайте, поки падіння, встановити чіткі межі для себе і говорити не те, що не підтримує вас.

План діяльності-Погляньте на класи і табори, які доступні протягом літа. Я буду чесний тут, я зазвичай посилають своїх дітей у табір, але цього року з моїм чоловіком бути без роботи, рішення відправити їх в табори були ми в скрутному становищі. Чи можемо ми дозволити, щоб відправити їх у табір? Чи можемо ми дозволити собі не відправити їх до табору так як ми отримали набагато менше роботи, зробили з ними у себе вдома протягом дня? (Ми обрали для відправки їх небагато менше попереднього року).

Якщо ви вирішили відмовитися від літнього табору, як правило Є діяльності у вашому регіоні, як плавання, теніс або заняття мистецтвом. Це вимагає часу водіння, але це дасть вам і вашим дітям трохи відпочити один від одного. Ви також можете торгувати дати гри з іншими мамами або бабусями і дідусями отримати, щоб взяти дітей на деякі спеціальні екскурсії.

Розробити новий порядок – З’ясувати, що графік роботи підтримує вас найкраща протягом літа. Може бути, ви хочете отримати більш ранній запуск чи пізно лягати, щоб ви скористатися часом ваші діти сплять пізніше (якщо вони це роблять). Я приносив свій ноутбук на моє ганок, щоб я міг дивитися на них зовні, коли вони грають. Діти більш схильні співпрацювати, якщо вони знають, що очікувати заздалегідь. Наприклад, ваші діти будуть співпрацювати, якщо вони можуть розраховувати на ви працюєте не тільки до полудня кожен день, і приймаючи їх плавання після цього?
Покласти їх на роботу – отримати ваші діти беруть участь у вашому бізнесі. Це особлива перевага для роботи на дому мами. Діти думають, що це весело, і вони, більш імовірно, буде підтримувати ваш бізнес, якщо вони беруть участь! Мої діти допомагають вантажити поза мого щомісячного членства компакт-диски і абсолютно люблю використовувати мої поштові метра. Це всього лише питання мислення, які завдання відповідають їхньому віку і цікавим для них.

Обмеження часу екран – бути стратегічним про екранного часу – яка включає в себе телебачення, кінофільми, комп’ютерні та відеоігри. Іноді це добре … але це не повинно бути єдиним варіантом для ваших дітей. Замість того, щоб зробити відвідування магазину ремесла для художників або піти в бібліотеку, так що кожен завжди є щось нове, щоб читати. Для дітей Літтлер, знайти або купити деякі будівельні іграшки (як Legos) і зробити “одягаються ящик” з деякими з ваших старий одяг.

Нехай вони будуть Нудно – І, нарешті, не піддавайтеся спокусі, щоб врятувати дітей, коли вони говорять, що нудно. У нашій зайнятої на ходу світі ми іноді забуваємо, що нудьга часто призводить до творчості. Нехай вони знають, у вас є впевненість в їх здатності зрозуміти, як проводять свій час.

Я сподіваюся, що ви знайдете ці поради корисними літніх канікул. Як швидкі чи розчарування, як ви могли б почувати, літо зазвичай летить! Будьте вдячні за гнучкість можливостей, як робота на дому мами і насолоджуватися цим спеціальний час, щоб зв’язок зі своїми дітьми. Перейти в басейні з ними, їздити на велосипедах або захопити книгу і читав під деревом!