Віртуальний помічник, щоб стати підприємцем, не є співробітником

Рівень безробіття в Каліфорнії в даний час є найвищою він був у майже 70 років. Хоча деякі все ще намагаються знайти нову роботу в якості працівника, є ті, з підприємницьким духом, які вирішили створити свою власну роботу, ставши власником бізнесу – підприємець.

Швидко зростаючої галузі є те, що віртуальних помічників, також відомий як Vas. Хоча власники малого бізнесу скорочувати витрати і звільняти співробітників, вони все ще потребують є потреба у певних завдань не поробиш – такі, як бухгалтерський облік, телефонні дзвінки, створення документів та інших адміністративних завдань. Замість того, щоб найняти повний робочий день або навіть неповний робочий день, вони вирішили найняти віртуального помічника для вирішення цих завдань і платити тільки за роботу, яку вони насправді потрібно.

Віртуальний помічник, не є співробітником, він або вона не за наймом. Робота на себе робить В.А. підприємець, власник бізнесу. У швидко зростаючої галузі віртуальних помічників, кожен може сказати, що вони ВА. Вони можуть мати комп’ютер, доступ в інтернет, і бажання працювати з дому.

Але чи достатньо цього, щоб досягти успіху в якості віртуального помічника? Це все, що потрібно для ведення бізнесу? Успішні підприємці, в тому числі Ваш, потрібно мати хороший бізнес. Вони повинні зрозуміти, що потрібно, щоб управляти бізнесом.

Багато нових і прагнуть VAs мати навички, необхідні для виконання поставлених завдань. Тим не менш, багатьом потрібно базове керівництво про те, як вести бізнес – як бути власником компанії. Запуск успішного бізнесу тягне за собою цілий ряд завдань. Просто деякі з речей, які необхідно враховувати в бізнес-план, місія, як читати і розуміти про прибутки і збитки, встановлення ставок і доходів цілей, створення планів дій і стратегій брендингу, контрактів і тайм-менеджменту.

Це величезний стрибок, щоб перейти від зайнятого адміністративним помічником віртуальний власник бізнесу помічником. Існує необхідність, щоб зробити дослідження, отримати знання, знайти ресурси і підтримку, необхідні, щоб зробити цей перехід як можна більш гладко. Є форуми, електронні книги, тренерів і наставників, які можуть надати цінну інформацію і підтримку.

Сью L Кенфілд є успішним віртуальним помічником в Каліфорнії, який, разом зі своїм чоловіком, Джоел D Кенфілд, нові тренери і прагнуть VAs стати підприємцями. Сью і Джоел співавтором Здоровий Віртуальний помічник – стати підприємцем, не є співробітником. Книга здорового глузду і їхні віртуальні програми коучингу помічник покликані допомогти віртуальний помічник зрозуміти, що потрібно, щоб стати власником бізнесу.