Гроші магніт

Існує проста техніка, яку ви можете використовувати, щоб почати активацію, що гроші магніт усередині вас.

Я почну, коротко повторює техніку, яка була пояснена в іншій статті. Це буде на благо тих, хто ніколи не читав.

Потім я представлю альтернативну техніку, якщо у вас підсвідомий бар’єр використанні першого методу.

Універсальний закон тяжіння

В одній зі своїх книг під назвою “динамічні закони процвітання», Катерина Вдумайтеся заявив щось варто пам’ятати, “невдячні ніколи процвітає”. На думку автора, ваше ставлення невдячною штовхає достатку і процвітання від вас.

Чи приймаєте ви на кілька хвилин кожен день, щоб бути вдячні і вдячні за все хороше, що у вас є у вашому житті прямо зараз?

Швидше за все, немає. Ви, ймовірно, дуже зайнятий, зосередивши увагу на тому, що не так у вашому житті і гірко скаржився на це.

Ви навіть не починаєте розуміти, що, не бути вдячним і вдячним, ви стаєте огидні гроші, багатство і багатство.

“Як це може бути?”, Запитаєте ви. “Що насправді відбувається? Чому подяку і вдячність згадані так багато вчителів, авторів і викладачів?”, Ви можете бути здивовані.

Закон життя є закон віри, також відомий як універсальний закон тяжіння. Він просто говорить, що “те, що ви глибоко вірю, рано чи пізно матеріалізуються як ваша фізична реальність”. Іншими словами, ви створюєте свою власну реальність через переконання глибоко ви тримаєте в підсвідомості.

І, як ви тримаєте ображаючись і зосередження уваги на речі, які ви вважаєте не так у вашому житті, універсальний закон тяжіння гарантує, що ви повинні продовжувати залучати більше того ж самого. Існує також ще один дуже маловідомий закон, підсвідомість закон множення і розширення, яка просто повертає вам все, що ви помножене зосередитися і робить його розширити на інші сфери вашого життя.

Тепер, має бути цілком зрозуміло, чому «невдячні ніколи процвітає” Оскільки ці невдячні осіб зосереджені головним чином на те, що не так в їх житті, вони введені в експлуатацію універсальний закон тяжіння, яка тримає чого їм, що вони спрямовані на:. ‘ матеріал поганий »в їхньому житті. І Підсвідомість закон множення і розширення робить ці проблеми, не тільки гірше, але робить ці неприємності вийти на всі сфери їх життя, а також.

Особи, вдячні і вдячні концентрують свої уми на те, що добре в їх життя, про те, що працює добре. Універсальний закон тяжіння тримає чого їм більше того, що вони зосереджені на: “хороші” речі у своєму житті. І підсвідомість закон множення і розширення піклується про множення і розширення тих хороших результатів у всіх сферах їхнього життя. Бути вдячним і вдячним робить ця людина Гроші магніт, а також магнітом для багатьох чудових речей і подій потяг до свого життя.

Техніка номер один

Тепер, просту техніку для активації, що гроші магніт усередині вас полягає в наступному.
Було пояснити пізнім Джек Ensign Еддінгтон в одній зі своїх книг. Воно було дано людині, яка була в розпачі Із все зростаючою купа неоплачених рахунків і сердито кредиторів полювати за ним всюди.

Як ви знаходитесь в ліжку, готовий заснути, імплантат в ваша підсвідомість ідею достатку, просто повторюючи про себе, знову і знову, з почуттям, але без примусу, пропозицію “Я дякую за достаток, який належить мені” . Ви можете змінити його на “Я дякую за достатку, багатства і багатства, які належать мені”. Або навіть “Я гроші магніт. Я дякую за велику кількість грошових коштів, що надходять невідпорно мені”. Використовуйте той, який відчуває себе найбільш природно, той, який ви можете прийняти найбільш легко. Засинаю м’яко дозволяючи цій істині ковток все глибше і глибше в глибини власної підсвідомості.

Як ви прокидаєтеся вранці, провести перші 5-10 хвилин перебування в ліжку із закритими очима і знову повторював знову і знову те ж саме пропозицію.

Тоді, як ви йдете через день, припинити зосереджуватися на речах, які ви вважаєте шкідливими і нічого хорошого у вашому житті. Замість цього, тримати подумки повторюючи одне або кілька заяв вище. закони тяжіння і закон множення і розширення подбає про все інше.

Тепер, хто або що ви дякувати? Це ваш вибір. Дай Бог, Всесвіт, життя, вселенський розум, нескінченний розум всередині вас, квантової теорії поля, творча сила, Творець або хто / що на вашу думку, джерело цього достатку, ви притягує до вас, використовуючи владу вашої підсвідомості.

Техніка номер два

Хоча перший метод сама простота, деякі можуть знайти підсвідомості бар’єрів на шляху її використання.

Ці перешкоди можуть проявлятися в якості заперечення, що випливають з уваги, коли повторивши заяви в техніці Номер Один.

Ці заперечення можуть бути “Давай, що достаток, що багатство?”. “Дурниця. Ви тонете з неоплаченими рахунками”, “Ви відштовхують гроші”, “Ви ніколи не вистачає грошей”. і багато інших.

Ці заперечення зробить використання методу числа Один дуже неефективно.

Таким чином, ви будете використовувати іншу тактику, щоб обійти опір вашої підсвідомості.

Замість того, щоб дякувати за достаток, багатство, гроші, які йдуть до тебе, і що ви гроші магніт, ви почнете бути вдячним і вдячним за що ви дійсно можете бути вдячні за.

Приклади: Дякуємо за мою міцного здоров’я та життєвої сили.

Дякуємо за мою великого розуму

Спасибі за те, що автомобіль

Спасибі за те, що дах над головою

Дякуємо за моїх батьків, братів, сестер, друзів

Дякую вам, тому у мене є робота

Дякую вам, тому у мене достатньо грошей, щоб поїсти

Спасибі за прекрасний обід у мене був сьогодні

Дякуємо за мої чудові очі (зуби, шкіра і т.д.)

Переконайтеся, що ті речі, які ви щиро вдячні і вдячні.

Тримайте наступні два методи числа протягом декількох днів. Ви можете навіть не потрібно на тиждень.

А потім, повільно і поступово, почати додавати звітності в техніці Номер Один. Повільно, поступово я сказав.

Те, що ви зробили, було тренувати ваше підсвідомість, щоб прийняти речі, які йшли добре у вашому житті. І потім, ви почали крастися в кілька записів, зроблених в техніці Номер Один. А потім, трохи більше. І ще трохи більше. До часу, коли ваша підсвідомість почне приймати ці заяви, вони не будуть включені як частина вашої системи переконань і закон тяжіння зробить вас гроші магніт і залучити достаток, багатство, гроші у ваше життя.

Цих методик протягом тридцяти (30) днів, і ви помітите поліпшення у вашому житті. Ці поліпшення будуть поступовими. Вони будуть отримувати все більше і більше, більше і більше, оскільки кожен день проходить. І ви будете дуже раді, що дізналися цих дуже простих методів.

===============