Грузія підприємців

Якщо ви власник малого бізнесу в Грузії, ви знаходитеся в хорошій компанії. Навіть у розпал виключно болючою рецесії, нові підприємства продовжують виникати по всій державі, і особливо в метро Атланти. Згідно найбільш свіжі видання Індексу Кауфман підприємницької діяльності 1, опублікованому в квітні 2009 року, Грузія привела всіх держав із середнім показником 590 на 100000 дорослих створення нового бізнесу кожен місяць протягом 2008 року. У середньому по країні для всіх держав було 320 на 100000 дорослих. Метро Атланти був далеко попереду всіх інших столичних статистичних районах в середньому 740 на 100000 дорослих створення нового бізнесу кожен місяць.

Що ж такого особливого в Грузії? Відповідь починається з метро Атланти. За словами підприємця по серпень 2009 Журнал питання “, Там у простій формулі, яка визначає Атланті малого бізнесу сцени: велике зростання одно великі можливості. Обслуговування та роздрібної торгівлі користуються постійним попитом по всій області метро служити розширенню меж міста, і … в поєднанні з низькою вартістю життя, робить Атланті прем’єр нерухомості для підприємців … ”

Відносно низька вартість життя і значний потенціал зростання, безсумнівно, робить метро Атланти привабливим для підприємців. Тим не менш, культура і характеристики, загальні для населення метро Атланти може мати більше до того, що дійсно відрізняє її. Згідно з американськими даними перепису, з 1990 по 2000 рік, населення 20-графства митрополит Атланті області зріс на 38,9 відсотка з трохи менше 3 мільйонів до більш ніж 4,1 млн. осіб. 2 Станом на 2009, чисельність населення складає більше 5 мільйонів чоловік. Багато з цих нових жителів переїхали до Грузії з інших регіонів країни, що вимагає великих економічних можливостей. Побіжний оцінки може бути, що особи, які готові пересадити свого життя і сім’ї в інший регіон також може бути більш імовірно, мають велику частку підприємницьких рис особистості, таких як особистої ініціативи, незалежності, терпимості до ризику, наполегливість і гнучкість. Це може бути часткова відповідь, але є й інші чинники, які допомагають встановити Грузії один від одного.

На сторінках 52-53 його роботи на 2007 рік, підприємництво в США: Майбутнє вже настало, Пол Девідсон Рейнольдса 3 описує наступні особливості географічних районах у США, які, як правило, особливо сприяє народження нових підприємств:
– “Збільшення попиту, віддзеркалюється у людських зростання населення і більш високим рівнем доходу”
– “Більш високий рівень освіти населення молодих людей”
– “Велика частка малих підприємств у бізнес-населення»
– “Більш волатильні секторах економіки; більший сектор різноманітність»
– “Гнучка політика щодо найму та звільнення співробітників”
(Цікаво, а нелогічним як це може бути, статистичний аналіз Рейнольдса показали, що високий рівень безробіття не мають тенденцію бути чинником, що призводить до чистого збільшення новоутворення бізнес в Сполучених Штатах.)

Що все це означає для підприємницької майбутнє Грузії? Якщо ці п’ять факторів, перерахованих Рейнольдсом вірні, то майбутнє для малого бізнесу стартапів в Грузії яскраво і воно повинно залишатися таким довгий час. Людини зростанням населення … “Перевірити”. Високоосвіченим населенням молодих людей … “Перевірити”. Велика частка малих підприємств у бізнес-населення … “Перевірити”. Великого економічного різноманітності сектора … “Перевірити”. (Це означає, що економіка не покладаються на обраних ключових секторах, таких як сільське господарство або видобуток вугілля або автомобільної промисловості, і т.д. Швидше за все, є багато секторів економіки, зокрема, в широкому секторі сфери послуг, в якій попит на певні послуги можуть припливи і відливи і секторів можуть застаріти. ) Гнучка політика щодо найму та звільнення співробітників … “Перевірити”. (Грузія широко визнаний як надзвичайно роботодавця-дружню державу, яке забезпечує слабкий захист для працівників порівняно з багатьма іншими державами.) Отже, на основі критеріїв Рейнольдса, Грузія є підприємець-дружньої держави.

Грузія підприємці знаходяться в унікальному становищі, щоб грати важливу роль у відновленні економіки протягом найближчих кількох років. Однією з основних причин є те, що Грузія потребує нових робочих місць. Дуже популярна політична та економічна Синхрон в даний час є те, що малий бізнес буде “основним двигуном створення робочих місць та економічного зростання” в якості національного економіка рухається з нинішньої рецесії. 16 березня 2009 президент США Барак Обама говорив до цього моменту, як він звернувся до власників малого бізнесу, називаючи їх “серці американської економіки.” Він також заявив, що “вони відповідають за половину всіх робочих місць у приватному секторі, і вони створюють приблизно 70 відсотків усіх нових робочих місць в останнє десятиліття. Так що малі підприємства є не тільки генератори роботу, вони також у серці американської мрії ». 4 Якщо це дійсно так, і це особисте переконання автора цих рядків, що це, підприємці Грузії готові зробити значно значний внесок у найближчі роки відновлення економіки Грузії, південний схід, і нації.

Таким чином, якщо ви всерйоз розглядатися, починаючи бізнес Грузії, це може бути гарний час, щоб оцінити свої можливості. Це може здатися ризикованим, щоб почати бізнес в економіку вниз, але це часто найкращий час, щоб зробити це. Google, Microsoft, Apple, Cisco і Starbucks, серед багатьох інших, все почалося під час економічних спадів. В економіці, таких, як цей, хоча є значні проблеми в залученні капіталу, багато інших витрати для нового власника бізнесу нижче, ніж звичайно (наприклад, офісні приміщення, висококваліфікованих співробітників, і технології). Багато співробітників більше працювати, там, як правило менше обороту, а потенційні клієнти відчувають дискомфорт економічні, які можуть привести їх шукати нових постачальників товарів і послуг.
Будь-який потенційний підприємець повинен отримати професійну консультацію і ретельно зважити потенційні ризики і вигоди, до початку нового бізнесу. Незважаючи на ризики, витрати для багатьох підприємництво налаштованих грузин в даний час може в нижній точці з ряду причин. Якщо ви вирішили зробити стрибок, ви будете в на виклик, але принаймні ви можете бути впевнені, що в Грузії підприємець, ви також будете в хорошій компанії.

Січень 2008 Кауфман індекс підприємницької активності був опублікований в квітні 2009 року на Юінг Marion Kaufmann Foundation. Дослідження було проведено Robert W. Fairlie, професор економіки і директор магістерської програми в галузі прикладної економіки і фінансів в Університеті Каліфорнії в Санта-Круз. Повне дослідження можна знайти на http://www.kauffman.org/uploadedFiles/kiea_042709.pdf (станом на 24 серпня 2009 року).

2 США Бюро перепису населення, перепису 2000 PHC-Т-3, рейтинг столи для столичної області: 1990 і 2000

3 Пол Девідсон Рейнольдса є професором Міжнародного університету Флориди і одержувачем 2004 Міжнародна премія для підприємництва та малого бізнесу Дослідження надаються Шведська фонд для малого бізнесу та досліджень Шведського агентства з розвитку бізнесу (“шведська премія»).

4 Барака Обами, “Виступ президента для власників малого бізнесу, громадські лідери та члени Конгресу” (Білий Дім, Вашингтон, округ Колумбія, 16 березня, 2009), є на www.whitehouse.gov / the_press_office / примітка-бай-зе -президента до малого бізнесу-власників (станом на 24 серпня 2009 року).