Для вас немає виправдань тримати вас застряг

Протягом всієї моєї років в якості консультанта і школи, а тепер, в якості підприємця в бізнес на дому промисловості, я виявив, що як би не намагалися деякі люди працюють, щоб зробити своє життя велика, незалежно від того, скільки вони досягли, або як добре вони думають про себе, є майже завжди однієї області свого життя, де вони почуваються безсилими, щоб створити новий рівень успіху. Якщо розглядати цю область, ми, безсумнівно, знайде одну або більше виправдань —- виправдань, які тримають велику владу над ними, ніж їх прихильність своєї поставленої мети.

Наші виправдання автоматичних, вони не вживають ніяких мислення або творчості. У всіх нас є їх, ми всі їх використовувати, і ми все робимо вигляд, що виявляються безсилі ім. Деякі з наших виправдань очевидні і деякі з них настільки тонкі, що вона займає дуже гостре око, щоб викрити їх. Деякі кричати їх граничні повідомлень досить голосно, щоб чули всі, а інші тихо шепотіти в наших вухах: “Це не моя вина.” “Я не міг з собою вдіяти.” “Моя сім’я потребувала в мені.” “Мені потрібно ________ внести свій внесок, перш ніж я можу зробити мою.” “Я не можу це зробити». “Це занадто велика”. “У мене немає достатньо грошей.” “Я занадто акцентував.” “У мене болить голова”. “Бізнес є погано у всьому.” “Я зроблю це наступного тижня.” “Я почну завтра”.

Виправдання, подібні цим, горезвісну задні двері, щоб ми залишили відкритим у разі досягненні наших цілей набагато складніше, ніж ми очікували, і ми хочемо, щоб взяти тайм-аут. Вони буквально наша спроба “виправдання” себе від виконання наших цілей і вести себе як відповідальний, сильний, творчих людських особистостей, що ми є. Виправдання передати всі наші внутрішні владу в руки зовнішніх обставин і перуть нашу здатність створювати РЕЗУЛЬТАТИ. Вони підривають нас мрії про майбутнє і тримати нас прив’язаний до минулого. Коли дозволено, щоб приховати, як правда, наші виправдання мають можливість проникнути в наші самі продумані плани і відняти у нас, щоб мати життя ми любимо.

Виправдання просто відмовки, щоб не почати щось, а не домогтися успіху, і не виходити за рамки Вашої “зони комфорту”. ТАК, виходячи за межі вашого “зони комфорту” не легко, і вам доведеться терпіти деякі короткострокові болю, але не варто це того? Чи не ви зобов’язані зробити це заради себе, щоб позбутися від виправдань, які ви зупинилися одна нога коротка фінішної межі? Або ще гірше, ці виправдання скалічили вас настільки, що ви навіть не увійшов в гонці на всіх!

Прийшов час для мене, щоб зняти лайкові рукавички і дати її вам прямо. Ви ніколи не доб’ється нічого в вашому житті, якщо ви не припините виправдовуватися, чому ви не настільки багаті, як ви хочете бути або чому у Вас надмірна вага або чому ви не можете знайти когось, щоб розділити все життя с. Першим кроком у становленні успішним у будь-якій сфері життя є насправді уявити собі і думаю, що цілі гідні того, щоб бути продовжені. Наступним кроком є ​​насправді переконати себе, що ви можете досягти своїх цілей. Однак, ви повинні спочатку приймає рішення, з наміром, що вистачить! Ти просто “втомився” у вашому житті, який явно не працює для вас, і ви готові зробити все, що потрібно для досягнення ваших цілей.

Якщо ви подивитеся на той час, коли ви підготували прорив результатів (будь то в особистому житті або у вашій кар’єрі), ви, швидше за все, виявите, що ваш успіх був виграний тому що ви не дозволите собі використовувати виправдання, що ви зупинилися в минулого. Ви могли бачити їх, і, можливо, були миттєво спокусити їх. Але, в кінцевому рахунку, ви вирішили не використовувати їх. Ви свідомо чи несвідомо заявив, що область вашого життя, як “виправдання вільної” зоні. Хоча ви, можливо, були моменти, коли ваш прогрес був зупинений ваші виправдання, в кінці ви залишилися більш віддані своїм баченням, ніж ваші причини, відмовки і виправдання. І, якщо ви дійсно подивіться, ви побачите, що наявність поточного бачення для вашого життя – той, який глибоко надихає вас прямо тут і зараз – це краща протиотрута від хронічного вживання виправдань.

Беручи дію кроки, підготуватися до сплеск енергії, що незабаром підуть.
вжити заходів вже зараз!
1. На цьому тижні, я закликаю вас взяти на себе область вашого життя, де ви не робите прогрес, якого ви хочете, і визначити п’ятірку виправдань ви використовуєте, щоб виправдати поточну реальність.

2. Нагадайте собі, що в будь-який момент у вас є вибір, щоб вирівняти вам впоратися з вашими бачення для вашого життя, або пов’язувати з виправдань. Потім встати високий, забрати вашу силу, і свідомо претендувати на цю сферу вашого життя, як “виправдання вільної” зоні. Коли ви озираєтеся тому на своє життя і подивіться, що ви зробили, це буде добре стоїть …. Ви можете зробити це станеться!