Для зручності

Для тих, хто погано знайомий з TED.com, це серія конференцій за участю короткі доповіді експертів по всьому світу:

Тільки минулого тижня я почав слухати TED.com аудіозаписів на айпод. Швидше за все, я повинен сказати, що я почав слухати ще раз, щоб TED.com запису аудіо.

Вперше я зіткнувся з TED пару років тому, і я з нетерпінням скачав їх запису. Але тоді я “пішов” TED на деякий час … поки тільки минулого тижня.

За цей час, Тед продовжує виробляти високоякісні презентації. Так що я не стаєте вимкненими за змістом.

Так чому довгої перерви для мене?

Тому що я тільки що виявив, що у них є подкаст.

Подкаст аудіо бюлетень. Як і електронною поштою бюлетень, який доставляється автоматично на ваш в коробці, подкаст забезпечує аудіо кліпи автоматично на ваш Ipod або інший аудіоплеєр.

TED подкаст означає, що я не повинен повернутися на їх веб-сайт регулярно, щоб шукати новий матеріал. Я навіть не доведеться клацати посилання в своїй електронній пошті бюлетень. З подкаст, я просто підключити Ipod до комп’ютера кожні кілька днів, і він автоматично завантажує новітні аудіо кліпи.

Ви бачите, подкаст зручно.

І це мало всі значення.

Не думайте, що ваші клієнти і перспективи постійно відвідує ваш веб-сайті, з нетерпінням чекає останніх матеріал, який ви створюєте. Вони не є! Незважаючи на всі зусилля – і навіть їх найкращі наміри – вони просто не було часу.

Зробити це зручно для них. Написати регулярне електронною поштою бюлетень для тих, хто любить читати. І опублікувати подкаст для тих, хто любить слухати.