Експерт заздрості

Експерти стали всюдисущими. Вони всюди: на ваших улюблених телевізійних шоу, на диску радіопрограми час, в блогах і на інтернет-форумах обговорення, між сторінок національно популярних журналах і місцевій газеті. Ви не можете кинути дротик, схоже, без його вдарив Експерт з шляху до мішені.

Чому це відбувається? Що спонукало всіх цих людей – з фінансового планування та адвокатів, квіткових дизайнерів та весіль, масажистів і вуха, горла і носа фахівців – взяти на себе мантію експертів?

з однієї причини:

Будучи фахівцем є одним з найбільш ефективних, дієвих шляхів забезпечення вашого професійного та фінансового успіху.

Ця тенденція споживчого приводом. За словами Кріса Андерсона, автора довгий хвіст, споживачі все частіше вимагають, щоб послуги і продукти бути спрямована безпосередньо на них. Там в цикл спеціалізації на роботі, в результаті чого громадськість, що хоче експертів за все.

Є багато причин для цього, більшість з яких можна простежити безпосередньо засобам масової інформації та комунікаційних розеток. Інтернет є, мабуть, найпоширенішим прихильник спеціалізації. У Андерсон довгий хвіст, він говорить, що “В епоху без обмежень фізичного простору шельфу та інші вузькі місця розподілу, вузьконаправлені товарів і послуг може бути як економічно привабливим як основного тарифу.” Ви можете побачити це в дії на мега-сайтах, як Amazon.com, що виходять зі своїх спосіб запропонувати персоналізований ‘хочуть списки »,« рекомендується заголовка », а також спеціалізовані угод з попереднім покупок.

У той же час, спостерігається вибух кабельних і супутникових телевізійних мереж, кожна спрямована на все більш вузькому колу. Там, де раніше був дім і сад каналу, в даний час тонкої життя, зробити це самостійно, і мережі Головна Discovery, з чутками про більш «Укриття» каналів на горизонті. Тенденція більш виражена в друкованих ЗМІ. «Один розмір підходить всім» журналів, таких як Рідерз Дайджест ще на газетний кіоск, але вони витісняються спеціальні назви, як швидкого Ковдри, італійський журнал Greyhound, і SciFi – назва, присвячена тим, хто дивиться шоу на популярні Sci Fi Channel. Супутникове радіо-шоу є новою тенденцією, з пропозиціями для любителів Говард Стерн і Опра Уїнфрі.

Громадськість, годували постійний раціон експертів через засоби масової інформації, вимагає експертів за їх власне життя. Зрештою, вони сказали, послідовно, що це, як все має працювати. У той же час, громадськість продемонстрували готовність платити за експертизу. Відомі експерти, незалежно від того, в якій області вони знаходяться, команду великі гроші за свої товари і послуги. Є прикраси будинку експерти, які роблять більше грошей, ніж у середньому нейрохірург, просто за капіталізацією на їх статус експерта.

Як вони це роблять?

Чому один фінансового планування праці в безвісті, а інший для понтифікатів Берронса? Як виробники теленовин знати, який адвокат закликати до проникливий юридичний коментар, коли події дня заслужити це? Що визначає, хто показує, як блогер гостя або виступає на галузевих конвенціях?

Хоча очевидно, щоб побачити переваги властиві будучи фахівцем, це не завжди ясно, як людина приходить, щоб бути визнаним в якості експерта. Це може привести до стану, відомому як експерт Заздрість, особливо коли ви знаєте, що ви, як досвідчений, як талановитий, і так динамічно, як людина дивиться на вас з екрана телевізора.

Чому вони в цьому положенні, насолоджуючись кращої видимості, більшу прибутковість, і підвищення репутації, коли ви не?

Це не випадково. Це не удача, щасливий кидок кісток, або про народження в сім’ї медіа-магнатів – хоча всі ці допомоги! Експерти не народжуються … вони зроблені.

Експерт лікування заздрості

Перший крок в усуненні заздрості експерт розуміє, що експерти зробили. Логічно, що наступним кроком буде усвідомлення того, що якщо експерти бачать оточуючі вас були створені, то ви можете пройти через той же творчий процес: Ви можете бути фахівцем. У моїй книзі, багатство в нішах: зробити його великим в невеликий ринок (Кар’єра Прес, травень 2007 р.), я розповім, як можна досягти статус експерта, ставши ™ Nichepreneuer.

Nichepreneuer ™ використовує свої професійні навички та досвід, у поєднанні з особистими пристрастями, щоб служити вузько цільового ринку. Проникливий використання рекламних інструментів, від управління засобами масової інформації в мережевій індустрії, допомагають позиціонувати Nichepreneuer ™ в якості експерта – з усіма перевагами, які тягне за собою. Вуаля! Ви більше не вами заздрість, що вчений муж телевізора або гуру промисловості – для вас буде те, що людина самостійно.

Існують чотири основні причини, чому ви повинні розглянути питання про приєднання ™ Nichepreneuer. Ці чотири причини у всіх є одна спільна риса: всі вони допоможуть вам у досягненні ваших бізнес-цілей і цілей найбільш ефективним, дієвим способом. Якщо ви хочете стати багатим, завоювати повагу колег і однолітків, деяку ступінь популярності, або просто мати трохи більше успіху у вас прямо зараз, ставши Nichepreneuer ™ може допомогти вам на цьому шляху.