Жилет бронежилет

Коли більшість із нас чує термін “бронежилет” наших умах негайно викликають в уяві образ брязкіт металу, який можна було бачити на полях битв в середньовічні часи. Але насправді, промисловості бронежилет живий і здоровий, і пропагуються групами фахівців озброєний швейні машини, а не ковалі старих! Це тому, що бронежилети сьогодні жилет, як правило, зроблені зі спеціальних, високою стійкістю “футуристичний” тканин, які можна реально розраховувати на врятувати ваше життя в скрутному становищі.

Бронежилети сьогодні є набагато більш складної теми, ніж це було в минулі часи. Обидва легкий і гнучкий, він може пройти майже для нормального одягу. Коли ви перебуваєте у вузькому місці, думка про безпеку це забезпечить б зробити це дуже легко носити дійсно.

Як і у випадку замовлення тому, коли був фактично винайдений, ви можете отримати різні елементи для різних ситуацій і різних частин тіла. Найбільш часто використовуваний шматок бронежилет сьогодні жилет, і це зазвичай носять багато різних типів людей, військових, правоохоронних органів і всіх видів безпеки персоналу, щоб назвати декілька. Менш поширені елементи бронежилетів включають тверді шоломи, щити (як це може бути використано ОМОНом, наприклад), і навіть повні костюми бунт.

У часи кризи і невизначеності, навіть політиків і високопоставлених особистостей профілю з багатьох країн буде рекомендовано носити думати про ту чи іншу захистом. Особиста балістичного захисту, на жаль, все частіше носять звичайні люди, щоб захистити їх в ході своєї роботи в галасливих міст. Вид нейлонової тканини носили, щоб захистити власників почав свою еволюцію в бронежилетах, які були вперше носили в В’єтнамі і Кореї поля бою.

Тепер, остання в м’якій захистом тканини тіла, які можуть успішно захистити власника від колючих і стрільбі. Цей тип м’яких бронежилетів навіть пройшли “Каліфорнії льодорубом випробування”. Існують різні рівні захисту від атак балістичних, рівень I, II рівня, рівня IIIA, рівень III і навіть IV рівня.

піти на самий захист
Так як ці елементи захисту є дуже дорогими, дійсно здається, що в той час як ви на нього, ви можете також отримати найбільш ефективний вид ви можете собі дозволити! Очевидно, що більш ефективною захисного одягу, тим товщі або більш істотним буде. Менш нав’язливою елементи бронежилетів є ті, які тільки захистять вас від погроз I класу. Тому що чим товще III класу одягу часто необхідні, має сенс переконатися, що ви купуєте продукт вам підходить ідеально тому ви можете бути максимально комфортним. М’яка броня тіла до рівня IIIA і захищає тільки від пістолетів, для рівня III і IV спеціальні пластини повинні бути вставлені в передні і задні кишені жилета. Рівень III і IV захисту від гвинтівки / кулеметний вогонь у той час як рівень IV броня захищає від боєприпасів пірсингу і III рівня немає.

Важливі моменти необхідно враховувати при купівлі бронежилета віднести те, що у вологому стані, деякі види бронежилетів більше не буде ефективною. Саме тому вони часто включають в себе водонепроникну основу. Зробіть невелике дослідження, щоб переконатися, що ви купуєте продукт, який буде робити свою роботу незалежно від того, що ви робите. Жилети на основі анти-балістичних матеріалів кевлар і спектри не «вироджений” і гарантовано зберегти свої анти-балістичними характеристиками протягом п’яти років. Остання броня розробляється відповідно з балістичними лімітів тестування Національного інституту юстиції. Виробники використовують інформацію в якості основи для розробки своїх продуктів.

комфорт і захист
Бронежилетів Сьогодні, дивлячись у бік від дуже різні, також відчуває себе іншим. Здебільшого, це досить зручна (Уявіть собі, сидячи в машині, намагалися пити каву в металевому костюмі). Тим не менш, сучасна броня дійсно розділяє одна незручність з його давніми колегою в тому, що в жарку погоду, все може стати досить спітнілими там. Але у всіх, це невелика ціна за те, коли ви знаєте, що можливе агресор буде відкинута назад в його або її спроби заподіяти тобі біль. Деякі тіла жилети мають невеликі щілини на стороні для забезпечення випаровування поту, але, звичайно, це означає, що у вас буде менше захисту в цих областях. Для того щоб запобігти потовиділення матеріалу підкладки з жилет часто складається з Coolmax. Цей матеріал запобігає потовиділення. Coolmax більш-менш того ж матеріалу, Nike і Adidas тепер використовувати для їх спортивного одягу. Ідеально підходить на майці теж дуже важливо для зручності носіння.