Закон тяжіння – ви один з цих дурнів

Цей «закон тяжіння» і випромінює вібрації одного справді виходить з-під контролю.

Всі ці “гуру” там кажуть вам, що ви повинні стежити за своїм вібраціям, що ви повинні робити те чи це. що ви повинні стежити за X, Y і Z, що ви повинні. . . тому що ваші вібрації, це, і що ваші вібрації.

Ось тільки надто багато! Просто читати те, що вони говорять вам робити змушує повністю вичерпані.

Замість спрощення те, що насправді не так вже складно, цих гуру, здається, роблять навмисні зусилля, щоб зробити його ще більш складною і болючою для вас!

Ці “гуру” є просто божевільні і / або недієздатним!

Ви випромінюєте всі ці жахливі флюїди “депресія”. Чому? Тому що ви знаходитесь в депресії. Тепер, ви повинні, відповідно до їх вченням, змінити ваші вібрації, щоб ви почати розсилку цих чудових вібрацій.

Це не буде працювати!

Ви відправляєте ці «погані» вібрації, тому що ви перебуваєте в депресії. Це так само далеко, як вони йдуть.

Тепер вони ніколи не піти так далеко, як запитують: “Чому ви в депресії?”, “Що насправді викликає у вас депресії?».

Якби ви запитали, що просте питання, ви виявите, що ви перебуваєте в депресії, тому що, наприклад, ви не отримуєте суму, яку ви хочете.

І чому ви не отримуєте цю суму грошей, яку ви хочете?

Ну, тому що ваш бізнес не є продажем, що добре.

І чому це не ваш бізнес з продажу, що добре?

Деякі скажуть. . . », Тому що моя реклама не велике”, або “тому що так чи інакше люди не купують мої продукти”, або “тому що я не прагнення до неї трохи важче”, або. .

Ті, поверхневі причин.

Щоб заощадити ваш час, дозвольте мені сказати вам, що “ваш бізнес є розширенням з вас”.

Але, ви, що ваші фінансові самооцінку, також відомий як ваші гроші Blueprint, що викликає, щоб бути!

І якщо наші гроші Blueprint несправний і неадекватні, вашого бізнесу і його продажу буде відображати саме це.

Якщо ви продовжувати копати трохи глибше і просять кращі питання, такі як «Що б
людині потрібно вірити в того, щоб отримати результат паршивий я отримую? “, ви б виявили, до свого здивування, що для іншої людини, щоб мати той же розчаровують результати, які ви отримуєте, що людина буде необхідно мати деякі даремні, дуже обмежують переконання і цінності, такі як

– “Це реально важко для мене, щоб робити гроші”

– “Я не є талант, щоб зробити цю роботу бізнесу”

– “Я ніколи не стане багатим”

– “Я провал”

– “Все що я роблю перетворюється на провал”

– “Гроші не так важливі для мене” (значення)

– “Є й інші речі набагато важливіше, ніж гроші” (значення).

Не дивно, що ви перебуваєте в депресії.

Ваша депресія були викликані всі ті переконання і цінності глибоко зберігається у вашій підсвідомості комп’ютера.

Ваша депресія є результатом ваших паршивих, даремні переконання і цінності

Ви випромінюєте всі ті погані вібрації, тому що ви ці непотрібні, обмежують переконань і цінностей.

Ці даремні переконання і цінності є основною причиною “поганого” вібрації ви відправляєте. (Це була детально описана в моїй статті).

Ваші переконання (і цінності), по суті створення вашої реальності. Ваші переконання і цінності є причиною все у вашому житті – у тому числі сильними вібраціями ви відправляєте.

І поки ви не зміните ці гнилі переконання і цінності і замінити їх на правильні переконання і цінності, які будуть підтримувати те, що ви бажаєте, ви і надалі будете автоматично відправляти ті ж, старі, сильними вібраціями – незалежно від того, скільки ви намагаєтеся залишатися позитивним і як важко Ви пробуєте підняти ваші вібрації після непотрібних порад більшості “гуру” там.

Змінити ті обмеження, даремні переконання і цінності, і ваша депресія піде!

Хочете відчувати себе пригніченими, якщо у вас, як ці переконання, що протікає через ваш розум, і ви вважали, що 100% “Я Успіх”, “Я переможець”, “Все, що я зробити, це миттєвий успіх”, “у мене виходить все, що я вжити »,« Продажі в моєму бізнесі, значно посилиться в будь-яку хвилину “, і подібні переконання?

Звичайно, ні!

Ви можете бути впевнені, ви не будете перебувати в депресії з тими потужними, розширення можливостей переконання блимають / через ваш розум. І ваші вібрації автоматично стануть правильними, щоб привернути до вас успіх вам так хочеться – без вас, щоб перевірити ваші вібрації кожні п’ять хвилин, як учив “гуру” там.

Не дивно, чому закон тяжіння працює тільки протягом приблизно 1-2 чоловік з 100 (1% до 2%) – і, швидше за все, навіть менше!

Зміна переконань / значення —> змінить ваше Гроші Blueprint —> яка буде автоматично генерувати право “хороші” вібрації, щоб привернути до вас, що ви хочете —> які зроблять закон віри (також відомий як Закон тяжіння) працювати на вас, а не проти вас.

Я навіть не можу собі уявити, дуже успішні люди, як Білл Гейтс, Уоррен Buffetts, Дональд Козирі, Тоні Роббінс цього світу кажу вам, щоб “перевірити ваші вібрації” весь час. Ви просто не чуєте їх витрачати так багато часу та енергії на намагається підняти свої вібрації.

чому?

Вони просто не піклуються про вібрації. Вони дійсно роблять певні Вони усувають (Зап) з їхньої пам’яті всі сумніви і суперечливі переконання і цінності, і програма їхній підсвідомості з усіма правильними переконання і цінності, які зроблять їх дуже успішно, тому що. . . . Вони знають, що право переконань і цінностей буде автоматично піклуються про будь-якої необхідної вібрації – без них того, щоб переслідувати, за поради “гуру”, щоб перевірити свої вібрації весь час, як ви, ймовірно, не одержимі і не отримавши результатів .

Перевірте ваші почуття, як результат впливу тільки.

Якщо ви відчуваєте себе добре про якоїсь мети, то ви автоматично відправляти на право вібраціям, тому що у вас правильні переконання і цінності.

Якщо ви відчуваєте, паршивий, депресія, розчарований, розчарування, це просто означає, що ви автоматично відправляти на неправильні / сильними вібраціями, тому що ваші переконання і цінності марні, обмеження і в конфлікті з вашою метою. На даний момент, припинити витрачати свій час з в більшості своїй даремні поради намагається підвищити свої вібрації – як це було запропоновано більшість гуру там.

Це змусить вас намагаються змусити «результат», який буде просто приводити свій розум, щоб принести вам ще більше того, що ви не хочете.

ЗАМІСТЬ, перестати бути таким дурнем і зосередитися на виявленні і ліквідації всіх цих марних, обмежують переконання і суперечливі цінності, які є основною причиною вашого поганого вібраціям, і замінити їх корисними, що підтримують переконань і цінностей.

Завжди майте на увазі, що надбагатих цієї планети не ходять в цій поїздці казці “О, мої вагання настільки погані … тепер, я повинен підняти вібрації … Я повинен відчувати себе добре .. . Давай, хороші вібрації … ».

Замість цього, вони просто ZAP з їхньої пам’яті все марно, обмежують переконання і суперечливі цінності і використовувати свою розмову з самим собою, щоб дістатися до цього стану спільної віри і абсолютною впевненістю, що у них все вийде. У той момент, вібрації будуть піклуватися про себе автоматично!

Ви можете наслідувати приклад надбагатих. . . або бути дурнем, який постійно намагається підвищити його / її вібрації без попередньої турботі про головною причиною його / її коливань (хороший чи поганий). . . . його / її переконань і цінностей. Вибір за вами!

Право, корисний, підтримують переконань і цінностей автоматично подбає можливих вібрацій, необхідних для залучення ваших цілей ТУ років.

Ти це взяв?

. ============