Зареєстрований офіс компанії

Зареєстровані вашого офісу компанії

Зареєструвати компанію Великобританії три адреси повинні бути надані. Бізнесу зареєстровану адресу офісу та директорів обслуговування та адреси проживання. Отже, якщо ви хочете зажадати від компанії, який буде сформований оперативно рекомендується планувати заздалегідь і вирішили на ці адреси заздалегідь.

юридична адреса

Юридична адреса, де всі бізнес ‘офіційних повідомлень буде надіслано, і де компанія Реєстрі будуть піклуватися і забезпечили його змістом є поточною. Прикладами таких повідомлень офіційна включають кореспонденцію від Companies House і доходів Її Величності та митної.

Якщо у вас немає адресу Великобританії для використання в якості зареєстрованого офісу, то деякі компанії запуск агентств, таких як Будинок Wimpole послуги компанія може поставити цю зареєстрований офіс обслуговування для вас. Вони дозволять вам використовувати один з зареєстрованих адрес їх офіс (як правило, в престижному місці), і вони перешле будь-якої кореспонденції на вас, або якщо вони діють в якості агента, вони будуть подавати необхідні документи для Вас.
У рамках процесу формування цю адресу стає доступним для громадськості, і тому, використовуючи зареєстрований офіс формування агента послуги ви можете запропонувати ваша домашня адреса більшої конфіденційності.

житлових режисера адресу

Адреса місця проживання директора не доступні для громадськості. Це тільки для використання Companies House і агент формування компанії. Це, однак, бути доступними для кредитної інформації агентства повинні будь-які випадки відмивання грошей або шахрайської діяльності виникають.

директорів адреса служби

Це загальнодоступний адресу, за якою листування режисера буде направлено. Це може бути такою ж, як зареєстрований офіс компанії адреси або будь-який обраний альтернативний адресу. Це може бути вибраний як місце проживання директора, але приватних даних повинні бути розглянуті, перш ніж робити це.

Для отримання додаткової допомоги або допомога, будь ласка, відвідайте Wimpole Будинок Компанія Послуги сайту – ваше універсальне рішення для формування компанії