Захистіть себе з довіреністю

Чи приймаєте ви запобіжні заходи надання надійного друга запасний комплект ключів від автомобіля? Якщо ви це зробите, може бути мудрим планувальник. Планування випадковостей може приймати різні форми, від старої “запасні ключі” до вибору довіреної друга або родича, щоб дати вашому довіреність (ПД). Але ідея та ж.

Про всяк випадок несподіваного проблема виникає, ваші інтереси захищені. І якщо немає ніяких проблем, контроль залишається з вами.
Ось як довіреності робіт:

Очевидно, що ви тільки дасть їй людини, якій ви довіряєте ретельно, наприклад, ваш доросла дитина або адвокатом, в якому у вас є повна впевненість в собі.

Якщо Ви повинні стати не в змозі діяти від свого імені, то ця людина має законне здатність діяти для вас, але тільки таким чином, ви заздалегідь уточнити. Наприклад, ви можете просто дати ваш дорослий син влади, щоб оплатити рахунки і схвалити перевірки ви отримуєте. Або більш складну POA може дозволити вашої дорослої доньки, щоб оплатити рахунки, схвалити чеки, і продати вашу нерухомість.

POA може бути відкликана. Якщо у вас є сварки з людиною, яка має ваша POA або з якоїсь іншої причини передумали, ви можете просто забрати цю владу. Детальніше про це пізніше.

Ось основні типи АПО:

Загальні відомості: Це широкі гранту влади, дозволяє людині робити все, що ви можете зробити. Юридичні радники кажуть, що ви повинні використовувати це економно через широкими повноваженнями вона надає. Якщо ви повинні були вмерти чи стати недієздатним, ця влада буде автоматично анульовано.
Охорона здоров’я: Це дає іншій людині право приймати медичні рішення за вас, і це залишається в силі, навіть якщо ви психічно недієздатними. Для створення цього типу ПД, форма повинна бути нотаріально завірений і підписаний у присутності свідків. Як і інші АПО можна обмежити владу конкретних рішень або дати вашим агентом (тобто, людина, якій ви дали ПД) широкою владою.
Спеціально: Це дає вашому агенту повноваження діяти тільки в певних ситуаціях. Прикладом може бути право укладати угоду з нерухомістю, поки ви подорожуєте за кордоном.
Вискочивши: Це POA, що набуває чинності тільки, якщо ви станете недієздатною. Юридичні радники швидше за все запропонують вам бути дуже конкретним про те, що це викличе Ціна не вказана, наприклад, він може стати ефективним, якщо ви були надані в комі.
Durable: Довіреність залишається в силі, навіть якщо ви станете недієздатною або некомпетентні. Міцний POA як правило, вимагає, що ви призначаєте відносний бути вашим агентом. Вона включає в себе обмежені повноваження, але можна покласти в місце для більш тривалих періодів часу. Якщо ви перебуваєте в шлюбі, в залежності від стану ви живете, ваш чоловік не зможе проводити операції з нерухомістю без вашого міцного POA.

Міцний АПО приймати дві форми, медичних та фінансових. Ви можете розглянути питання про надання цих двох типів повноважень двох різних агентів.

Міцний кінці АПО в одному з декількох способів: автоматично, коли ви минуться (що означає, якщо ви хочете, щоб людина, щоб закінчити свої справи, вам необхідно назвати, що людина, як виконавець вашої волі). Міцний POA теж може закінчитися, якщо ви його скасувати, тому що ваші розумові здібності повернулася, суд прийде до висновку нього підпис під примусом, ваш агент недоступний, або якщо ваш агент був ваш чоловік, і ви тепер розлучилися.

Як ви відкликати POA ви встановили?

Нехай ваш агент знає в письмовій формі, що ви відкликання АПО і попросіть його / її повернути всі копії.
Повідомте будь-якого фінансової установи, де ваш агент використовував АПО, що ви скасувавши владу.
Якщо АПО була подана в офіс секретаря округу, зв’яжіться з ними, щоб дізнатися, як подати відкликання АПО.

Твердих Довіреність може забезпечити велику душевний спокій, що у вас є впевненість в людину, якого ви вибрали в якості вашого агента. Це гарна ідея, щоб мати можливість юридичного консультанта допомогти вам у цьому процесі.