Значення стратегічного планування у запуску бізнесу

Я переглядав місцевому книжковому магазині на днях, і взяв книгу на бізнес і успіх написаний молодим мільйонером Інтернет. Автором був програмістом в його середині двадцятих років, що, до його честі, знайшов нішу алгоритм, який, у досить короткі терміни, попався на очі і інтерес Google. З цим успіхом під його поясом і великою кількістю грошей в банку, автор відчував себе вимушеним розділити його метод успіх з іншими з нас. Я впевнений, що його наміри були хорошими, але його відсутність великий досвід у різних середовищах швидко зістрибнув сторінках.

Як я перегорнула книгу, я натрапив на його думки про стратегічне планування. На мій превеликий жаль, його поради на цю тему критично важливим був вражаюче простий, не обтяжують себе планую, просто зроби це. Автор відчував речі переміщаються швидко взяти на себе працю і час планування. Тільки подивіться на мене, він сказав, я не планував, і я коштує мільйони!

Тепер, щоб мене це еквівалент порівняння методологій Джед Clampett нафтової розвідки, що і Exxon / Мобільні і заявивши, однозначно, що Джед підхід є найкращим способом відкрити для себе масло. Цей автор не самотній у своїй перспективі. Я прийшов через десятки торгаші в Інтернеті, які обіцяють навчити вас, як “розчавити”, і зробити десятки тисяч доларів на день, просто дотримуючись своїх “, так просто, будь-хто може зробити це” процес інтернет-маркетингу. Те, що вони не в змозі сказати вам, вони в основному продають вам на процесі, що вони продають вам, і більше нічого. Їх твір процес продажів вони використання щоб отримати свої гроші. Багато хваляться про те, як вони були невдалими, поки вони не виявили цю дивовижну підхід до “зміст маркетингу”, “афілійований маркетинг”, “запуск продукту” тощо. Багато в чому те, що вони Хокінг технологічного еквівалента мережевий маркетинг пірамідою без матеріальних продуктів. Першими в зробити вбивства і найбільш всі інші з декількох сотень доларів і залишилися ламають голову.

Справа в тому, стратегічне планування є єдиним найбільш важливим кроком починаючий підприємець повинен прийняти, перш ніж вони робити нічого іншого. Звичайно, блискавки іноді робить страйк, і деякі люди пощастило натрапити на праву ідею в потрібний час. Тобто, проте, одне пекельне лайно стріляти, коли ви ставите ваші кошти до існування і майбутнього на успіх або провал вашого підприємства.

Бачте, ваша стратегія вашої план до успіху. Це живий, управління документами, який піднімає вашу свідомість. Усвідомлення себе, ключові драйвери ринку, можливі бар’єри для входу, потенційні ризики, різні можливості й конкурентна середа ви збираєтеся увійти. Занурення в бізнес без добре продуманого стратегічного плану приблизно так само розумно, як вторгнення в чужу країну без карт, без місцевої мови, немає розуміння місцевої культури, і без будь-яких цілей, окрім бажання перемогти.

Я читаю блог не так давно, що підкреслює мою точку зору, хоча і побічно. Блог був написаний серійний підприємець виявився венчурний капіталіст, які користуються чудових успіхів протягом останніх трьох десятиліть. Він писав про п’ять основних причин, чому підприємства не запуску. Витративши останні десять років роботи з стартапів собі, я думав, що він зробив кілька цікавих моментів.

У першу п’ятірку причин підприємства не є (у довільному порядку):

1.) Проблем ринку
2.) Бізнес-модель відмови
3.) Погане управління командою
4.) Закінчуються готівкові гроші
5.) Продукції проблем

Кожен з цих факторів може, і має бути, звернувся в рамках всеосяжного процесу стратегічного планування. І ось чому:

Ринок проблеми можна передбачати і, здебільшого, уникнути шляхом проведення ретельної оцінки ринку. Проблеми ринку включають погане часу, слабо виражені ціннісне пропозицію, і / або ринкова просто бути занадто маленьким або дорогим для доступу. Хіба ви не хочете знати цих речей до руху до ринку?

Бізнес-модель відмова пов’язана з не розуміючи, як один будуть залучати, захищати та обслуговування клієнтів. Один бізнес-моделі повинні бути розглянуті і “стрес-випробування” з різних точок зору до запуску. Гіршому випадку повинні бути вивчені для оцінки потенційного впливу таких ситуацій може мати на своїй швидкістю горіння готівкою. Отже, ви бачите тут, як цей фактор може проїхати ще, закінчуються готівкові гроші. Одна річ, я дізнався за ці роки це все буде займати більше часу, ніж ви спочатку думаєте. Затримки на ринок коштує грошей. Ви повинні планувати для цього можливість.

З мого досвіду, погане управління, по суті, єдиним найбільш значних причин, чому стартапи зазнають невдачі. За всі роки моєї роботи з підприємцями та інвесторами керованих стартапів Я ніколи не бачив, тому що компанія не продукт або технологію не вдалося. Лих звичайно лежить у ніг управління. Одне недавнє дослідження досліджень я читав показав, що більше двох третин стартапів зазнають невдачі через слабке управління. Слабке управління прагне відтворити себе слабкою … менеджерів побудувати слабку організацій. Слабкі організації створюють слабкі стратегічні плани і не в змозі виконати.

Закінчуються готівкові гроші, як правило, в результаті поганого планування, а також. Це особливо вірно в керованих інвестором стартапів, де помилок відносно розробки продуктів, поганий орієнтації клієнтів, погане припущення за темпами прийняття продукту, і т.п. можуть пропалити своїх запасах. Розширення занадто швидко, додавши непотрібні накладні витрати, і бідні наймає управління також може сприяти цьому ризику.

Продукт проблеми виникають, коли процес розробки занадто далекі від цільового клієнта. Звичайно, деякі зміни майже завжди повинні бути зроблені, як тільки продукт запускається, але глибоке розуміння потреб клієнта, бажання і навколишнього середовища допоможе пом’якшити ризик падіння безнадійний на ринок.

Всі ці фактори розглядаються в рамках процесу стратегічного планування. Ваш план повинен бути живим документом, а не висічені на камені, а також. Як ви займатися ринку ви збираєтеся вивчати речі, які дозволять вам точно налаштувати вашу стратегію і прискорити ваш успіх. Ваш план також дозволить вам встановити ворота успіху (або етапи) і раннього виявлення показники питань, які вимагають вашої уваги. Займаючись питаннями на ранній стадії, перш ніж вони прогорають Ваші готівкові гроші, підірвати ваше ім’я на ринку, або допомогти вам визначити кадрове питання може бути різниця між успіхом і провалом.

У своїй доповіді за 2008 рік, “Малий Бізнес Економ, доповідь президенту”, Адміністрації малого бізнесу визначили той факт, що в середньому починаючий підприємець буде інвестувати 1471 годин (еквівалент дев’ять місяців 40 годин на тиждень роботи) і $ 10 734 з свої гроші під час їх підготовки до запуску період. Охоплюючи чітко визначені процесу стратегічного планування буде голитися сімдесяти до вісімдесяти відсотків від обох цих інвестицій, значно прискорити вихід на ринок, і пом’якшення величезна кількість ризиків для діяльності.

Моя порада, щоб просто бути обережним. Подивіться на досвідчених експертів, ті, які мають пару десятиліть запуску битви шрами від вивчення речей через досвід. Використовувати свій досвід для прискорення власного навчання. Прослуховування занадто близько до хлопця, стверджуючи, що він може навчити вас, як “розчавити” без необхідності стратегічного планування, може просто розчавити вас і ваші мрії успіху.

2011, Террі Мюррей. Всі права захищені.