Коворкінг в Остіні

Існує кафе та схеми кафе в кожному місті, який служить в якості офісу для багатьох фрілансерів, підприємців і за межами майданчика працівників. Ви бачили їх. Вони друкували на своїх ноутбуках з точністю зосереджені нейрохірург. Коли вони приходять на повітря вони часто готові для свого третього або четвертого раунду еспресо або трохи поговорити з сусідніми друкаркою. Тоді, вони відчайдушно шукають вихід для їх швидко вмираючий акумулятор. Що роблять ці люди? Як вони можуть працювати під звуки піною капучіно та насосні музики?
Це ті люди, які потрапляють між ними. Кабіна город не працювати на них. З дев’яти до п’яти робить їх звиватися. Проте дір геть в їх самотньою домашній офіс приблизно так само привабливим, як чотири конференц-дня. Болісною.

Коли людина є неофіційним членом кафе схеми бачать багато тих же людей знову і знову. Часто, через терміни, брак часу або інші змінні, то вони, як правило, дотримуються їх, навіть якщо вони хочуть бути навколо людей. Співпрацює не часто в центрі уваги.

Пошук ідеального балансу атмосфери, що вони жадають з практичними аспектами, як можливість або прийняти телефонний дзвінок складно. Існує безліч віртуоза критеріїв, які повинні бути на місці для щось продуктивне, щоб вийти з цього середовища.

Це внутрішня боротьба і непереборне бажання бути мотивовані, якщо не натхненний своєї робочої середовища і бути круглої народ створив нову бізнес-модель, яка тиражується по всій країні.

Коворкінг це його ім’я. Коворкінг є додаткова вигода, яка бере його на новий рівень. Співпраця з іншими однодумцями. Коворкінг це не тільки ідеальне місце, щоб працювати в Росії, але мова йде про комбіновані алхімії заняття підприємницькою вигоди від відкритого спілкування один з одним. Цей аспект не легко досягається в хіт-як атмосферу, як кафе.
Є три коворкінг планується відкрити в Остіні в 2008 році.

Launchpad Коворкинг та кафе має екіпаж з відданих і пристрасних людей проектуванню навколишнього середовища, що можуть підійти людині desiringa добре сплановані і професійно керований спільнотою. Вони відкривають у вересні в центрі міста Остін.

Conjunctured є коворкінг компанії, яка фокусується на співпрацюють в добре продуманої, але трохи менше місця, ніж формальні Launchpad. Вони розташовані в Центральній і Східній Остін в старому бунгало адаптований за її використання. Він підтримує середу більше схожі на химерність, пов’язані з роботою в кафе. Вони відкрили в перший день липня.

Сома Vida прагне бути коворкінг простору з оздоровчим на увазі. Це інтегроване співтовариство, яке фокусується на розвитку та підтримці один одного. Це єдине, що коворкінг-простір пропонує на місці догляду за дітьми. Коворкінг-простір відкрито і на 1 липня. Він розташований в центрі міста Іст Остіні. Їх догляд за дітьми і йога об’єктів планується відкрити 15 липня.