Леді, які запустити ‘атлантична’ ознаками Lady – червоний високі підбори виробництв

Дивлячись на світяться особи Рейчел Еллсворт і Кетрін Діксон скаже вам, ці жінки живуть у своїй мрії-це написано на їх посмішки. Співвласники Червоні Високі підбори Productions і «кращими друзями», ця пара підкованих підприємців була невіддільна за останні десять років. Ти і я могли б вважати його ризикованим, щоб почати бізнес з близьким другом, але ці жінки не могли собі уявити робити це будь-яким іншим способом. Через свої партнерські відносини, кожна дама приносить її власний набір сильних, які доповнюють один одного. І тому, що вони були друзями протягом багатьох років, вони використовуються для звернення до один одного за підтримкою.

Перед Червоні Високі підбори Підприємницька до глибини душі, Рейчел Еллсворт також є власником первинної медико-Консалтинг Інк за останні 13 років, вона була планує казкові благодійних акцій та заходів для різних організацій і приватних осіб. Її когорти, Кетрін Діксон, був планування успішних подій протягом останніх 20 років або близько того, в тому числі святкові вечори, тематичні вечірки та інші спеціальні функції. Рейчел і Кетрін почали вивчення ринку і дослідження життєздатності Червоні Високі підбори Productions в 2007 році і офіційно почав свою компанію на 1 березня 2008 року.

про червоні високих підборах виробництв
Ці пані організаторів заходів, якщо у вас є подія, вони можуть зробити це захоплюючий, будь то весілля, вечірка stagette або возз’єднання сім’ї. Ретельно прислухаючись до їхніх клієнтів, вони гарантують, що кожна подія особливе та унікальне. У них є спільна пристрасть до “робить спеціальні моменти» і ніколи не буде погоджуватися на мирські або що-небудь схоже. Їх спільне бачення компанії в тому, що слово «подія» стає синонімом терміна “Червоні Високі підбори Productions.” Вони не поклав ніякого стелі на рівні успіхом вони можуть досягти. Коли його запитали, де вони бачать себе через п’ять років, дами заявив: “Планування подій у вищу лігу … Голлівуд, Нью-Йорк, Торонто, Парижі, Лондоні. Обмежень немає. ”

виклики та нагороди
Подорож в підприємництво не просто, але ці дами стверджують, що наполеглива праця і рішучість, а також уміння слухати, систематизувати і отримувати задоволення отримали їх туди, де вони сьогодні. Їм було рекомендовано друзями та родиною, так як вони вперше почав мріяти про це спільному підприємстві. Системи підтримки вони мають у своїх сім’ях і один одного тримати їх натисканням на. Разом вони дізналися, які завдання будуть висмоктувати життя з них, і ті робочі місця вони навчилися ходьби від. Вони радять усім жінкам “просто робити те, що змушує вас посміхатися і що ви вірите дюйма”

Їх найбільшим досягненням було ризикувати, починаючи бізнес разом і розділяючи радість дивитися його стати успішним. Вони навчилися переслідувати тільки ті проекти, які піднімуть їх душі і відображають їх найбільші дари, щоб вони по-справжньому проявити себе. Коли його запитали, що б вони зробили по-іншому з їх запуску, вони впевнено відповів: “Нічого”. Це говорить багато про що.