Мавпа управління 3 прості рішення, щоб повернути свій час, увагу, і розсудливість

Ви коли-небудь відчували, як ви несете вага тисячі осіб на спині? Якимось чином незалежно від того, наскільки добре ви думаєте, що ви на делегування все ще схоже у вас є тисяча речей, щоб зробити. Це почуття багатьох підприємців, менеджерів і власників бізнесу є. Вільям Онкен, автор Тайм-менеджмент: у кого є Мавпа, називає його “мавпа на спині.”

Ось як це відбувається.

При всіх благих намірах, у вас є розмова з вашим веб-майстрів. Ви викласти всі кроки, необхідні, щоб отримати сайт вгору. Ви визначаєте, коли це має бути зроблено. Наступне, що ви знаєте, дата приходить і йде, і веб-сайт проекту не робиться. Що сталося?

Як ви обговоріть з вашим веб-майстру, чому це не було зроблено, він говорить вам, що він чекає на автовідповідачі для вашого сайту вибір на сторінку. На Вашу думку, Ви ніколи не чув, що ви будете мати, щоб створити ці автовідповідачі. Тепер у вас є інше термінове, незаплановані завдання на вашому столі.

Bahm! Мавпа щойно посадив на спину.

Тоді у вас є зустріч з консультантом з маркетингу. Ви отримаєте список питань, які повинні бути оброблені, перш ніж вона може рухатися вперед з вашими планами маркетингу. Ви дійсно думали, що це були речі, які вона взяла на себе зобов’язання дбати про але тепер вона каже, що вони ваші обов’язки.

Wham! Інша мавпа приземлився на спину. Не дивно, що ви відчуваєте себе так, поверх якого укладається.

Якщо ви виявите, що завдання, проекти і результати, які ви делегувати іншим людям не отримати виконана і так чи інакше в кінцевому підсумку назад на коліна, щоб закінчити, то у вас є проблеми мавпа управління.

Мавпа будь-які ідеї, можливості або завдання, яка при спробі делегувати його землі на спині. Зазвичай це відбувається, коли проект отримує призупинено, бо інша людина не має влади або знань, щоб вирішити цю проблему.
Ви, напевно, є проблеми Мавпа управління, якщо ви опинитеся намагається делегувати, але сказати щось на кшталт:

* Не турбуйтеся про це, я буду піклуватися про нього (або я впоратися з цим.)

* Якщо у вас є проблеми, просто зателефонуйте мені.

* Якщо ви не можете зробити це я з’ясувати, як зробити це.

* У вас немає часу? Добре, добре, я можу пробити його досить швидко.

* Я знайду когось, щоб зробити це за вас.

Мавпа управління на сьогоднішній день є одним з великих причин підприємців отримати перевантажені! І не без підстав теж. Тут ви думаєте, що ви успішно делегували але так чи інакше, що мавпи закінчується на вашому back.How ви вирішуєте завдання Мавпа управління? У відновленні Мавпа менеджер, у мене є три прості рішення для вас.

1. Переконайтеся, що людина, якій ви делегування розуміє, як багато повноважень і автономії вони мають у завершенні завдання. Вони повинні перевірити з вами або вони можуть використовувати на свій розсуд завершити самостійно?

2. Визначити конкретну дату, щоб отримати чек про стан проекту. Якщо ні “крайній термін” повідомляти про прогрес, інші проекти так чи інакше стає все більш важливим.

3. Ніколи не вручити із завданням без повного і ретельного план того, як проект або завдання буде виконано. Будьте впевнені, щоб перевірити знання, ресурси і наявності часу на особу, призначену в проект.

Тепер уявіть собі, що ваше життя і бізнес буде, коли ви передали проект комусь і можете бути впевнені, що мавпа не приземлиться на спину знову. Тепер ви дійсно можете отримати на прискорену!

!