Нагороди є кращою формою стимулів для етики

У бізнесі, це може бути важко, щоб закликати співробітників діяти етично, а також внести свій внесок в етику компанії і дотримання програми. 2004 Керівництво Федеральної Вирок намагалася вирішити це питання: “дотримання організації та етики програми повинні заохочуватися і зміцнюватися в рамках всієї організації через (A) відповідні стимули для виконання відповідно з етики та дотримання програми …”

Численні організації задовольнити вимоги “відповідних стимулів”, роздаючи нагороди етики співробітників. Цей метод стимулів, здається, став особливо популярним в останні пару років.

Навіть якщо ці нагороди можуть бути корисні для підвищення морального духу і визнання, це дійсно найкраща форма стимул? Є нагороди навіть те, що Консультативна група Комісії, який написав Керівництво дійсно сподівалися, буде прийнято?

Згідно Ед Петрі, одним з радників ELG експерт з глобального дотриманню на який був членом консультативної групи Комісії, етики Нагороди були “не зовсім” те, що вони шукали. Зв’язавши важливість інтеграції культури та етики зі значенням практики HR, то можна побачити, що “відповідні стимули” насправді називається, як співробітники заохочуються і оплачені.

Беручи до уваги, що комісія дійсно хотів стимули повинні бути надані за допомогою заробітної плати та просування по службі, що було б кращим способом прийняти це? При оцінці в етики та дотримання програми здійснюються, етичні лідерів подивіться, якщо існують процеси, які пов’язують цінності компанії з працівника “оцінок. Зокрема, керівництво перевірена для того щоб оцінити, якщо менеджери підтримують програму. Критерії заробітної плати і премій також розглядаються, а також критерії оцінки працівників за лідерство просування.

Це важке завдання, хоча, розвивати можливості та стимули і кількісні критерії ефективності. Якщо критерії не піддаються кількісній оцінці, то менеджери відчувають труднощі з рейтингом неточним цілей. Там також повинні бути наслідки для етики, коли цілі не досягнуті. Іншим важливим аспектом є те, що оцінки повинні бути значущими-це не можливо для кожного оцінити як вище середнього. Нарешті, етичні цілі повинні бути пов’язані з компанією процвітання як ці підприємства запускаються, що не благодійні організації.

Це не просте завдання, але якщо там немає огляду або компенсації етичної практики, то є величезна ймовірність того, що така практика просто ігноруються на користь інших, більш реалістичні цілі.