Назва Найджел Майн і невеликий франшизи бізнес у 2011 році

У лютому проноситься повз, ті новорічних обіцянок, можуть бути перетворюється на далекі спогади, якщо не забули мрії. За винятком одного, що значні перспективи, щоб стати господарем своєї власної долі і інвестувати в свій власний бізнес.

Якщо ви мрієте про власний бізнес, Є деякі тенденції на вашу користь. Від повільних до помірно загального економічного зростання в багатьох країнах сильно постраждала від рецесії, за прогнозами, триватиме до 2011 року. У США, сектор малого бізнесу залишилася в рецесії в 2010 році, що відстають у відновленні, і в даний час передбачити, щоб побачити зростання попиту і краще умови для ведення бізнесу в цьому році. Основні тенденції розглядаються як рушійна сила малого бізнесу
• малі підприємства обробної промисловості в нішевих ринках допомагає технологія робить бар’єри для входу нижче,
• слабкий долар США пособництво виробничих витрат конкурентоспроможності,
• Інтернет стає все більш широко відомим малому бізнесу як дешевий спосіб з пошуку і продажу товарів і послуг.
• Малий бізнес зростає більше знайомі з і більш широке використання соціальних медіа в їх місцевих маркетингових зусиль, думаю, Groupon Inc та її досить успішною бізнес-купон підтримки місцевих пропозиції!

Коли час не на вашому боці, пружний і перевірену модель франчайзингу дозволяє швидше і порівняно часто ризик несприятливих шляху до генерації позитивного грошового потоку. Хоча це ваша особиста справа, ви не `т доведеться робити це поодинці зробити операцію перевірені франшизи розумний вибір. Сильні реальні можливості франшизи там для кваліфікованого покупця, так як приєднатися до цієї обраної групи?

Доступ до фінансування з традиційних джерел, як очікується, залишиться обмеженим у США протягом 2011 року, незважаючи на триваючі зусилля уряду з підтримки малого бізнесу через важкі часи. Ми рекомендуємо, щоб потенційні покупці франшизи бути обережними при виборі компаній, щоб зробити їх 401 (к) або перекидання при виборі фінансової компанії – з усіма шахрайства, які відбулися в банківському секторі за останні кілька років, знайти шановну компанію, щоб забезпечити ваше фінансування є більш важливим, ніж коли-небудь, і переможну крапку на вашу користь з франчайзерів.

MatchPoint Франчайзинг Consulting Network була заснована в 2006 році з метою допомогти компаніям розширити свої мережі франшизи і поліпшити їх системи. Радах вільно покупці франшизи консультантами MatchPoint є життєво важливим для покупця у прийнятті кращого, розважливий, рішення про покупку. Поради, пропоновані нашим консультантам не робить нас юристи, це там, щоб допомогти інвестору з високою якістю проведення юридичної експертизи.

MatchPoint консультанти знають червоні прапори в інвестиційній сфері. Вона займає дуже мало промоутерів, які діловій практиці шахрайства зіпсувати мрію про франчайзі і їх сім’ї.

Це `и, де шукає незалежних консультацій експерта франчайзингу консультант розумно і неоціненний.