Ніккі і Філ – знайомство історія успіху

Філ 46 і 42 Nikki зустрілися через компанію національного знайомства, коли музика зупиняється 2 роки тому на Speed ​​Dating подію та був закоханий досі. Так ціла історія успіху і той, який доводить, що любов все ще дуже багато в повітрі протягом 40-х років. Але це історія кохання з родзинкою, як Ніккі і Філ нещодавно повернувся, коли музика зупиняється купити Хартфордшир / Бакінгемшир франшизи.

Філ каже: “Ці події об’єднують людей, які ніколи б зазвичай проводить або через географічних відмінностей, внутрішні проблеми або відсутність можливості. Я ніколи не бачив знайомства чисто як спосіб знайти свою другу половинку, вони також є відмінним способом виходу, весело час і зустрічі з новими людьми. Але це працювало блискуче для мене “.
Партнер Ніккі додав: “Багато хто з моїх друзів знаходяться в такому ж положенні, в якому я був в 2 роки тому. Тому що вони мають дітей їм важко вийти регулярно, але також, коли вони виходять важко зустрічатися з потрібними людьми. Я пішов до знайомства подій з одним, оскільки це було досить руйнування нерва спочатку, але у мене було так весело і завели багато нових друзів, що я скоро відчував себе дуже комфортно, йдучи в подія на мою власну. Коли музика зупиняється дійсно виходять зі своїх спосіб зробити всіх дуже привітно ”

Ніккі продовжує “Потенціал для Speed ​​Dating знайомства і інші події в моїй області настільки великий, що я підійшов Майк Паркер, керуючий директор, коли музика зупиняється про відкриття моєї власної франшизи знайомства і виявив, коли музика зупиняється, щоб бути надзвичайно професійний і попереджувальний . Я був вражений, як вони дійсно дбали про клієнтів. Вони також керують подій для людей, які не можуть знайти знайомство привабливим. Вони варіюються від Вечірки, ночі синглів партії, прогулянок і інших організованих заходів спеціально для однієї людини, але також вони пропонують елітне індивідуальне обслуговування введень також, для тих, хто шукає більш персоналізований сервіс, а також онлайн-знайомств. ”
Ніккі і Філ придбали франшизу на Хартфордшир, Бакінгемшир і значну частину північно-заході Лондона, і вони раді бути в змозі принести іншим разом теж таким же чином, що вони вперше зустрілися. Каже Ніккі “Знайомства події працювала дійсно добре для Філа, я і зараз ми хотіли б допомогти іншим зустрітися з потенційними партнерами майбутньому теж – ми сповнені ентузіазму і хочуть надати цілий спектр можливостей якості зустрічі для людей у наших околицях.

Наш перший подій в даний час на веб-сайті і з синглами населення є одним з найбільш швидко зростаючих секторів економіки у Великобританії, ми сподіваємося, що це підприємство буде ще одна історія успіху для нас, але забезпечуючи таку необхідну послугу співтовариства теж. Ми б зараз хотів би протягнути руку допомоги іншим у подібних обставинах ”
Філ додав: «Ми досліджували ринок дуже обережно, це вже великий і це сумно в дорозі, але він росте швидкими темпами, як шлюби і довгострокові партнерські відносини розпадаються. Пошук місць відносно легко і хороша подія може генерувати сотні фунтів на ніч прибутку для нас – я повністю рекомендував би його “