Основи брендингу для Вашого бізнесу

Дозвольте мені, в погоню. Все це не ваших клієнтів. Якщо ви не знаєте, що ваш бренд, хто ваш цільовий ринок, то вибачте розірвати новини для вас, ви дійсно не мають бізнес-стратегії. Ви не будете знати, як визначити Ваші послуги або як спілкуватися, що ви робите ефективно і, що гірше за все не буде незабутнім.

Добре, тепер, коли я отримав погані новини з шляху … давайте приступимо до вошивий піщаний, що ви можете зробити, щоб залишитися на уми і серця Ваших споживачів, …

розробити стукіт ваші шкарпетки від бренду!

Що таке брендинг?
Я люблю дивитися на брендинг як трохи більше, ніж просто ваш логотип і кольору. Його розповіді про те, що ви робите з допомогою повідомлень, вашої діяльності, і, звичайно, ваші зображення … свій слід. Ця обіцянка про те, що ви збираєтеся поставити.

• Ваш бренд є серцем і душею вашої компанії. Це крім того, що ви стоїте на.

• бренд може дати невеликий компанії фірмовий стиль, який більше, ніж життя. Високорозвинених може позиціонувати бренд вашої компанії поряд з «великої собаки у вашій галузі, якщо все зроблено правильно.

• Чим послідовніше ви з вашим повідомленням, більш запам’ятовується, ви будете.

Як власник малого бізнесу це також, чому ви прокидаєтеся щоранку. Ваш бренд це те, що ти живеш і що Ви підтримуєте! Стань господарем своєї потужності виступає за надання допомоги людям усвідомити свою велич, зцілити і трансформувати … він стоїть за владу, пристрасті і свободи.

Це колекція з сенсів, які ми носимо з нами. Почуття, емоції, результати, і сподіваємося, що введена в компанії. Це також про якість і обслуговуванні.

добре … швидко ‘Lil вправу:
Ось кілька брендів, щоб переглянути. Подумайте про те, що емоції, спогади або образи приходять на розум … Коротко щось вниз для кожного з них.
1. Макдональдс
2. Spirit Airlines
3. Whole Foods
4. ВР
5. Барбі
6. Nike
7. American Express
8. Філліп Морріс
9. Джек в коробці
10.target
11.jet синій
12.barnes і знаті
13.starbucks

Б’юся об заклад, ви не замислювалися про більше, ніж логотип, так? : Деякі змусило вас почувати себе добре і деякі, можливо, змусило вас почувати себе засмученими і відраза! LOL деяких ви, ймовірно, не знав багато про і відчував байдужим.

Подумайте про те, що прийшло на думку, коли ви читаєте ці імена. Тепер … покласти назва вашої компанії в цьому списку. Що б ви хотіли почути ваші клієнти говорять, що після того як вони побачили ваше ім’я або логотип?

Брендинг також підсумовує вірування вашої організації і вашої місії. Але, господи … це йде ще глибше, ніж це. Це музика, яку ви граєте у вашому ресторані, запах, що ладан у вашій студії йоги, то, як ваша команда суконь у всіх червоних у вашої перукарні, ваш першокласний обслуговування клієнтів, кольори на стінах, то, як ви рекламуєте. Це дуже мило і весело, як ви відповідати на телефонні дзвінки, це у вашій електронним підписом. Це у ваших власний стиль, ваш подкаст пісню, шрифт ви використовуєте. Я міг би продовжувати, але … я не буду. Ви отримуєте мій дрейф до теперішнього часу!

Хто знав, то ризикуєте упустити крихти хліба вашого бренду навколо у всьому, що ви робите кожен день? : Практично все, що можна підключити клієнтів до вас емоційно є частиною вашого бренду.

І великий, що я не можу забути: Це про те, як ви взаємодієте в соціальних мережах! Це так важливо надати трохи індивідуальності і дотик вашого власного життя у межах допису. Ви просто повинні знайти баланс, де це не тааак багато про своїх дітей, і як ви збираєтеся піти в Walmart, щоб зловити, що продажі на Морозиво проти надто смолистий продажу і тільки говорять про вашому бізнесі. Подумайте про свої соціальні взаємодій ЗМІ як розмова.
Коли ви перебуваєте в малому бізнесі, є автентичним дійсно має значення. Принесіть трохи вашої особистості і вашого бізнесу бренду змішані разом. Це надзвичайно важко ховатися за ваш бренд в ці дні. Це насправді плюс мати особистість уявити те, що ви робите. Як і я жартома кажу своїм клієнтам нові для соціальних медіа … Ви можете бігти, але ви не можете приховати.

Дійсно копати глибше і зрозуміти, який бізнес ви дійсно в? Що робить ваш бренд представляє?