Основна порада постановка додому знести не пустити знаки

Я балакав з одним недавно, який, трапляється на ринку для нового будинку. Вона думала про мене, коли вона зробила з проїжджаючого повз властивості вона побачила в Інтернеті, у сільській місцевості, де вона живе.

Це було ідеальне місце для своєї родини і він був оточений привабливими будинку, але було величезне “Keep Out” знак на фактичне самого будинку. Друге, що мій друг зауважив, був чорно-жовтим знаком “Стороннім вхід заборонено” на посту у дворі і ще один прибиті до дерева вздовж дороги.

Вона була, звичайно, не зацікавлені взагалі в відповісти на телефонний дзвінок і виклик її агент замовити показ.

Основна порада постановка додому було б знести ці знаки!

Вона була щаслива, що її чоловік наполягав на водіння, щоб подивитися на будинок, перш ніж планувати показ. Вони не могли не поцікавитися, яка річ може піти на там, щоб виправдати зведення трьох знаків, щоб тримати людей геть. Чи проблема безпеки? Те, що відбувається в цьому домі?

Я припустив би, що будь-який потенційний покупець, який потягнули в дорогу, як описано мій друг, був би виключений достатньо, щоб не хочуть, щоб вийти зі своєї машини. Це мета Зберігати знак, зрештою – щоб перешкоджати людям, які хочуть вийти!

Існує не будь-який привід для включення в перелік власності в такому стані. Якби це був не банк стягнення і домовласників насправді намагаються продати це майно, вони повинні почати дивитися на свій будинок не як місце, де вони живуть, а як об’єкти нерухомості.

Якби це був Банк викупу, або фінансовий агент або агент з нерухомості повинен був мати ті знаки зняті. Це саме по собі може мати велике значення, тому що насправді, будинок, який виглядає, як ніби це в викупу не є привабливим для більшості людей.

Згідно статті, опублікованій на CNN гроші, були рекордні три мільйони будинків у власність заставодержателя у США в 2009 році і це число не повинно знизитися найближчим часом. Зважаючи на таку велику кількість, я здивований, що немає більше вдома ветеранів проводить викупу ринку.