Основні переваги франчайзингу

Припустимо, у вас є тренажерний зал. Не тільки будь-який тренажерний зал, але найкращий тренажерний зал у місті – це те, що ваші клієнти і тренери вам сказати. Ви влучно назвав “Fit” тренажерний зал, і прізвисько не просто описати ваші клієнти, він зображує вашого бізнесу. Місце бездоганно, добре розташований, і має найкраще обладнання. Не дивно, що місце кипить з 6 ранку до 10 вечора.

Тренажерний зал практично працює сама. Ваші тренери є кращими в області, і вони знають, як ставитися до клієнтів. Ваші послуги оцінюються справедливо. Ваші програми планується залучити ранкові пасажири, мами, діти, спортсмени і корпоративних натовп. І ваш маркетинговий план працює як годинник, заманюючи людей, щоб тримати їх нову резолюцію років у січні, підтягтися на весну в березні, а скористатися прохолодним літом події в червні.

В один прекрасний день, у вас є бачення. Ви уявіть, ваш тренажерний зал не тільки у вашому місті, але в наступне місто. І місто за рамки цього. А в сусідньому окрузі. Добре, по всьому регіону. Раптом Ви припускаєте збираються національні, навіть міжнародні.

На мить, все це здається можливим. Ви можете просто дублювати ваші дурня операцію так, що існують сотні добре розташований, бездоганно підходять не тренажерні зали по всій країні, але і по всьому світу. Тоді реальність настає Де б ви отримати капітал? Банк? Може бути банкіром б позичити вам грошей, щоб відкрити друге місце. Але швидко розширюватися? Не так вірогідна. Венчурний капітал? Це може означати, роздавати ферми, яка є те, що більшість ранніх венчурні було б очікувати у відповідь. Крім того, ви б потрібна, щоб боротися з сутичкою хтось дивлячись через плече, кажу вам, як запустити Fit. Більшість підприємців не знайшли б, що все, що сценарій привабливим. Ми знаємо, що не буде.

Потім він вдаряє вас: Франчайзинг. По франчайзингу, люди насправді платити вам за ваші перевірені і надійні бізнес-моделі, так що вони теж можуть запустити прибутковий підприємства. Ще краще вони будуть платити вам гонорар залежно від їх продажів. Але чи означає франчайзинг дійсно працює? Він має більш ніж 50 років і, здебільшого, успішно.

З франчайзингом, люди платять вам за ваші перевірені бізнес-моделі. Ще краще, якщо вони платять гонорари. Але вам знадобиться хороша концепція, хороше управління, і потрібну кількість капіталу, щоб бути успішним. Франшизи можна визначити просто як об’єкт, який складається з трьох чинників: 1) надання права на товарний знак, 2) приписаного плану маркетингу, або значний контроль або допомогу в операції, або співтовариство інтересів, і 3) про виплату франшизи збір за право брати участь.

Як франчайзер, ви берете на себе роль робітника на своєму бізнесі, а не у вашому бізнесі (мантра прославили Майкл Гербер у своїй книзі E-Myth Revisited). Якщо ви франчайзингу Fit вашій роботі більше не бізнес працює індивідуальний фітнес-центр, але бізнес у пошуках тих, відкривати і запускати більше бізнес-центрів. Вся принадність у тому, що ці люди платять вам, можливо, сотні тисяч доларів у вигляді зборів та від 4% до 8% у вигляді роялті за цей привілей, – і що вони заробляють на життя, як добре. Франчайзинг компанії додав майже 30 000 нових установ для економіки США в 2006 році, за даними Міжнародної асоціації франчайзингу.