Особливості розуміння проти рішення

Там існують дві речі, які завжди будуть, без сумніву, відокремити успішних підприємців від людей, які зазнають невдачі. Успішні підприємці бачать різниці між функціями та рішеннями. Друга полягає в тому, що успішні підприємці та особливості дій на основі рішень.

Отже, що ж являє собою різницю між можливостями і рішення? Особливістю є помітною частиною або відмінна риса щось. Рішення це просто відповідь на ваше запитання. У більшості випадків це буде помітною частиною або характеристику те, що може вирішити цю проблему. Простіше кажучи, це є функцією, яка забезпечить вашому рішенню.

Найбільш важливим аспектом функція, що забезпечує рішення в тому, що рішення має бути до існуючої проблеми. Коли людина робить покупку або приймає дію, заснований на функцію, яка не вирішує вже існуючі проблеми для них, вони витрачають ресурси, тому що вони вирішують проблеми, які не існують.

У мене обсесивно-компульсивним розладом. Я самий організована людина, якого я коли-небудь зустрічав. Коли я був молодим підприємцем тільки починаєте, я був найбільш організованим підприємцем я знав. Там існували дві основні причини для цього. Першим було те, що я провів весь свій час організації все. Другим було те, що, тому що я провів весь свій час організації і жоден клієнт час на збір, я ніколи насправді не зробив ніякої реальної роботи, що б зіпсувати мою прекрасно організованою системою. Моя проблема не була дезорганізації. Моя проблема була у відсутності клієнтів. Будучи організованим була характерною рисою і трата мого часу в цій точці. Я повинен був покласти мою енергію у вирішенні проблеми, не мають якої-небудь клієнтами і не створює ніякого доходу. Після цього, як тільки я був отримання доходу, я міг би вирішити проблему дезорганізації якщо і коли вона пішла вгору.

Успішні люди мають конкретну мету і вирішувати проблеми на шляху до досягнення цієї мети. Все, що не перемістити їх до своєї конкретної мети є марною тратою часу і грошей.

Більшість людей страждають від споживацтва. “Нові можливості” виглядав прохолодним по телевізору, тому тепер вони відчувають себе змушеними витрачати гроші. Вони витрачають гроші, щоб вирішити проблеми, які вони не мають. Гроші є обмеженим ресурсом і чим більше вони витрачають вирішення проблем у них немає, тим менше вони повинні витратити на вирішення проблеми у них є.

Деякі люди страждають від паралічу аналізу. Це різниця між перевантаженням себе інформацію і фактично досягти мети. Один з найбільших інструментів для дослідження і найбільша причина паралічу в наш час є Інтернет. Ви можете знайти інформацію швидко і легко. Проблема в тому, що є так багато інформації, що деякі люди ніколи не вживають заходів, які вони думають, що вони повинні прочитати і переварити все. Успішні люди читають тільки достатньо, щоб почати вживати заходів, а потім вирішувати проблеми в міру їх виникнення. Вони знають, що людина може тільки виграти гру, насправді грають (діяти). Вони знають, що гра не виграна знаючи кожну функцію, але, знаючи, як знайти рішення.

Менеджери знають, що співробітники присосками для непотрібних функцій. Працівник буде просити про підвищення (рішення для бажаючих більше грошей) і що буде робити на сіні? Менеджер дасть їм нову назву професії. Працівник буде ходити в офіс “керівник” і вийти “регіональний керівник” з тим же платять, злегка збільшеним об’ємом роботи, і обіцянку, що його наступний «розкрутки» включатиме в себе підвищення зарплати. Співробітник просто були вкручені. А що станеться, якщо працівник фігурує назва гри не вдома? Тоді він отримує паркування з його ім’ям. Це всього лише ще одна особливість для працівника це не вирішує його проблеми потрібно більше грошей. Наскільки це стоянка коштувала компанії? Нуль. Для компанії це відмінне рішення, тому що вирішує проблеми компанії замовкнути працівника без будь-яких витрат.

Ви коли-небудь бачили рекламу з Lamborghini говорять про покращився миль на галон? Ні, і ви ніколи не буде. Люди, які купують Ламборджіні грошей кури не клюють і не було проблеми платити за газ незалежно від того, що вартість. Вони навіть не думають про це. Ефективність використання палива для багатих є така функція, як він не вирішує жодних проблем, що вони мають. Успішні люди схильні ігнорувати особливості.

Тепер, якщо ви йдете в офіс успішний підприємець, який фактично володіє екзотичний спортивний автомобіль, ви виявите, що всі його рішення на основі розчину. Якщо ви збираєтеся продати щось власником цієї компанії, продають рішення, а не можливості. Пропозиція для вирішення існуючої проблеми для компанії за розумною ціною, і ви будете мати продажу. Подаруй йому з ідеєю повного бар повинен бути встановлений в їдальні, тому що “це було б так здорово” і чекати, що ідея, щоб бути збитий.

Перемога в цій грі зроблено, ігноруючи деякі з зручностей (функцій) і використовуючи свої ресурси, щоб вирішити проблеми, які тримають вас від ваших цілей. Ця гра про життя кілька років свого життя, як і більшість людей не буде, так що ви можете витратити все своє життя, як і більшість людей не може. І точно, як це робиться? Я радий, що ви запитали. Натисніть на нижче веб-посиланням для завантаження моєї безкоштовної електронної книги і почати навчання зараз.