Панами повний морських споруд

Ви читали про Панамі Офшорні корпорації і трасти. Їх основними завданнями є захистити свої активи і надати вам конфіденційності щодо ваших фінансових справ. Давайте розглянемо максимальний захист і конфіденційність.

Повна офшорна структура являє собою комбінацію з панамських юридичних осіб. Приватний фонд володіє офшорної компанії. Це в максимальній мірі захисту активів, конфіденційність, анонімність, і зручність!

Ось як це працює: Панама корпорації належать всі основні активи (нерухомість, комерційні підприємства, рахунки в комерційних банках, і т.д.). Фонд діє в якості холдингової компанії для корпорації. Фонд також проводить пасивні інвестиційні рахунки та банківські рахунки.
Що таке фонд? Панамський приватний фонд є юридичною особою, яка діє як траст і діє як корпорація. Закон № 25 від 12 червня 1995 створив і регулює Панама приватних фондів відсотки.

Панама приватний фонд заснований на приватних інтересах Фонду моделей з трьох різних юрисдикцій: Ліхтенштейн, Швейцарія і Люксембург. Панама ретельно розроблені Панамський приватний фонд, як більш сучасний, гнучкий і доступний Захист активів і транспортних засобів Планування нерухомості для людей в усьому світі.

Некомерційні: Закон, зокрема йдеться, що “приватні фонди не повинна бути прибуток орієнтованої”. Виняток: фонди можуть займатися комерційною діяльністю, але не-звичні основі або власних акцій господарських товариств і отримувати пасивний дохід – наприклад, від здачі в оренду нерухомості або дивіденди.

Фонд Структура: приватний фонд складається з чотирьох основних компонентів:

1. Засновник: засновник Фонду створює в реєстрі громадських Панамі.

2. Рада Фонду: Рада виконує ту ж функцію, як зробити для директорів корпорації. Членів Ради Європи імена та номери паспортів, зареєстрованих у реєстрі громадських Панамі коли Фонд включений. З метою захисту приватного життя клієнтів, юридичні фірми зазвичай надають номінального (солом’яне опудало) Ради, а також забезпечити попередньо підписаних, без дати заяви про звільнення від номінального ради. Таким чином, Рада не має ніякого контролю.

3. Протектор: протектор фактично контролює фонд. Коли фонд створюється рада призначає Protector через нотаріально завірену приватного документа протекторатом. Так як документ є приватним і не-публічної реєстрації, протектор залишається 100% анонімність. Таким чином, протектор має повний контроль над фондом і всі свої активи.

4. Бенефіціари: бенефіціари призначаються через приватний лист-побажання, написане Protector. Лист бажань є приватним документом збереженні бенефіціари 100% анонімність. Тільки протектор може змінити або допрацювати лист-побажання.
Зареєстрований агент: закон вимагає, щоб кожен фонд має зареєстрованого агента, який повинен бути або панамського адвоката або юридичній фірмі.

Капіталізація: Тільки США $ 10 000 потрібно в якості початкового вкладу з Фонду.

FOUNDATION цілей: Є 4 цілей, для Фонду.

1. Холдинг Entity для корпорації: Фонд не має корпоративних акцій. Фонд може бути єдиним власником частки вашої корпорації. Ви керуєте фондом анонімно через роль приватного протекторатом. В якості захисника, ви призначаєте бенефіціарами через приватний лист-побажання. Із захисником і бенефіціарів і призначив допомогою недержавних (приватних) документи, вони залишаються 100% анонімність.

2. Вигодонабувачів при відкритті банківських рахунків: у зв’язку з глобальним тероризмом паніка, більшість офшорних юрисдикцій податковим раєм реалізовані закони, що вимагають від своїх банків, щоб отримати “декларації про фактичних власників” при створенні корпоративних банківських рахунків. У Панамі банки зберігають цю інформацію зі суворої конфіденційності, що знаходяться під їх суворе дотримання законодавства про банківську таємницю. Якщо власник бажає залишитися анонімним, Фонд може служити в якості бенефіціара. Номінальний Рада Фонду може підписати заяви від імені Фонду збереження істинного власника 100% анонімність.

3. Розподіл свої активи, щоб ваші спадкоємці: Під панамським законам, ніхто не може заморозити активи фонду за жодних обставин – забезпечує найвищу транспортного засобу захисту активів. Панама приватний фонд, спеціально призначені для плекати, захищати і поширювати свої активи для ваших підопічних на ініціює подія, наприклад, вашої смерті або недієздатності. Лист Ваше Фонду бажань (написана Protector) докладно Основи активів, список бенефіціарів, а також як і коли ці активи повинні бути розподілені серед бенефіціарів. Оскільки спадкування приходить ззовні внутрішньої країни одержувача, успадкованих активів не підлягають будь-які стандартні податки та юридичні процедури. Через Фонд, ваші спадкоємці отримають спадщину безкоштовно заповіту, дарування, податки на спадщину, податок на спадщину, або юридична затримок.

4. Полегшує передачу фондів офшорних і повернення цих коштів назад Берегового: так як база некомерційної організації, він може отримувати пожертвування, і це може дати пожертвування / гранти тощо, для кого ви обираєте. Таким чином, ви можете пожертвувати свої кошти Фонду. У свою чергу, Фонд може надати освітні гранти, благодійні пожертвування і т.д., для кого ви обираєте.

Підіб’ємо підсумок: Основи захистити свої активи, виступати в якості вашого холдингу, забезпечити повну Планування нерухомості, і діяти в якості благодійної організації.
Права спадкоємців: Під панамським законом, спадкоємці засновника не мають право відкликати створення Фонду або права заперечувати проти передачі властивостей до Фонду. Закони країни засновника щодо заповіту не мають ніякого відношення до дійсності Фонду – забезпечення цілей Фонду будуть виконані навіть у разі смерті засновника.

Особливості та переваги

Деякі інші особливості та переваги фонду є наступними:

обмежена відповідальність

Фонд проводить свої власні активи і зобов’язання окремих від засновника або іншої особи. Засновник і Фонд не несе відповідальності за боргами один одного, крім випадків, коли засновник фонду вводиться таким чином, що ігнорує самостійний статус Фонду. У такому випадку, кредитор засновника могли б вторгнутися активів Фонду. На противагу цьому, піклувальник Trust (яка часто є особа, що надає право / творець) може мати необмежену особисту відповідальність за зобов’язаннями Фонду.

мінімальна публічного розкриття

Крім міністрів Акт прийняття належних Меморандум про Фонд для подачі, немає затвердження урядом або дій не потрібно для створення фонду. Положення про фонд, відповідно до яких вона працює, не повинні бути подані в будь-якому державному закладі або реєстрі. Жодне державне агентство не контролює чи контролює процес управління та експлуатації Foundation. Жодних повідомлень про діяльність Фонду, його доходи або фінансове становище або імена своїх бенефіціарів не зобов’язані бути подано будь-яким урядовим агентством.

уникнення заповідальне формальності

Після смерті засновника, всі його / її активи можуть бути передані до Фонду усуваючи необхідність волі і заповіту.

Конфіденційність активів

За винятком початкового вкладу 10,000 доларів США, немає ніяких громадських записів, як в активи фонду. Там не зобов’язані для подачі в жодних інструментів по відношенню до збільшення пожертв і не подання фінансової звітності.

У висновку: Панама приватний фонд має багато переваг перед Trust. Товариство з обмеженою відповідальністю, більшої конфіденційності, усунення волі і заповіту, менш громадського впливу, і благодійні функції деяких з цих переваг. Суспільний інтерес Панами Фонд права, корпорації законам, і суворі закони про таємницю банківських об’єднається в одну з граничним в Захист активів і конфіденційність.