Переваги та недоліки самостійної публікації

Сам Публікація пропонує письменники спеціально не дуже відомі з них, такі, як мені шанс, щоб отримати їх роботи опубліковані, використовуючи свої власні гроші, які, по суті зводиться до того, хто платить видавцеві публікувати свої книги. Це створює ситуацію, в якій видавець залишилося мало, якщо будь-якої погоди вибір або не публікувати книги, які вони платять, щоб зробити це, незалежно від їх якості, можливо, відсутність яких. Все це знаходиться в різкому контрасті з перш, де, він був видавцем, який вирішив, які книги були опубліковані чи ні, і не завжди грунтується на реальних критеріїв, то інший особистий смак або просто передчуття які книги або, можливо, не буде продавати.

Звичайно, видання книги, здебільшого дуже дорого, тому що вимагає або принаймні це було раніше; набірного і протягом декількох тисяч екземплярів книги в питанні, які будуть надруковані з абсолютно ніякої гарантії, що всі вони збираються продавати. Це тому, що вартість друку була настільки високою, що вона дійсно не платили, щоб надрукувати будь менше, ніж певну кількість, тому що витрати на друк, наприклад сто списів було майже таким же, як друк 2000.

Це було, як це було до “друк на вимогу” прийшли разом. Тепер, деякі можуть запитати, що ця система і як вона працює? Ну, це в основному прості системи, яка значною мірою пояснює себе, де книга видана, але жодної копії книги не будуть надруковані, поки замовлень не було зроблено для книги. Отже, що ми дивимося на це система, в якій розглянута книга зберігається в цифровому вигляді, і видавець не потрібно друкувати будь копії, поки вони не отримали замовлення на книги, які повинні бути сплачені наперед. Ця система навіть робить можливим для однієї копії повинні бути надруковані на витрати на одиницю не набагато вище, а потім, якщо 1000 було надруковано.

Все це зробила публікацію набагато простіше і дешевше для видавця, який не тільки звільнений від тягаря того, щоб надрукувати копії, які не можуть бути продані, але і від того, щоб платити за зберігання на ці копії, які могли б залишитися навколо для тривалого часу. Звичайно, автор вигоди від цього, а також, як він чи вона може мати свої книги, виданої дуже дешево, за ціною від 599 доларів США, такі, як це було у випадку зі мною і моїм видавцем iUniverse. Вони є тими, хто у травні 2008 опублікував свою першу книгу, природно оплачуються мої гроші названому “Нью-Йорк опера суспільства”, яка продає тихий добре на Amazon і інших великих книжкових магазинах інтернету. Це пов’язано з тим, що ці видавці самостійно крім книговидання одного також рекламувати його на всіх основних інтернет-магазинах.

Можливо, все це звучить настільки добре, що там не може бути недоліком, все ж як з усіма речами є, і я навіть не посилаючись на те, що один не платять, щоб мати одну книгу опубліковані, але, навпаки, повинен платити за це щоб це відбулося. Адже кількість не так вже й багато, або той факт, що один працює весь ризик, маючи своїй книзі опубліковані таким чином, чи повинен так, що книга не продається, але наступний.

Система «друк на вимогу» є той, який залишає багато місця для обману з боку видавця, просто тому, що немає способу дізнатися напевно, скільки примірників книги були продані. Наприклад немає друкованих книг Так що ж відбувається видавець отримує замовлення на 10 примірників книги, а також плату за ці книги, і доставляє їх. Всі задоволені, або так здається. Видавцем виступив десяти книг і навіть заплатили, перш ніж руки, роздрібний торговець або оптовик або навіть остаточний клієнт отримав книгу або книги, які він або вона оплачений, але те, що про автора? Який шлях має він або вона, знаючи, що такий продаж навіть відбувся, зрештою, що є докази? Видавець може стверджувати, що такий продаж не відбулася, а хто сказати, що це зробив? Є автором очікується, надійдуть дивлячись через світ для копій своєї книги, щоб побачити, скільки було продано? Є покупцем книги зобов’язані повідомити автору, що вони тільки що купили його або її книги?

У всьому цьому я міг би також згадати, що якщо є невеликий контроль над проданих книг таким чином, то немає абсолютно ніякого контролю для електронних книг продається в PDF форматі, це навіть не копії, які вимагають друку, але електронні версії книги , що відправляються через інтернет. Все це створює ситуацію, що робить його ще більш важко довести, що продажі книги коли-небудь мали місце, або, що гроші були обмінені, як немає навіть сліду посилку компанії використовуються, але лист, який було відправлено з видавець замовнику з книгою на ньому. Ми могли б легко класифікувати їх продажу, як ті, які не можуть бути доведені або спростовані.

У старій системі, яка була набагато більш дорогим, принаймні, це було легше для обліку продажів. Це враховуючи, що певна кількість примірників були надруковані, скажімо, 1000 і всі автору довелося зробити, це підрахувати, скільки книг з цієї 1000 пропали безвісти, які були б кількість книг, які він або вона продала. Це, однак, з системою “друк на вимогу” неможливо, оскільки копії можуть бути надруковані і продаються без автора мають нічого вважати або з його або її і не знати, скільки копій своєї книги були продані, який в основному залишає Автора на Merci чесності видавця або, можливо, відсутність якої, як це було з моєю справою iUniverse.

Це, однак, ще одне питання, але те, що я скажу на даний момент є те, що при пошуку собі видавця, автори повинні бути дуже обережні у друк на вимогу системи, тому що насправді це той, який може бути скористалися і не завжди на користь автора, але нечесного видавця. Деякі видавці собі скажу, що вони дозволяють їх авторам, щоб побачити, через рахунок вони створюють для себе на їхньому сайті, скільки копій своєї книги продаються, але знову ж таки це веб-сайт, а цифри на ньому вибудуваних Самі видавці і ні в якому повинні бути правильні цифри продажів.

На закінчення я хотів би сказати, що вірю; система друк на вимогу, щоб бути хорошим, оскільки він дозволяє авторам, щоб отримати їх роботи, опубліковані за ціною, яка є здебільшого доступні. Це тому, що вони не повинні надрукувати велику кількість книг в надії продати їх, а робити це тільки, коли вони отримали оплату. Я, однак, також хочу заявити, що я твердо вважаю, що будь-який видавець, в такій системі повинні мати строгий контроль, нав’язаної їм законної влади, враховуючи, що в цій системі відсутній в чому піддається бути пошкоджений криво видавців. Як і у випадку з тими, хто вирішив видати мою книгу або виплачені зробити це.

У якості останнього зауваження я хотів би рекомендувати тим, автори прагнуть, щоб їх робота опублікована, бути дуже обережними, коли мова йде про боротьбу з самостійної видавців, які використовують друк на вимогу системи, або уникнути їх всі разом. Тобто, поки одна з двох речей не відбувається. Одна з них у тому, що влада знайде спосіб зберегти жорсткий контроль на кількість копій, які продаються, тому автор не обмежується сподіваючись, що його або її видавця “справу на площі” або Самі видавці створили Система більшої прозорості.