Понці, пірамід та інших шахраїв

Фізпідготовка Барнум, знаменитий цирковий підприємець нібито сказав, що “було присоска Кожну хвилину народжується”. Тим не менш, я вважаю, фізпідготовка був щедрий, хоча і дещо у своїй заяві, тому що здається, ніби є кілька народжуються кожну секунду. У будь-якому випадку, здається, ніби ідея швидких грошових коштів перетворює багатьох з нас у зовсім ірраціональним істотам. Це, здається, не має значення, скільки нам кажуть, “Якщо це звучить занадто добре, щоб бути правдою, це ймовірно”, багато хто з нас все ще стають жертвами швидкої ділки долар і шахраї. Я не намагаюся проповідувати, тому що я був винен у гонитві за швидкої наживи час від часу себе. Чому це, що багато хто з нас кинути застереження у вітер, коли справа доходить до цих грошей схем?

Ще на початку 1900-х років, людина на ім’я Чарльз Понці був робочим планом, який зробив його багатим, прославилися пізніше посадила його у в’язницю. Що це підприємливий молодик робив обіцяв фантастичні ціни на повернення в «інвестори» готовий передати свої гроші до нього. Він зробив такі вимоги, як можливість подвоїти свої гроші протягом 90 днів. Високі доходи були прийти від обміну міжнародними поштовими купонами відповідь або щось в цьому роді. Перед пан Понці був притягнутий до відповідальності, близько 40000 людей отримали бере участі в цій афері. Основна причина цих речей колапс, тому що дійсно немає продукту або доходу, з якого, щоб пожинати прибуток від. Тим не менш, це дійсно виявитися дуже вигідним для тих, хто потрапив у нього рано, але за рахунок людей, які були залучені в кінці гри. Такого роду шахрайства були навколо назавжди в різних формах, і нові варіації виникають час від часу.

Говорячи про подвоєння ваших грошей, просто кілька років тому, “Дублери” були в моді в Інтернеті. Так звані рекламі осіб та інші види виникли обіцяючи, що ви можете подвоїти свої гроші, вкладаючи кошти в рекламу, електронну пошту призводить або який-небудь інший вид взагалі даремний продукт. В уявленні більшості з них були установка була, що ви хотіли приєднатися до «матриця» і як тільки ви циклу через матрицю, ви отримаєте подвоїти ваші гроші. Знову ж, отримавши на початку була ключем. Оскільки все більше людей приєдналися, матриця з часом став настільки великим, що час циклу стала надзвичайно довго і люди перестали вкладати гроші і матриця в глухий кут. Більшість людей залишилися з великою кількістю грошей, сидячи в лінію, яка врешті-решт зникла. В тому і річ про ці типах програм, а деякі люди роблять багато грошей, але це кілька вихідців програму і ті, хто входить рано.

Багато з цих програм або ігор на гроші дійсно гібриди Понці і піраміди. У той час як багато, здається законним, річ, яка встановлює більшість з них один від одного в тому, що там дійсно немає «реальних» продукт, але важливо те, що ваш успіх і здатності приймати будь-які гроші контингенту на вас вербуванням інших учасників або присоски в програму. Зрештою номера необхідно, щоб зробити цей вид програми роботи стало неприйнятним, оскільки він заснований на багаторівневу структуру, де ви повинні числа ‘X’ набирати людей через численні рівні і покладатися на інших, щоб зробити те ж саме. Для того, щоб зробити гроші, рекламується, ви і всі інші повинні були б мати близько 6 мільйонів осіб у вашій мережі.

На жаль, всі ці шахрайства дали законний вид бізнесу відома як Багаторівневий маркетинг, погана репутація, яку важко подолати. Після належав пару мережевий маркетинг або МЛМ компаній, я не можу згадати, скільки разів у мене були перспективи кажуть мені: “Це не програма Мульти маркетингу рівні, чи не так?”, З поглядом, як ніби у них є тільки що бачив Люцифера у плоті. З усіма шахраїв там, іноді буває важко відрізнити, тільки пам’ятайте, що законні компанії MLM пропонують реальну продукцію і прибуток, яку ви робите з ними не грунтується виключно на залученні інших у бізнес.

Єдине, що можна сказати про те, що шахраї вони дуже гнучкі в тому, що вони адаптовані до технології Інтернету дуже добре. Я повинен отримувати 10-20 листів на день, говорив мені, що хтось у деяких мало місця, як Тімбукту хоче послати мені 7000000 доларів або близько того, якщо я просто дати їм інформацію про банківський рахунок. Між цим і всім лотереях я виграю, я не повинен був проводити години кожен день дивилася на це екран комп’ютера намагаються заробляти собі на життя. Хм …