Поради для забезпечення успішної фасованих або фенікс

Phoenixing (або фасованих ліквідації) є процесом, в якому активи бізнесу (і часто його ім’я) купують нову компанію. Нова компанія продовжує торгуватися без тягаря боргів старого бізнесу. Старий бізнес Потім через нормально замкнуті процесу ліквідації.

Тому що ліквідація старого бізнесу залишає кредиторів в біді, цей процес часто отримує дуже негативної преси. Однак той факт часто не береться таких аргументів є те, що оригінальні бізнес вже в скрутному фінансовому становищі і швидше за все, не в результаті чого кредитори неоплачувану будь-якому випадку. Процес Phoenix принаймні, дає можливість зберегти частину всієї компанії, збереження робочих місць і потенціал торгівлі в майбутньому.

Якщо ви плануєте використовувати Попередньо процес оновлення, щоб зберегти відсутності бізнес, є ряд областей, які ви повинні розглянути наступні питання:

Встановити нову компанію
– Установка нової компанії завчасно в комплекті з банківського рахунку і реєстрації ПДВ. Особливо, якщо директорів нової компанії такі ж, як старі, вкрай важливо, щоб зареєструвати нову компанію з ПДВ негайно. У цих обставинах, якщо Величності з податків і митних дізнатися, що вони будуть кредитором старий бізнес, вони будуть навряд чи погодиться платника ПДВ для нового без істотного внеску і обмежувальні заходи, такі як повернення нарахування та виплати щомісячної повертається.

Погодьтеся умовах оренди з орендодавцем
– Якщо новий бізнес, швидше за все, хотів би залишитися в тому ж приміщенні, що і старий, має бути досягнуто згоди з орендодавцем про передачу в оренду. Орендодавець може спробувати переглянути умови оренди для нового бізнесу. Тому завжди розумно мати альтернативні варіанти розміщення, якщо можна так, що загроза звільнення приміщень може бути використана як інструмент торгу.

Організувати, щоб підняти одноразово, необхідних для покупки старих активів компанії
– Активи повинні бути куплені на ринку незалежної оцінки, так що це може виявитися більше, ніж очікувалося. Якщо фінанси не можуть бути досягнуті за допомогою більш традиційних маршрутів, таких як властивість реліз акції або комерційного кредиту банку, площа активами рефінансування може бути розглянутий. Багато фінансових компанії активів буде надавати в порівнянні з вартістю активів, таких як машини і обладнання, щоб бути придбані новою компанією, поки вони невитрачений (повністю належить старим бізнесом).

Розглянемо рахунок факторингу підтримати грошовий потік нового бізнесу
– Як тільки новий бізнес і працює, рано грошовий потік зазвичай мають першорядне значення. Враховуючи поточні небажання банків кредитувати, методи підтримки грошового потоку, такі як овердрафт банк або кредитна карта може і не бути в наявності. Якщо це так, то рахунок факторингу слід розглядати який дасть негайний доступ до до 80% від вартості всіх нових рахунків підняті нового бізнесу.

Виконання Phoenix або фасованих не є гарантією успішного бізнесу. Стратегії та бізнес-процесів нової компанії, можливо, доведеться значно відрізнятися від старого бізнесу, який вимагає напруженої роботи і жорсткі рішення. Однак, враховуючи області вище, безумовно, допоможе уникнути деяких з пасток попереднього процесу оновлення.