Поради щодо купівлі франшизи

Отримати свій власний Фірма також може стати найбільш значним рішень, які ви ні в якому разі. Перед нами стоять дуже хороші фізично і емоційно. Навіть поповнення рішення, щоб отримати вашу особисту компанії величезна сама по собі. Деякі початківці підприємці рано поліції у прийнятті рішень.

Загалом, люди, які хотіли б літати самі по собі не несе відповідальності за всі продажі, маркетинг, людські ресурси, покупець обслуговування, контроль якості, операцій, дотримання законодавства, бухгалтерського обліку, і багато іншого. Отримуючи бізнесу, а також франшизи всі ці функції, як правило, проводиться за щоденній основі.

В принципі, власника франшизи, щоб зменшити ризик не реалізації досить багато з цих ролей для мужніх людей, які в кінцевому рахунку вирішує бути франчайзі. Основу формату франчайзингу, франчайзер розробив систему, яка зарекомендувала себе, як може бути відтворена іншими франчайзі.

Коли бізнес, будь то їжа, автомобілі, будівництво, консалтинг, або (при франшизі 75 промисловості) вирішує рости проти франшизи програму постачання на продукт або послугу, щоб стати виробляється і документально систем, які сприяли успіху попереду корпорацій і яка буде відтворити на майбутнє від франшизи. нового члена будуть навчатися і дано, або має вхід, керівництво охоплює істотні завдання, перераховані з минулого.

Вибір з франшизою дійсно серйозний метод і займає багато часу. Хоча численні з нової франшизи, щоб вибрати франшизу відразу після власний досвід прийняття франшизи, більшість з них використовують Інтернет для пошуку франшизи купити. З 2000 року на веб-каталог франшизи інтернет-сайтів, зросла. Хоча досить багато чоловіків і жінок, є тільки дошки оголошень на інших сайтах, таких як Franchise.com набагато більш повної інформації про кожній можливості франшизи та її вимог. У випадку, якщо ви зацікавлені в 1 або набагато більший інтерес в рамках франшизи, один з тільки повні ще одне прохання про факти форму, ваша особиста інформація, як зв’язатися з франчайзером.

Хоча деякі компанії хочуть тільки просту інформацію, інші захочуть кандидата, щоб дати багато набагато більше пов’язано з тим, що вони не хочуть витрачати свій час. Деякі фірми отримують сотні приводить в день від зацікавлених перспективи здаються, досить багато з яких не мають кваліфікації для їх унікальних франшизи. Очікувати, щоб отримати телефонний дзвінок у франчайзер, і якщо вам трапиться бути вкрай зацікавлені в тому, серйозний кандидат, дуже важливо, що ви зустрічаєтеся, розглядається як в якості справжнього контакту.

Є кілька франшиз подивитися, як вибрати те, що це найкращий для вас? Перша інформація про деякі фінансових можливостей. У вас є капітал для інвестування? Не пропустіть можливість придбати набагато більш капітальні вкладення у ваш улюблений 1 або дружнього інвестора.

Потім зробити те, що ви любите, щоб досягти і чого не досягти, і відповідно підібрати. Якщо вам не подобається працювати з людьми, то роздрібні фірми повинні не рахуватися. Якщо вам подобається працювати з дітьми, тваринами, ремесла, або брати участь у спортивних, потім вкажіть франшизи в цій категорії.

Коли справа доходить до представника в франшизи, якщо Ви будете не менш зацікавлені, і якщо франшиза, яка вас цікавить, то ви попросили зробити офіційну заяву франшизу, яка зазвичай включає в себе вивчення та кредитні іноді перевірку. Якщо Ви відповідаєте франчайзерів керівні принципи, а потім приступити до франчайзеру, то закон повинен бути відправлений, або відправити повідомлення, називають Рівномірний Франшиза Проспектом цінних паперів (UFOC).

Читайте уважно головним чином тому, UFOC включені багато інформації в рамках франшизи, наприклад, історії франшизи і її основоположні принципи, фінансові звіти, судові розгляди, франшизу відкриття / закриття / закінчення, франчайзі контакти, договору франшизи, вимоги, і багато іншого.

Один з ваших найважливіших запитів до вашого представнику ранньої франшиза може бути “Скільки я можу зробити” За законом продавець франшизи, може бути, не дає вам перевагу позову, якщо це не включено всередині опублікованих фактів. Там немає юридичної вимоги як франчайзера повинні запропонувати позов про доходи, франчайзери зробити одну річ на поставку. Якщо франчайзер прийняла рішення не пропонувати його, так що залишається важливим спілкуватися з іншими франчайзі у файл. іншими франчайзі може відповісти на багато свої питання. Деякі франчайзери також потрібно, щоб відвідати їх штаб-квартири якраз перед підписанням контракту так що ви можете дістатися і краще пізнати один одного. Це відомо як День Discovery.

У кінцевому рахунку, результат однієї нової фірми “визначатиметься такими чинниками, наприклад франшизи територія, розташування сайту (якщо не вдома), і ваша робота приватних осіб і зобов’язання слідувати системі. Хоч ви ваші особисті боса, отримавши франшизу , ви не зможете “поодинці”. франчайзер також пообіцяв зберегти свої обіцянки для вас, як говорив з самого договору франшизи.