Робота на дому мами знаходить свободу у себе вдома

З Колорадо, Сара Мюррей побудував успішний бізнес на дому, запрацював перший рівень управління регіональним директором з продажу в AmeriPlan ® і знайшла справжню фінансову свободу у себе вдома, все в той же час “Робота на дому мами.

Як і багато інших американці, Сара та її чоловік, Дейв, визнали за необхідне мати два джерела доходу, щоб пройти. Замість того, щоб зіткнутися повсякденності витрачені; квапиться її дітей у дитячий садок с / школу вранці, провівши вісім годин на день в невиконаними роботи, боротьби коммутіруют, трафік додому, приготування вечері, покласти її дітей спати, то підготовка робити це знову і знову на наступний день. Сара знав, що повинен бути кращий спосіб, який дозволив би їй насолоджуватися підвищення її дітей, а також пропонують фінансову безпеку, необхідну для її сім’ї. AmeriPlan ® забезпечується як.

Це робота на дому мама однієї з більш ніж 70 000 Незалежних підприємців (IBO), які приєдналися AmeriPlan ®, всі працюють на шляху до створення фінансової свободи від дому. Вона також є членом Свобода дому Team ™, найбільшою і найбільш швидко зростаючої команди в AmeriPlan ®.
“Я завжди знав, що я хотів бути перебування вдома мама і бути виховання фігурою в житті моїх дітей було дуже важливо для мене. Я знайшов себе в пошуках чогось я міг зробити з дому … це коли я знайшов AmeriPlan ® “, заявив Сару. “AmeriPlan ® і свобода дому Team ™ запропонував простий системи, слід, що я міг обійти графіком моєї сім’ї, забезпечуючи при цьому дохід і користь для здоров’я для них.”
“Я допомагаю людям економити гроші на свої витрати охорони здоров’я та допомагати іншим, щоб заробити гроші, пропонуючи нашим великі переваги,” Сара продовжувала. “Я тепер став регіональний директор з продажу з AmeriPlan ®. Тепер у мене є час, працюючи неповний робочий день з дому – все навколо графіки моїх дітей, і мати більше часу, щоб провести з моїм чоловіком. Тепер я з нетерпінням чекаю приносити додому мій чоловік, а також, щоб наші діти могли насолоджуватися з обома батьками повний робочий день! Я дійсно знайшов свободу у себе вдома. ”
Сара Мюррей є одним з останніх Свобода дому Team ™ (фахт) членів вийти на рівень регіонального директора з продажу. Вона вже працює на наступний рівень управління і допомагає іншим членам команди реалізувати свої мрії про “стрільбі свого шефа.

“Навчання, підтримку і керівництво, яке знаходиться в межах свободою Господарі дивно, ‘заявив Сару. “Будь-хто, хто Coachable, навчається і є бажання добитися успіху, можуть зробити це на цій команді. Я доказ того, що їх система працює “.

Фахт є найбільш швидкозростаючою команди в AmeriPlan ®, з більш ніж 1000 нових НПА приєднання, кожен місяць. Фахт була висвітлена в кількох національних журналів, в тому числі успіх від будинку, будинку бізнес-і Ваш бізнес на дому. Ця команда була визнана з дещо вищу нагороду збирається її членів у тому числі: «Голова Консультативної ради», «Business Builder” і “Висхідна зірка” нагороди, а також останні три “Новачком року” нагород.

Багато хто з членів фахт були головними виробниками компанії і були винагороджені поїздки, включаючи Аляски круїз і останнім часом всі сплачені поїздки в Квебек. Є безліч користувачів, які були визнані за різними рівнями доходу, який вони досягли, будучи призначений на AmeriPlan засновника клубу до клубу і президента. У сукупності члени фахт заробити приблизно $ 1,5 млн. на рік в залишковий дохід, все, не виходячи зі свого будинку.

“Можливість доходу з AmeriPlan ® абсолютно неймовірно, якщо ви готові працювати і працювати система. Якби ви сказали мені, як наше життя змінилася б, оскільки я вперше приєднався, я б ніколи не повірив, “заявила Дженні Джонс, AmeriPlan ® національний віце-президент і засновник фахт. “Ми допомогли багатьом людям створити життя вони тільки мріяли мати. Я живу зараз мої мрії, і я не можу дочекатися, щоб розповісти іншим про це щодня. ”

“Ми глибоко віддані справі поліпшення життя всіх членів нашої команди. Наші зусилля спрямовані на надання допомоги цим людям у досягненні своєї мрії того часу і ресурсів, щоб насолоджуватися життям на своїх власних умовах. Від перебування вдома батьків, щоб люди з робочої сили, для студентів і пенсіонерів, ми готові співпрацювати з усіма з них, щоб допомогти їм досягти своїх власних цілей “, заявив чоловік Дженні і діловий партнер, Майкл Джонс.

Розташований у місті Плано, штат Техас, AmeriPlan ® забезпечує осіб, сімей і підприємств по всій території Сполучених Штатів, доступного медичного, стоматологічного, бачення, що відпускаються за рецептом, і хіропрактика вигоди. Вони врятували його членів сотні мільйонів доларів у додатковий посібник на медичне обслуговування з 1992 року. Вони є членами Альянсу Consumer Health, Асоціації прямих продажів, Національна асоціація Стоматологічна Плани, Національна асоціація страховиків охорони здоров’я та Палатою торгівлі Сполучених Штатів Америки. З більш ніж 400 000 медичних працівників, 30 000 стоматологів, 7500 хіропрактікі, 50 000 роздрібних аптек та 12 000 оптичних провайдерів і більше 1,5 млн. членів по всій країні мережу AmeriPlan є сильним і росте з кожним днем.