Робот портрет успіху entrepreneur_

Кожен місяць я стикаюся з багатьма підприємцями, я шукаю через їх успіхом, я дослідження передумові, що зробили свій успіх більш легко, і я шукати їх – як людей – стільки, скільки я можу. Все це тому, що одного разу я запропонував себе спостерігати, що характерно, що їх зближує і запевнив їх цих успіхів, так що я можу запропонувати вам, читачі моєї статті, їх рецепт.

На молодика, який почав з нуля, так як він працював на факультеті, я помітив, що його виклик. Літній джентльмен, який виглядає постійно робити нові речі, здивував мене наполегливість і мужність, з яким він має багато ризиків.

Після ретельного дослідження я можу сказати, що до кінця я виявив дещо, загальна риса, що всі успішні ділові люди, яких я зустрічаю, є. Йде про їх сприйнятливості на все, що є новим і стан постійної уваги, щоб не упустити жодної можливості, які прийдуть навколо.

Хоча, коли я почав писати в словах портрету досконалого вигляду-підприємець, я дізнаюся, що я ніколи не закінчу його …

Щоб мати успіх у бізнесі, людина повинна мати багато «осіб», які повинні вийти на сцену саме в той момент. Є ситуації, в яких intransigency є суттєвою ознакою, та інші, в яких толерантність є ідеальним рішенням, є моменти в житті, в якій підприємець наполегливість якість і інші моменти, в яких вони можуть стати проблемою.

У мене немає для вас будь-який рецепт, з якого ви можете формувати вашу особистість, я перепрошую. Я пропоную вам замість історії про людей, які зробили це, розумні думки, бетону і безпосередньо застосовні поради, гаряча інформація та унікальні можливості. І якщо ви не варто забувати, що кожне “особа” в вас може допомогти вам на вашому шляху до успіху, ви безумовно можете виключити зі свого словникового запасу слово “провал”.