Робоче місце Email Етикет – 5 порад справити враження на інших

Ви коли-небудь отримав листа на роботі, що була погано написана, не може бути зрозуміле або було образливим? Більшість людей отримали ці типи електронних листів і саме тому робоче місце етикету електронної пошти є такою важливою частиною етикету і манер.

Якщо ви не будете слідувати Етикет електронної пошти на роботі, люди збираються, щоб побачити вас як людину, яка не освіченими і ввічливими. Будь-який з цих сприйняття інших зашкодить вашій кар’єрі. У кінцевому рахунку, якось просто, як належного етикету електронної пошти може допомогти вам вирватися вперед і допомогти відкрити двері можливостей. Навіть якщо Ваше етикет не відкрити двері можливостей, принаймні це не зашкодить вашим зображенням. Ці п’ять рад допоможуть вам встановити себе щодо робочих місць етикету електронної пошти.

1. Завжди уважно читайте, що ви написали перед відправкою – це так легко зробити помилку на електронну пошту, яка змусить вас виглядати неосвіченим або призвести до втрати клієнтів. Я знаю, хтось, що я консультувався з цієї розіслав повідомлення всім своїм клієнтам інвестування. Послання було говорити про те, як вони повинні прийти до нього, щоб створити бізнес довіряють захист своїх активів. Замість того, щоб бізнес-трести, йдеться в повідомленні бізнес “напряму”.

Невелике подібна помилка що не знайдено з перевірки орфографії. Він в кінцевому підсумку втрати декількох рахунків через це повідомлення. Переконайтеся, що ви читали, що ви ввели, перш ніж відправити його. Це завжди краще, щоб зловити вашого власні помилки, ніж мати когось знайти його для вас.

2. Якщо ви підключаєте файл в електронній пошті необхідно згадка про нього в тілі повідомлення – я бачив багато листів, де була прихильність до електронної пошти, але відправник не згадував про це в листі, і одержувачі пропустив файлу. Якщо прикріплений файл є досить важливим, щоб відправити з електронної пошти, що нагадують про його так, що люди, які отримують він буде знати, щоб шукати його.

3. Не вводьте заголовними літерами – В онлайновому світі, те, що написано великими літерами вважається кричати. Ви ж не хочете, щоб люди думали, що ви кричали весь час.

Я була одна людина, з якими я працював, що написав всі його електронні листи заголовними буквами тому що це було легше для нього, щоб прочитати більшим шрифтом. Тим не менш, всі його співробітники будуть говорити і запитати, чому він був такий злий, весь час. Вони засновували свою думку про нього по електронній пошті, що він пошле.

4. Підписи зробити заяву – Повідомлення на робочому місці повинно мати підпис на них. У вашого підпису, ви повинні помістити ваше ім’я, назву, компанії ви працюєте, і вашу контактну інформацію. Ця основна інформація в нижній частині електронної пошти дозволяє людям знати, хто ви і як з вами зв’язатися, якщо у них є питання.

Якщо ви відправляєте електронні листи клієнтів, ви ніколи не повинні посилати лист електронною поштою без підпису на ньому. Це також гарна ідея, щоб включити соціальних засобів масової інформації (Facebook сторінок, Twitter рахунку тощо) у вашій підпису, якщо ви використовуєте соціальні медіа. Це простий спосіб підняти послідовників.

5. Ніколи не складати електронну пошту, якщо ви гнівайтесь – Ви, можливо, тільки що отримав лист, який тебе засмучувати. Якщо ви робите, не поспіхом відправити відповідь. Коли ви відповідаєте на лист з гніву, він просто робить більший безлад. Він не тільки робить більш серйозної проблеми, люди починають асоціювати Вас як людину, робить його проблемою.

Найкраще, що можна зробити, це відійти від комп’ютера, підіть на коротку прогулянку, а потім повернутися до нього, коли ви заспокоїлися. Ви хочете, щоб розглядатися як вирішувати проблеми замість того, який викликає проблему. Маючи холодну голову під час написання e-mail буде дійсно справити хороше враження на робочому місці.

Ці поради Робоче місце Email допоможе вам справити враження на інших на роботі і не образити інших.