Самотній Рейнджерс страждати без Тонто

Самотній рейнджер це той, хто вважає за краще працювати на самоті або ізоляції. Іноді життєві обставини можна назвати для нас прийняти це відношення. Коли справа доходить до маркетингу нашого бізнесу, однак, прийнявши цей менталітет може запобігти вас від досягнення успіху, який ви бажаєте.

Є багато причин, чому люди працюють в ізоляції. Деякі не знають, що краще або більш прості способи, в той час як інші воліють працювати поодинці, в силу певних особистісних характеристик. Проте, працюючи з іншими в нашому бізнесі або навіть на певні проекти можуть надати нам заряд енергії, мотивації і натхнення.

Коли ми йдемо від цього місця, ми можемо більш легко і швидко скористатися бізнес-можливостями. Як червоний Хольцман, тренер з баскетболу для Нью-Йорк Нікс одного разу сказав: “Сила ми сильніші, ніж сила мене”.

Які види діяльності самотнього рейнджера ви займатися і як можна працювати з іншими створити більше успіху в бізнесі для всіх учасників?

1. Бракує грошей. Одна з найбільш поширених причин називають людьми для роботи наодинці обертається навколо грошей. Тому що більшість людей малого бізнесу не роблять багато грошей при запуску, вони відчувають, що вони не можуть залучати інших людей, тому що вони не можуть заплатити їх. Це коли вам потрібно поставити на вашій творчій кришкою. Чому б не бартером або обміняти свій досвід для їх? Або, можливо, є хтось, хто був би готовий діяти як неоплачувану стажер для вас в обмін на отриманні додаткової інформації про те, що ви робите.

2. Необхідність контролю. Коли тільки починав, багато нові власники бізнесу хочуть контролювати все. Вони вважають, що якщо вони не контролюють кожен аспект свого бізнесу, то щось піде наперекосяк. Часто основний страх страх невдачі. Отже результат, як правило, одна дуже згорів власник бізнесу. Важливо навчитися делегувати завдання є він тимчасовим або повний робочий день, або віртуального помічника. Це легше контролювати, коли один йде з точки зору менеджера, а не працівника або майстер на всі руки. Делегація є великою майстерністю, щоб вчитися, і чим швидше, тим краще. Завдяки розвантаженні обов’язки, ви дасте собі місця, щоб бути більш творчими, яка може бути вельми корисним для вашого бізнесу.

3. Захист ваших активів. Багато хто з нас створюють інтелектуальну власність. Коли ми починали, ми досить страшно, що люди будуть красти наші ідеї для електронних книг, електронні курси, статті, книги та аудіо колекцій. Сумна правда про те, що є недобросовісні люди, які будуть красти у тебе гроші. Але реальність така, що більшість людей не буде. Це важливо мати на увазі, що ви не перша людина, щоб придумати конкретну ідею. Ви, звичайно, не може захистити авторські права або ваші ідеї, але ви можете покласти ваш конкретний погляд на це. Кращі відносини, щоб мати те, що Ви хочете, щоб люди виграють від вашого матеріалу і відпустити її в цьому. Якщо ви не відчуваєте, що ви можете залишити в минулому те, що люди будуть приймати і використовувати ваш матеріал у своїх власних інтересах, знайти інший шлях для поширення вашої роботи.

4. Роблячи все це. Деякі люди просто звикли робити все самі, не покладаючись на інших, щоб протягнути руку допомоги. Поки що це все дуже гарні самі по собі, що тип мислення може бути не служить вам або вашому бізнесу добре. У конкурентному сучасному ринку, де бути швидким, щоб відповісти може означати різницю між отриманням нового клієнта чи ні, ви, можливо, доведеться повторно розглянути питання про співпрацю з іншими. Спочатку, коли ваш бізнес невеликий, ймовірно, можна управляти всім за своїм розсудом. Але коли ваш бізнес починає зліт і ви опинитеся метаються з 7 ранку до 7 вечора, чи пізно, на щоденній основі, працюючи вихідні та святкові дні, прийшов час переосмислити речі. Ви не можете робити все, і робити все це добре.

5. Прохання про допомогу. Деякі люди не комфортно, просячи про допомогу або підтримки від інших. Вони можуть дивитися на здійснюють пошук як щось, що сигналізує ознака слабкості або нужда. Ніщо не може бути далі від істини. Просити когось, щоб допомогти вам у вашому бізнесі чудовий подарунок ви можете дати на них. Люди люблять, мають можливість допомогти комусь. Ви ніколи не знаєте, як їх мудрість могла сприяти вашому успіху в бізнесі. Ви навіть можете розкрити можливості співпрацювати з кимось по проекту; те, що ніколи б в іншому випадку увінчалися успіхом, якби не попросили деяку допомогу в першу чергу.

6. Де вони? У вас є відмінна ідея бізнесу, і ви впевнені, що це було б реальним переможцем, якби ви тільки могли витягнути. Але, це може бути занадто великий, щоб обробляти все поодинці. Або, ви не може мати досвід, щоб це відбулося. Ви не знаєте, до кого звернутися, щоб допомогти вам, тому що ви не можете знайти когось з тими ж інтересами, щоб співпрацювати з вами. Таким чином, ви вирішите залишитися ізольованим, ідея йде в нікуди, і ніхто переваги – не ви, а не ваші клієнти. Цей сценарій є більш поширеним, ніж ви думаєте. Найпростіший спосіб знайти людей, стати партнером, щоб почати мереж, будь ви стоїте в черзі в банку, участь у камері нараді або обміну з клієнтами. Розкажи всім вам відомо про вашу ідею і подивитися, що вони повинні сказати. Перш ніж ви це знаєте, ви знайдете тих, хто хоче знати про неї більше. Вони можуть бути просто людиною, яка допоможе вам зробити це, або знає, хто може.

7. Занадто критично і суб’єктивним. Будучи критикують інших є популярною причиною для багатьох людей продовжувати працювати в ізоляції. Ви не могли б думати, що будь-хто може зробити завдання або проекту, а також ви можете. Кожен з нас унікальний, і у всіх нас є таланти і обдарування у різних областях. Замість того, щоб судити або вимірювання когось у конкретному районі, в якому вам досягти успіху, зверніть увагу на галузях, в яких вони виділяються, з якої ви можете скористатися. Інша людина може бути сильним в області, в якій відчуваєте, що ви слабкі. Об’єднавши таланти ви можете створити більше, ніж ви могли б, якщо ви залишилися працювати в ізоляції. Зробіть крок назад, і відкладіть в сторону ваші судження інших. Замість того, щоб шукати скарби всередині них.

8. Супермен синдрому. Багато людей вважають, що вони, як вигаданий персонаж Супермен, хто міг би зробити все, навіть бачити крізь бетон і сталь. На жаль, люди далекі від цієї ідеалізованої мультиплікаційний персонаж. Як Джонатан Свіфт якось сказав: “Жодна людина не є островом.” Ми не можемо зробити все це самі, і якщо один не думав про це, немає нічого, що у вас є, що базується виключно тільки на вашому фізичних чи психічних зусиль. Це насправді більше задоволення, не робити все самостійно. Дозвольте іншим допомогти вам. Нехай вони діляться своїми ідеями з вами, і навпаки. Полегшити ваше ставлення, делегувати завдання або проекти, і дійсно насолоджуватися роботу, яку ви робите. Зробити все це не знак пошани, але скоріше, це ознака того, що ви не знаєте, сила роботи з іншими.

9. Не вистачає на всіх. Брак мислення є сильною основний компонент менталітету Самотній рейнджер. Це часто відбувається, коли ми “закохатися” з ідеєю, думаючи, що це “ідея століття.” І з цієї причини, ми не хочемо ділитися ні з ким. Ми як і раніше в ізоляції, тому що ми боїмося, хтось може зробити краще або стати більш успішними з цією ідеєю, ніж ми колись могли. Покладіть ваші ідеї там. Не робіть помилку, не розділяючи свої таланти та подарунками з іншими, тому що ви думаєте, що ви збираєтеся “монополізувати ринок” зі своїми ідеями.

10. Не розуміння влади спільних партнерств. Самотні рейнджери не розуміють силу спільних партнерств. Ці відносини є сильними і необхідною складовою будь-якого успішного бізнесу. Спільне партнерство є одним де учасники приносять свої таланти і досвід для відносин. Є відкриті дискусії, спільне використання і створення ідей, де кожен може отримати вигоду. Кожен учасник витрачає менше енергії, ніж вони були б, якби вони працювали в ізоляції, але результат може бути набагато більше, ніж вони, можливо, коли-небудь сподівалися досягти самостійно. Шукаю з людей, які мають навички, які ви шукаєте, пропонуючи свій власний талант у свою чергу, це відмінний спосіб, щоб вирватися з ізоляції і випробувати нові можливості для зростання бізнесу та успіху.

© Copyright 2004 Алісія Сміт.