Сапной Шах номінований на нагороду BIZ

Сапной Шах власник автошколи Onroad є державною фіналіста австралійського невелика нагорода чемпіона бізнесу 2008. Автошколи в Сапна працює в передмісті Західного Сіднея, пагорби району та внутрішньої Заходу із заголовком Сапна form.She вміло допомагав їй Шах Ronak чоловіка.

Австралійська Малий бізнес нагород чемпіона є єдиною національної комплексної програми нагороди такого роду, визнати і підтримати важку роботу і досягнення малого бізнесу по всій Австралії, забезпечуючи при цьому держава і національне визнання.

На був номінований на нагороду, Сапна сказав: “Це почуття великої гордості і величезного почуття досягнення. Звичайно, моя подяка йде всім, хто підтримував мене протягом всього цього неймовірного подорожі, особливо для всіх наших студентів, мого чоловіка і всіх членів сім’ї. ”

Сапной розпочала свою автошколу в минулому році. Вона каже: “Ми з бізнес-спільноти і, отже, думали протягом тривалого часу, щоб наш власний бізнес, який допомагає спільноті, є стійким в економічному кліматі, і все ж щось інше. Водіння це моя пристрасть і, що теж більше, в той час як надання навички іншим. Потім я приземлився у створенні автошколі в 2008 році і з тих пір заробив достатньо хорошу репутацію в бізнесі. ”

Як Сапна сказав, що вони почали Onroad автошколі тільки рік тому, і вона була номінована на невеликі Те чемпіон бізнес-премії звучить досить симпатично. Сапной вдячний своїм учням і її чоловіка. Був номінований на нагороду цього маленького чемпіона бізнес також оцінили.