Сором це таємний диверсант успіху

Сором це хворобливий переконання, що людина неповноцінно самим своїм існуванням, і секретна зброя диверсії проти особистого успіху. По суті, присоромлений є відповіддю, що результатів від наших батьків і вчителів допомагають нам дізнатися, як бути частиною суспільства, яке ми дуже рано, як правило, поглинають в наш організм енергію на рівні ядра. З часом, людей, постраждалих від сорому роблять загрозу рішень від зменшеної уявлення про себе що впливає на їх продуктивність, відносини і загальне багатство життя.

Більшість людей не знають, що сором працює їхнього життя, так що тут кілька запитань, які допоможуть вам визначити, якщо сорому є динамічним, що могли б саботувати ваші успіхи.

* Ви жадаєте визнання, приховуючи від нього в той же час?
* Зробіть соціальних ситуаціях змушує вас відчувати, тікає?
* Ви дуже критично інших, особливо в їх успіх?
* Ви перший на себе відповідальність за проект пішов наперекосяк?
* Чи вважаєте ви, ваш внутрішній голос, що говорить речі собі, ви б ніколи не сказала вголос іншій людині?

Якщо будь-який з цих питань викликає відгук, може бути, що глибоко під землею почуття сорому обмежує свою присутність у світі. Ганьба виходить за провину, що становить близько роблю щось не так, насправді, вважаючи, що ваше істота не так, що ваше існування є те, щоб соромитися, і яка може бути настільки вкоренилася, що може здаватися, що немає ніякого іншого способу життя . Ніщо не може бути далі від істини.

три речі, які ви можете зробити сьогодні:

1. Зверніть увагу на думки, які проходять через ваш розум щодня. Ваші думки відображають ваші переконання, які є джерелом того, що ви енергійно вихідні. Тобто, якщо ваші переконання (на будь-якому рівні) зміцнення, що ви не гідні, що ви не заслуговуєте на те, що ви хочете, або достаток, який чужі гідний вашої заздрості замість вашого благословення, сором, ймовірно, буде великим компонент за замовчуванням парадигми про життя. І ви будете шукати перевірки, що віра в кожному у вас є досвід того, щоб ваш лінійний розум бути праві про те, ці переконання, свідомо чи ні. Зверніть увагу на те, що ви думаєте про, щоб визначити, сорому саботувати ваш успіх.

2. Зосередьтеся на отриманні компліменту. Це може бути дуже складним, щоб просто отримати комплімент від іншої людини, якщо ви засуджувати. Перше, що ви можете зробити, це відвернути, мінімізації або навіть ігнорувати комплімент. Далі, ви, швидше за все, применшує людини, який дав вам комплімент, думаючи: “Якби вони тільки знали правду, вони б не сказав, що”, що робить неправильно для оцінювача даючи вам комплімент. Якщо це так, отримавши спонтанного комплімент з витонченістю і простим “спасибі” це великий крок у подоланні сорому.

3. Подивіться, де ви відчуваєте менше як вступ до зцілення. Ваша енергія є ключем до життя багатство, і якщо ви відчуваєте слабкий в конкретній ситуації або відносини, ви повинні враховувати, що ретельно, як точки доступу до того, що потребує зцілення. Сором часто відбивається в скороченні почуття, відчуття overmatched кимось або чимось, або не в змозі обробляти все, що відбувається в повну потужність. Якщо ви відчуваєте, невеликі в певному збігу обставин, це може бути показником того, що ваш успіх в даний час саботували сорому. І це стає вашою потужною момент вибору зробити щось інше, чи то отримання комплімент, виступаючи свою істину, або з’являється в мережі події.

Ганьба не є, за іронією долі, нічого соромитися, але це одне з найбільших перешкод для особистого успіху. На наступний день ви вирішили активно вирішувати ганьба, що можна було б підривати Ваш успіх це день ви починаєте стверджуючи, більше того, що ви хочете в житті. Нехай він принесе вам все, що ви заслуговуєте, як ваше право за народженням до достатку, міцного здоров’я та успіхів.

2009 Всі права захищені +000 всі Ву, Inc.

# # # # #