Страх маркетингу – як підготуватися до маркетингу та продажу, не відчуваючи себе продавець старих автомобілів

Перед початком мого консультаційного бізнесу, я працював продавцем кабельне телебачення, продажу місячних абонементів від дверей до дверей у Портленді, Орегон. Як і в багатьох місцях продажів, це був 100% комісійних роботу. Що це означало, по суті, що я “написав власну зарплату щодня”, заснований повністю на мої зусилля, А. І. незалежно від погоди або будь-яких обставин.

До цієї роботи, я працював у великих психіатричних заклад охорони здоров’я, де у мене була гарантованої зарплати. Незалежно від того, як сильно або як мало я працював, я завжди платили. Але тепер я була в положенні, коли я був дійсно людиною вирішуючи, скільки я заробив або не запрацював щодня. Щоб сказати це було радикальним відходом було применшенням.

Хоча й було кілька днів, коли я думав, що я був абсолютно божевільним за цю роботу в якості єдиного прихильника моєю дружиною і 2 маленькими дітьми, це, виявилося, було одним з кращих подій для розуміння та вивчення продажів і маркетингу – зокрема, продажу .

Те, що я дізнався, що дійсно мав значення була сила психологічного настрою або “маркетинг мислення.” Це було важливо не тільки для мене в той час, але і тоді, коли я почав отримувати у свій бізнес-консалтингу.

Чому так важливо?

За мої минулі 17 років консалтингу, я, Äôve зустрів багато обдарованих, чудові люди, нові для консалтинг, коучинг, або навчання. Вони, Aore захоплені тим, що вони роблять. Але вони, в жаху Aore продажів, ведення переговорів угоди з технічного обслуговування і неосвічені про справляння плати вони користувалися по праву заслуговують!

Вони дійсно отримати запанікував і заморозити будь-який час мова заходить про продажах і маркетингу.

Як засіб, я хочу запропонувати рішення, яке виявилося в буквальному сенсі рятівником для мене. Це, AOS розмова з самим собою або, що психічні розмова у нас з самими собою.
У якості відправної точки, задайте собі наступні питання швидко:

1. Що це таке, що ви говорите собі, коли ви наближаєтеся до продажу та маркетингу?
2. Що минуле зображення або фотографії йти через ваш розум?
3. Як вони впливають на вас і ваших власних продажів і маркетингових зусиль?
4. Чи можете ви прямо дивитеся в дзеркало і запитати себе: “Я абсолютно впевнений, є цінність у моєму служби?”
5. Чи є у ваших збори чесно відображати цю цінність?

Якщо ви спіткнувся, спіткнувся і впав, відповідаючи на будь-який з них, спробуйте замінити негативним для позитивного самосприйняття говорити. Ось кілька прикладів:

“Я ніколи не бачив невдачу як невдачу, але тільки в якості зворотнього зв’язку я повинен змінити свій хід напрямку”.

“Я забезпечити справжню цінність і користь для моїх клієнтів, зосередивши увагу на їхні потреби, а не моя”.

“Я ніколи не бачив” ні “, як відмова, а просто як можливість дізнатися, що мій клієнт Байдуже, АОТ зрозуміти про мою службу”.

У той час як слова можуть бути, що ви хочете, важлива частина, щоб повторити позитивної заяви до себе знову і знову.

Використовуйте їх, щоб звернути назад те, що ви могли б бачити, як відмова або “Я не люблю тебе” і перетворити його на спосіб забезпечити кращий сервіс для Ваших клієнтів.

Чим більше ви зосереджені на обслуговування і співвідношення, тим менше він відчуває, як крок продажів або твіст-рука-ситуації.

Думайте про себе, як педагог, який надає інформацію, яка допоможе вашим клієнтам бути більш ефективними, що вони роблять. Це позитивне психічне мислення дійсно може зробити різницю в тому, як ви наближаєтеся весь свій бізнес.